Thustu

Member
 • Content count

  232
 • Joined

 • Last visited

About Thustu

 • Rank
  Tainted Soul

Recent Profile Visitors

759 profile views
 1. https://www.indyturk.com/node/263926/yaşam/red-dead-redemption-2yi-30dan-fazla-kez-bitiren-65-yaşındaki-oyuncu-meşhur-oldu 65 yaşında RDR2'yi 30 kereden fazla bitiren bir amca oğlunun başka oyun oynatma denemelerine rağmen sadece RDR2 oynamak istiyormuş. Sizce ne kadar gerçek, amcanın yolundan gidebilme ihtimaliniz ne?
 2. @wazzap evet ben de aynı durumu yaşadım, 100mbps internetle 10 saat civarında zor bela indi. @stardust'un dediği gibi fixi çıkmış, ben de yükledikten sonra direkt fix i uygulayıp öyle oynadım, şu ana kadar bir sorun olmadı. Oyunun daha çok başındayım, bir görev falan yaptım ama ilk oyunu bitiren birisi olarak şu ana kadar hoşuma gitti.
 3. Sabahtan beri indiremedim, kimse seedlemiyor sadece indiriyor ayıp .
 4. Adaptör işinde yatacak yerleri yok net, bunun bir sürü çözüm yolu var ama adamlar parayı sağmayı seçiyorlar ve bu yanlarına kar kalacak. Söz meclisten dışarı, bu olayı ölümüne savunacak fanboy durumunu yaratan da diğer salak üreticiler. Kimse şu heriflerin yarattığı kullanım alanı/deneyimini sağlayamıyor. Sadece saçma saçma şeyleri ( kocaman kocaman çentikler) kopyalayıp duruyorlar. Bir kalemli telefonu Samsung harici çıkaran firma bile yok mesela ayrı bir durum olarak. Android kısmında Sony'i beğeniyorum, onların kafa yapısı da belli zaten. Şu an iP8 kullanıyorum, hem fiyat hem de acaba Android'in daha özgür ortamından dolayı bir sonraki telefon Android olur mu diye bakınıyorum, hatta istemediğim beğenmediğim Çinlilere bile baktım ama iP 12 Mini beni acayip cezbetti açıkçası. Şimdi eğer bu Mini tutarsa diğer salaklar da bir mini furyası başlayacak muhtemelen, işte bu yüzden Apple bu kadar rahat, diğer firmalar kendi elleriyle rekabeti bırakıyorlar bence.
 5. Ülkede hakkıyla iş yapma fikri olan yerlerin oluşmaya başlaması ve keyifle yapılan bir iş olması ne güzel. Benim de ileride imkanım olsa da mekanik olarak kendi işimi yapabilsem diye bir hayalim var, bilmiyorum gerçekleşir mi. Umarım işler istediğiniz gibi ve güzel gider, hayırlı olsun.
 6. BMW'nin ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı? (M3 ve M4 hakkındaki düşünceleriniz neler?)
 7. Ben AMD'nin yazılımından daha memnun kaldım. Nvidia önceki bilgisayarımda 1050ti kullanırken her update ile beni daha çok çıldırtırken, şimdi 5700 ile giderek stabilite ve performans olarak iyileşiyor. Ayrıca Geforce Experience Radeon Software'e göre acayip hantal.
 8. MSI'ın sitesinde ki son chipset driver AMD'nin sitesindekinden daha yeni gözüküyor. Bunu araştırdım Reddit'te Gigabyte için de aynısının olduğunu, installer packetin Gigabyte'ın olduğu ve sistemde Gigabyte adına bir driver olmadan AMD adında kurulduğunu yazmışlar. Hiç deneyen oldu mu? Birde son bios denemelerinde 3000 ve 4000g serileri için gecikme değerlerinin daha düşük olduğunu yazmışlar. Bizim için günlük hayatta ne tür değişiklikler olacak acaba.
 9. Konudan ayrı olacak ama bizim memlekette uploada neden bu kadar takıklar? Hikaye sadece altyapının büyük kısmını downloada verelim daha fazla altyapı yatırımı yapmayalım mı, başka bir şey mi?
 10. OpenGL = Vulkan = AMD diye biliyorum ben.
 11. @TiesTorN Evet haklısınız. Ben de Vaio laptopum ve 7567'yi kullandığım zaman pil şarjını %80'e ayarlamış ve öyle kullanmıştım. Dell'i sattım şu an ki durumunu bilmiyorum ama Vaio'nun pili oldukça iyi gözüküyor.
 12. Ben de motor veya şanzıman takozu olabilir diye eklemek istiyorum.
 13. Aman abi kalbimize indirme.
 14. @TiesTorN Evet olabilir, kapıdaki değerlere göre basıldığında araba bana jöle kıvamında hisler veriyor, eğer biraz fazla basarsak biraz daha iyi hissetiriyor. En iyisi sonradan bir daha bakmak.