snc-tr

Member
 • Content count

  131
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

snc-tr last won the day on November 30 2021

snc-tr had the most liked content!

About snc-tr

 • Rank
  Tainted Soul

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

858 profile views
 1. Haklısınız, benim hatam, ben yeni fark ettim. Ekşiden öğrendiğime göre 20 Temmuz itibariyle başlanmış.
 2. Merhabalar Amazon iyidir güzeldir severim ama kurumsal fatura almak gereken durumlar için Amazon'dan alışveriş yapılamıyordu. Bugün denk geldiğim duyuruya göre artık kurumsal fatura alınabiliyor. Amazon.com.tr: Kurumsal fatura talebinde nasıl bulunulur?
 3. İş görür belki ama çok eski bir ürün değil mi? 4. nesil i3 var üzerinde.
 4. Molent Tools - Kahve Değirmeni, Tamper ve Stand Çeşitleri Yerli bir girişimcinin Comandante klonu, İzmir'de yapılıyor. Atrin biliyordur sanırım, fiyatına göre değerlendirilebilir.
 5. Kavisli ekran sevmiyorum lakin satıcılar! kavisli olmayan 34" ekran kullanırken yanlara bakarken gözün yorulduğundan, ekranın parlayabileceğinden dolayı sorunlar yaşanabileceğinden falan bahsetti. 34" düz ekranla tecrübesi olan var mı? Bu arada 2x32" de aslında güzel bir alternatif. 32" ekranı 34" ekranına göre daha yüksek, güzel bir görüntü alanı elde edilebilir.
 6. Ben de, tek büyük mü? çift küçük mü? ikilemi yaşıyorum.
 7. Aslında hiç de makul değil. DDT Türkiye'de 1985'de yasaklanmasına rağmen maalesef hala üretilip el altından satılıyor. Bununla beraber dsö tarafından potansiyel karsinojen olduğu kabul edilen bahsettiğiniz glifosat etken maddeli ilaçlar ve diğer kimyasal pestisitler, kimyasal gübreler fütursuzca kullanılıyor. Kullanılan bu girdiler ülkede tarımı ve haklın sağlığını bitirdi maalesef. Ve ayrıca değinmek istediğim diğer bir konu, maalesef bir köylü modası var. Köylüden alayım, köy peyniri, köy yumurtası, köy sütü, köylünün ürettikleri ilaçsız sağlıklıdır vs. ciddi bir yanılgıdır. Kendiniz üretmedikten sonra hiç bir şeyden emin olmayın.
 8. tr'de kanunu takan olmadığını tabi ki biliyorum. Haksız rekabete yol açacak bir durum oluşur mu onu merak ediyorum.
 9. TOGG çıkınca işler belki değişir. TOGG için pozitif ayrımcılık yaparlarsa, Togg araçlarına şarj tarifesi indirimli olsa mesela, bu kanunlara uygun bir hareket olur mu?
 10. Bu fiyatlar şarj istasyonlarında geçerli. Şayet evden şarj edebiliyor, uzun yola da çıkmıyorsanız elektrik akaryakıta iyi bir alternatif.
 11. "Akaryakıt fiyatlarında yeni bir döneme giriliyor. Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre bugünden itibaren ürünlerin fiyatlarında yaşanan düşüş pompa yerine ÖTV'ye yansıyacak. Söz konusu artışlar hiçbir şekilde 2 Nisan 2020 tarihli ÖTV tutarlarını geçmeyecek. Resmi Gazete'deki Cumhurbaşkanı kararına, göre akaryakıt fiyatlarında kura bağlı olarak gerçekleşmesi beklenen indirim ötv tutarına eklenecek. bu nedenle akaryakıt fiyatlarında ötv matrahına ulaşana kadar indirim olmayacak. yarın benzin ve motorinde 2 lira, bugün lpgde 1,10 tl indirim bekleniyordu. İndirim için kalan ötv marjı Benzinde 2,53 TL, Motorinde 2,05 TL, Lpg'de 1 TL. Bu durumda sadece LPG'de 10 kuruş indirim olacak. "
 12. Dövizin bu düşüşüyle akaryakıtta düşer mi sizce? Kepçe ile aldıklarını kaşık ile geri verirler tahminen.
 13. Rouvy Yıllık 144$. Bkool kullanıyordum, bir süredir aplikasyona login olmakta sorun yaşıyordum. Farklı bilgisayar, hesap ve internet ile denedim çözemedim. Destek ile de çözemedik, iptal ettim. Black Friday'de yıllık 80$ idi. Zwift IOSdan üye olup Androidde kullananlar varmış. IOS'dan üye olup pcde kullanabilecek miyim onu deneyeceğim. IOS üyeliği aylık 50TL imiş. İnteraktif trainerimiz var, bu kurlarla ucuza kullanmak için kırk takla atıyoruz.
 14. Güle güle kullanın. Zwift pc için euro bu seviyelerdeyken maalesef çok pahalı. Sanırım İpad iphone vs üzerinden üyelik çok daha ucuzmuş ama apple ekosistemine dahil olmadığım için bilemiyorum. Zwift nasıl ucuza kullanılır bilgilendirirseniz sevinirim.