32 GB USB 3.0 Toshiba TransMemory EXII - 35 TL (130mb/sn yazma, 220mb/sn okuma hızı)
0

Bu konuda 18 mesaj var

Baya iyimiş fiyatı hızına göre. Geçen sene eski 16gb kısa devreden uçunca yerine 32gb usb 3 sandisk almıştım şu an o olmasa uçarak alabilirdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyat gerçekten güzel..Hepsiburada'da 90 TL

http://www.hepsiburada.com/liste/toshiba-32gb-oshumi-1-usb-30-o-y222mb-94mb-sn-/productDetails.aspx?productId=bd302918&categoryId=970

Edit: Yanlış fiyat koymuşum..Bu biraz daha yavaş modelinin..Asıl N11 linkteki 130 mb yazma hızlı olan 140 TL'ye satılıyor:

http://www.hepsiburada.com/liste/toshiba-32gb-oshumi-2-usb-30-o-y222mb-130mb-sn/productDetails.aspx?productId=bd500900&categoryId=970

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kampanya vardır sınırlı ürüne. Xbox One gamepadde vardı bir ara 100TL idi. Bütün dünyadan ucuzdu. Direk %50 indirim. Şimdi heryerde 200TL yine.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

64 gb'lığı da satılıyor ve  daha cazip bence.Yazma hızı 130 yerine 200. Fiyatı 105 TL. Hepsiburada'da 250 TL'ye satılıyor. 

http://www.n11.com/64-gb-toshiba-oshumi-usb-30-flash-bellek-P57232951

Daha önce N11'den alışveriş yapmamıştım bunu almak için üye oldum..11 TL hediye çeki verdi. BKM Ekspres'e de üye oldum denemek için. İkisinin verdiği indirim toplam 30 TL'ye varıyor ve 70 TL'ye böyle bir usb bellek bedava gibi birşey.

Akşam alımı yapacağım sürecin sonucunu yazarım buraya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

N11 gittigidiyor gibi bir site. Dükkanlardan alışveriş yapıyorsun sadece site altyapısı ile. Altyapı da ilkel biraz. O hediye çeki kampanyaları olmasa işe yaramaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere alıyorum diye 64'ü aldım..:)

BKM Express mobil üzerinden aldım ve 20 tl kampanya indirimi için sitenin uygulamasını telefona kurmak gerekliymiş. n11'in salak uygulamasınıda kurdum onun için. Firefox'dan alışverişe girince bkm opsiyonu çıkmıyor zaten. Sorunsuzca alışverişi yaptım..20 TL indirime dair bir şey yoktu alışveriş yaparken ama kampanyaya uygun hareket ettim..Herhalde iadeyi yaparlar. Bugünden itibaren mobilden alışveriş yapınca 11 tl indirim kampanyası varmış n11'in. Çok önemli olmasada tam alışveriş yaptıktan sonra buna denk gelmek azcık sinir bozucu olmadı değil ama sağlık olsun.

BKM kullanışlıya benziyor, alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerinizi girmenize yok, üye adı ve şifreniz yeterli oluyor pratik ve işe yarar bir hizmet gibi görünüyor.

BKM kampanyası için:

https://www.bkmexpress.com.tr/kampanyalar.bkm?gclid=CNru8c20w8UCFQzJtAodticA3A

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uygulama kurmaya gerek yok.

Mobil siteden alışverişte de geçerli kampanya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

n11'e mobilde firefox dan girince bkm ekspress seçeneği çıkmadı bende. Ondan uygulamasını kurdum. 

Firefox'da "User Agent Switcher" kurulu mu? Ben onula Iphone olarak girerek aldım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Firefox'da "User Agent Switcher" kurulu mu? Ben onula Iphone olarak girerek aldım.

Yok hayır..mobil firefox android,eklentisiz bir şekilde kurulu..

64 gb'lık Toshiba USB bellek cts günü geldi. Perşembe akşamı sipariş vermiştim,cuma kargoya vermişler, cts elime ulaştı. Ürün Vega'nın belirttiği gibi gerçek,fiyatı da uygun. İ

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eh güle güle kullanırsın artık :) Lazım olsa kaçmaz ürünmüş hız değerleri çok iyi. Ben usbde diabloyla heartstoneuda taşıyorum iş yerinde de boşluk olunca takılıyorum direk ordan güzel oluyor :P 64' lük olsaydı starcraftıda eklerdim oraya tam olurdu :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok