Thustu

Member
 • Content count

  283
 • Joined

 • Last visited

About Thustu

 • Rank
  Tainted Soul

Recent Profile Visitors

877 profile views
 1. 465000₺'den düşürdüm taktiği de satıcı hakkında fikir veriyor bence.
 2. Eğer üst düzey beklentiler yoksa ve mantık ağır basıyorsa seçenekler arasından fiyat/performans ürünü olanı seçerdim ben. Zaten bu piyasada alma zorunluluğu varsa mantıklı olan, yoksa eldekiyle devam bence.
 3. Bu ay ben de arabayı muayeneye götürecektim, öğrendiğim iyi oldu.
 4. @stardust evet aklıma S65 ve S85'teki olaylar gelmedi değil ama Mercedes hem eski otomobilleri hem de F1 takımıyla kendini gösteriyor zaten. Zaten hali hazırda piyasada olan bir motor olduğu için ne olup olmadığı anlaşılır herhalde.
 5. Diğer alamanlar dediklerimden birisi de A6 Avant'tı. O değilde 2lt hacimli motorlarda bahsi geçen güçlere sahip motorlar dayanıklılık konusunda iyi olacaklar mı yüksek ağırlıkla beraber? Değerler güzel gözükse de bende soru işareti oluşturdu.
 6. Yanlış bilmiyorsam yeni CLS Shooting Brake olmayacak zaten, yani ilk ve son CLS Shooting Brake bir önceki nesilde olandı diye biliyorum, o yüzden 2. el dedim. 2. el konusunda haklısın ama yeni nesil araçlar cidden tasarım, hedef kitle ve dayanıklılık açısından bence bir öncekilerden daha kötüler bence. Eğer yeni model, daha az vergili, bagajı olan ve SUV olmayan bir araba bakıyorsan zorunlu olarak işin mantık kısmında kalabilirsin, Sana kolaylıklar diliyorum abi.
 7. Abi şimdi yok olmaz diyeceksin ama ben yine de yazacağım; 2. el CLS Shooting Brake veya diğer Alaman sw'lerine bakabilirsin bence. Biraz kovalaman gerekir ama yeni garabetlerden daha iyiler bence.
 8. @stardust CLA Shooting Brake AMG olarak satışa sunulmuş Türkiye'de. Fiyatına bakmadım ama konfigüratör açık.
 9. Aynı problemi Tomahawk MAX'i ilk aldığımda yaşıyordum. Daha sonra birbirinden bağımsız olaylar olarak bios update yaptım, cpu ve ramleri çıkarıp geri taktım ve windows'u formatlayıp yeniden yükledim ve uzun zamandır bu problemle karşılaşmıyorum. Ama ben ilk önce bios ayarlarına bakıp ve/veya bios'u sıfırlama yolundan giderdim.
 10. @Psikobat hayırlı olsun güle güle kullanın. Windows'u sıfırdan kursaydınız daha iyi olurdu bence, Windows her kurulumda var olan donanıma göre kendisini ayarlıyor, ayrıca daha önce kurulu olan driverlar sistemden kaldırılırken sistemden yeterince temizlenmiyorlar ve bunlar sistemde stabilite problemlerine yol açabiliyor. Diğerleri Asus'un hıyarlıkları o konuda yapacak bir şey yok.
 11. Ben whatsapp ı diğer insanlar kullandığı için kullanıyorum. Telegrama geçmeyi istiyordum ama tek başına olunca bir anlamı olmuyor tabii. Yeni kişilerin Telegram hesabı açtığına dair bildirimler alıyorum ve duyuyorum da. Öte yandan telegram suçlu yuvası veya facebook bu sözleşmeyi sundu diye rus malına (ki sahibi Putin'le takışmış ve Rusya'dan taşınmış birisi) mı geçeceksiniz gibi benim garibime giden argümanlarda var.
 12. @Najaz Bu çantalar yüklüyken dengeye ne kadarlık bir etkisi oluyor? Gidona normalden daha fazla müdahale etmek gerekiyor mu?
 13. @stardust hahaha teşekkürler. Abuk subuk al-satçılardan ziyade gerçekten kullanacak birinin satın almış olması yeterli benim için.
 14. @stardust ikinci şans işe yaramış hayırlı olsun. Eh artık haber verici komisyonumu da alırım.
 15. @stardust DH de yazdığına göre Amazon'da bugün saat 18.00'de 50 tane stokla yeniden satılacakmış. Belki ikinci şans işe yarar.