Xiaomi Alot AC 2350 Router
1 1

Bu konuda 4 mesaj var

Bunu almayı düşünüyorum ancak doğru düzgün bir inceleme bulamadım, Asus RT-AC51u var ancak baya eskidi, WiFi sıkıntılı özellikle, değiştireyim diyorum ancak bununla bir deneyimi olan var mı ? Nasıldır ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geldi bu, kullanıyorum şu an, üzerinde baya bir anten olması düşündürdü, o bakımdan neme lazım sinyal gücü düşük olarak kullanıyorum şu an, sinyal gücü yüksek seviyede seçili olursa Asus router ile 2.4GHz çekmeyen yerden 5GHz çekiyor. Düşük seviye de iyi mi, yine Asus'tan iyi de o kadar da değil, belki standart seviyeye alırım sonra ama şimdilik düşük kalsın bakalım. 

İnternetten kopma problemi olmadı bununla bakalım ilk gün, sonrasında da olmaz umarım.

Fiyatına göre iyi bir ürün gibi geldi bana, 347 TL'ye aldım. WiFi 5, Qualcomm işlemci ve 128MB hafıza var. Mi WiFi isimli Android aplikasyonundan ayarları cep telefonu üzerinden yapılabiliyor, AIot diye bir özelliği var, başka Xiaomi smart cihazlar var ise onların bağlantıları ile ilgili, Xiaomi'nin bu tarz cihazlarını kullanan ve router arayışında olanlar bu modele bakıp araştırabilirler bu özelliği de.

Thustu beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok