Thustu

Member
 • Content count

  115
 • Joined

 • Last visited

About Thustu

 • Rank
  Tainted Soul

Recent Profile Visitors

373 profile views
 1. 3 sene erken değil mi ya?
 2. Obfuscation hakkında daha bir bilgim yok, daha profesyonel hayatta değilim ama duruma göre yararsız olma konusu değişkenlik gösteriyor bildiğim kadarıyla. Bilgisi olan var mıdır diye yazmadım bekledim ama bilgisi olan yok yada daha görülmedi sanırım, ben de merak ettim.
 3. Yeni 3 serisinin Almanya'da ayaküstü incelemesi. Fotolardakinden daha güzel ama bende hala f30'u ilk gördüğümdeki etkiyi yapmadı görünüş olarak. Teknoloji olarak baya yardırmışa benziyorlar ama.
 4. Sağda solda 5.20i deki 1.6 motor stage2 yazılımla 300 civarı beygir alındığı yazılıyor. Ne zaman elde kalır bilinmez ama millete yayılırsa ortalık M5 görünümlü 5.20i lerden geçilmez herhalde.
 5. O ne ya hangi kafayla o sistemi kurup onaydan geçirdiler acaba? Bana acil ne içtilerse ondan lazım
 6. Bizim de sözleşmemiz haziranda bitiyor ve TT'nin 23 tl lik ev telefonu faturasını bir anda 50 tl ye çıkarması dolayısıyla sonunda evdekileri ikna edip Turkcell altyapısından fibere geçmeye ikna ettim. Turkcell'in son 1-2 yıldır tavırlarından dolayı bir daha bunlarla çalışmam diyerek Vodafone düşünüyordum ama son hareketleri de tam şerefsizlik yani. Bakalım kime arkamızı dönüp eğileceğiz acaba.
 7. @Narcissus aynen doğru. O zaman ben hiç elleşmeden devam edeyim.
 8. Bu tür oyunlarla alakası olmayan bir nooba ne tür tavsiyeleriniz olur?
 9. @RFID Windows'un güvenlik ayarlarında kameranın sistemden bloklanması da ayarlanabiliyor ayarlar kısmında ona da baktınız mı? Birde bende Youtube videoları hep bi kötü oynuyor laglı gibi. İnternetten baktım driverlardan olabilir demişler ama driverlarım güncel ve Chrome'da böyle bir problem yok. Umarım çözülür.
 10. Ben Giulia ve bir sürü değişik şeyler için şans denemiştim ama olmamıştı. Satabilme meselesi de biraz beklentiye bağlı, eğer satarken beklerim diyorsanız her malın bir alıcısının olduğunu düşünüyorum.
 11. BMW bence uzun süredir saçmalıyor ve ilginç olanı adamlara olumlu etkisi oluyor, umarım toptan kaybetmeyiz.
 12. Bana da hem dışarıda hem de forumda önerilmişti bir ara bakayım merak ettim.
 13. CLA ve yeni 3 el birliğiyle gömülmüş gibi önceki mesajlara da bakılırsa. Bakalım sıradaki kim?
 14. CLA'nın önünü, arkasını ve içini güncel malzemelerle değiştirip yeni diye satıyorlar gibi geldi. A daha güzel bence ama sedanını görmedim. Zaten A sedan ve CLA'nın farkını hala anlayamadım neden ikisi birden var ki? E ve CLS gibiler mi?
 15. Piyasa derken 2. el gelmişti aklıma aslında. Sizin şartlarınıza göre o zaman dediğiniz araçlardan başka bir şans kalmıyor sanırım. Belki eğer nefret edilmiyorsa ve ihtiyaç da varsa station wagon versiyonlara bakılabilir. Motorların araçlarda yer alması olayı da ölçekleme meselesi sanırım. A45 AMG'de ki motor E'de olursa zaten onun motor seçeneklerinin büyük versiyonuna yakın kalıyordur ve anlamı kalmıyordur muhtemelen. Eğer 718 tarzı bir şey çok uçuk kalmayacaksa içinizde ukde olarak kalmasın bence. Zaten benim bu kadar garip fikirle gelmemin nedeni hazır kızılay dağıtmış olayından sıkılan, tarz ve zevk için arayışta olan birisinin yine piyasa tarzında bir şeye kalmasını istemememdendi.