snc-tr

Member
 • Content count

  182
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

snc-tr last won the day on October 20 2022

snc-tr had the most liked content!

About snc-tr

 • Rank
  Tainted Soul

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

1,516 profile views
 1. Hocam, bu tarz özel geometrili camlar için numaralı cam yapılıyor mu? Düzeltme: Pardon, gözlük ile gelen numaralı cam insert ini görmemişim.
 2. Yeri gelmişken diyecektim ama yeri baya geçti aslında. Zwift'e alternatif ücretsiz MyWoosh var, incelemenizi tavsiye ederim. Windows için 2 alternatifi var, biri düz MyWoosh diğeri Mywoosh Hd. HD olan güçlü bilgisayarlar için.
 3. Greçka yani karabuğday, hayatımızın merkezinde. Oğlum çölyak olduğundan dolayı eşim ve ben de glutensiz besleniyoruz. Tükettiğimiz 1 numaralı ürün diyebilirim. Normal beslenen herkese tavsiye ederim.
 4. Selam, Forum Alt başlık açıklamasında RC yazmasına rağmen hiç bu konu ile ilgili başlık açılmamış. Hayırlı olsun. Çocukken, uzaktan kumandalı arabam hiç olmamıştı. Aslında hep yaraydı içimde. 9 yaşındaki oğlum ısrarla bir süredir İzmir'deki Ok Model'e gitmek istiyordu. Uzun süren direnişimiz sonuç vermedi ve nihayetinde gittik. Oğlanın yaklaşık 1.5 saat süren soru bombardımanı sonrasında bu işe girmeye karar verdik. Hedefimizde model uçaklar var. Pazar günü İzmir'de her hafta buluşup uçuş yaptıkları yeri öğrendik, evimize 1.5km mesafe Oğlanın motosiklet kullandığı bir pist var. Bu pist bir tepenin önünde, meğersem tepenin diğer tarafında uçuş yapıyorlarmış. Biraz araştırma yaptım ve önerileri inceledim. Öncelik kumanda, iyi bir şey al evladiyelik sonuçta diyorlar. Radiomaster Tx16s kumandayı gözüme kestirdim. Açık kaynak kodlu olması ve bağlantı çeşitliliği cezbetti. Sonrasında simülatörde kumanda ile uzun bir süre çalışmayı planlıyoruz. Akabinde de planımızda bir uçak almak var. Var mı aramızda RC modeller ile başka ilgilenen?
 5. @Atrin touring bir motor tavsiye ederim. Tracer 9 serisi yakışır bence
 6. TR edition Tesla yanlış bilmiyorsam lityum demir fosfat batarya ile geliyor. Bu da ayrıca bir avantaj.
 7. Evde ofis ve tasarım uygulamalarında kullanmak üzere Samsung ViewFinity S6 27" 5 MS 75 Hz HDMI+DP QHD IPS LED Monitörü 3 taksit ile 4900tlden aldım. 34inch ve 27inch arasında çok gittim geldim. Fiyat olarak, en azından şimdilik, 34inch'in yarısını hallettiğim için çok mutluyum. Lakin anladım ki benim laptop 2k çözünürlükte biraz tökezliyor. Şimdi bir de uzun zamandır kullanmadığım masaüstünü upgrade etmem gerekecek.
 8. I-pace görece eski teknoloji bir araç, 2018'de tanıtılmış. Güncel modeller daha fazla menzil sunuyor.
 9. Aynen @Atrin, katılıyorum. Hacmen standartlara uyuyor ise istediğim şekilde servis ederim. Saçma sapan insanlar her işletmede olduğu gibi bizde de sorun ama bir yere kadar. herkese her koşulda hizmet vereceğiz diye bir yükümlülüğümüz yok.
 10. @Atrin Kazasız belasız güle güle kullanın. Bir an X-Adv zannettim, heyecanlandım. [emoji1] Normalde tarzım değil ama X-Adv farklı birşey. Fiyatı hakeder mi tartışılır. Branda konusu tartışılır. Hazır brandaların dayanımı nasıl bilmiyorum ama belki özel bir branda yapar ve alttan bağlantılarını da güzel dizayn ederseniz sorun olmaz diye tahmin ediyorum. LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 11. 1 hafta kış, sonrası bahar
 12. Sitesinde 28-48m^2 arasında diyor, 14m^2 zaten çok altında. Ekransız versiyonundan 1 tane alın, o şekilde deneyin bence.
 13. Comnet, 1 Eylülde zam yapacak. 6 ay daha var aboneliğimin bitmesine, 12 ay daha alsam mı diye düşünüyorum. olursa 1.5 sene kafam rahat
 14. Başka bir albümlerinde Ortadoğu, İran müziklerinden esinlenmişler, vardır bir bağ illaki. LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 15. Khruangbin - So We Won't Forget (Official Video) - YouTube Khruangbin bilen vardır belki ama ben yeni keşfettim.