snc-tr

Member
 • Content count

  89
 • Joined

 • Last visited

About snc-tr

 • Rank
  Fresh Meat

Profile Information

 • Cinsiyet
 • Yaşadığı yer
  İzmir

Recent Profile Visitors

393 profile views
 1. Merhabalar, Bir paylaşımlı ofis kiraladık. Ofis'in kendi fiber internet ağına bağlanıyoruz. Fakat ofis içerisinde 2 bilgisayar ve 1-2 nas kullanacağız. Hem NAS'ı hem de bilgisayarlardan birini dosya paylaşımı amacıyla kullanacağız. İnternete çıkmak için paylaşımlı interneti kullanmaya devam edeceğiz tabi ki. Ortak ağa bağlanan diğer ofis mukimlerinden ve bilgisayarlarından bağımsız, güvenli bir biçimde ofis dışından da NAS'a erişim sağlayabileceğim bir kuruluma ihtiyacımız var. Ağ konularında pek bilgili değilim. Google'da aradım ama doğru yere ulaşamadım sanırım. Kabaca nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Teşekkür ederim.
 2. Dizellerin çalışma sıcaklığı benzinlilere göre daha düşük. termostat açma sıcaklığı 85-90 dereceler. Benim de bildiğim Ties gibi emisyon hedeflerini tutturmak için motor daha yüksek sıcaklıklarda çalışıyor. Açıkcası ben de daha düşük sıcaklıkta açan termostat istemiyor değilim. 10 derece düşük olsa yeter.
 3. Yağların ideal bir çalışma sıcaklığı var mıdır? Aracım 1.4Turbo Astra, su sıcaklığı zaman zaman 115leri buluyor(termostat 105 derecede açıyor) , yağ sıcaklığı ise max 120-125 derece bandında. Açıkcası su sıcaklığının bu seviyelere çıkması hoşuma gitmese de yetkili servis dahil herkes normal dedi. Su sıcaklığından dolayı yağ soğutucu da belli bir seviyede soğutuyor yağı. Yağ sıcaklığı konusunda ne dersiniz?
 4. Lancia Delta Hf Integrale değil miydi o. Lütfen doğru yazalım Benim efsanem de Lancia'dır.
 5. Selam, Tüm kullanıcılar Microsoft Teams Free üyesi olup, ekranınızı Teams ile paylaştırabilirsiniz.
 6. araçtan o şekilde söküldüğü zaman far ayakları kırılmıyor mu?
 7. Bulabildiğim en yakın şey linkteki ürün https://urun.n11.com/rampa-ve-merdiven/araba-rampasi-binek-arac-iki-adet-fiyati-P376312747 Bu ürün yüksekliği 10cm, sizin gönderdiğiniz 25 cm. Yükseklik yeterli gelmeyebilir...
 8. Merhabalar, Bugünlerde biraz fazla bir şekilde! hava kirliliğini kafaya takmış durumdayım hem ev hem de araç için temizleyici araştırıyorum. Samsung, Elektrolux vb gibi bilinen markalarda alternatifler mevcut fakat yedek filtre konusu sıkıntılı, insanlar bulamamaktan şikayetçi. Radarıma Xiaomi Air Purifier Pro takıldı. Ne düşünürsünüz? Alternatiflere ve araç içi hava temizleyici önerilerine de açığım. Teşekkürler. https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Air-Purifier-Pro-Temizleyici/dp/B06ZZYSGV3
 9. Carraro düşünürseniz https://carrarobisiklet.com/ozel-seri/cr-t-world-30v-hvb-28/ değerlendirilebilirsiniz.
 10. Çok üst seviye lastik kullanmadım, ama 2 senede en az 60K kullanıyorum lastiği. Kanal derinliğinde hiçbir sorun yok ama ufak ufak çatlamalar başlıyor. Ve bariz şekilde ilk seneye göre yol tutuşu azalıyor, kış geçirmesinin de etkisi olabilir. Lastikler için km cinsinden bir ömür var mıdır peki?
 11. Ben aldığım tüm lastiklerde aynı şeyi tecrübe ettim, maksimum 2 sene kullanmaya çalışıyorum.
 12. sizin için bir şey ifade etmeyecek ama benim de hoşuma gitti belki de sıfır bmw alacak param olmadığındandır, bilemiyorum
 13. selam ObiWan, ben de yaptırmayı düşünüyorum. arkadaşınızın iletişim bilgilerini verebilir misiniz? Görüşmek isterim. Teşekkürler.
 14. Selamlar arkadaşlar, Pahalı olmayan, max 300tl civarı, müzik dinleme amaçlı, kulak üstü kulaklık arıyorum. Yukarıda bahsedilen LG Hi-Fi Plus ile kullanacağım. Şimdiden teşekkürler.