• Announcements

  • Mr.Crunch

   Altyapı Değişikliği İhtimali.   10/31/2019

   https://www.cursedhardware.com/topic/3469-lisans-ücreti/ Ücretli altyapıyı, ücretsiz kullanıyorduk, mevzu çıkma ihtimali çıktı.  O yüzden anket açtık.

Thustu

Member
 • Content count

  157
 • Joined

 • Last visited

About Thustu

 • Rank
  Tainted Soul

Recent Profile Visitors

564 profile views
 1. Bende Sony'nin üst düzey kablosuz kulaklıklarını önerecektim, değerlendirmeleri olumlu gözüküyor.
 2. İndirim adı altında devam ederler bence, bugün aldığım tab s5e 11.11 indirimleri için indirimdeydi ama bugün başka kampanyalarla birlikte aldım yine de. Bence asıl önemli soru gerçekten indirimler olacak mı?
 3. Samsung Galaxy Tab S5e aldım. Uzun zamadır alasım geliyordu ama o fiyata eder mi filan derken, N11'in kampanyasıyla 2169tl ye almış oldum. Garanti Pay kampanyasının 9 ay vade farksız taksit demesinin gazıyla aldım ama 6 aya böldü, bankadan ek taksitle 12 aya uzattım, böylece 2289tl ye geldi. Sanırım yine de ucuza geldi. Telefonumdan sonra en hızlı aldığım cihaz bu oldu sanırım, bakalım nasılmış.
 4. Çinlileri de bıktırdık ya bir şey demiyorum artık. Bizdeki manyaklar yüzünden adamlar daha çok büyümeye çalışırken bize bir şey satmak istemiyorlar sonra ülke içindeki diğer manyaklara kalıyoruz ne olacak merak ediyorum.
 5. @SEP anladım teşekkürler, artık lazım olursa işi bilen olarak size danışırız .
 6. @Najaz satıştan kar elde etme çabaları mı yoksa bu reklamlar?
 7. Neden far acaba? O kadar çok kişi önden kaza mı yapıyor yoksa (laf meclisten dışarı) kekomançi kardeşlerimiz ucuza şekilcilik mi yapmaya çalışıyorlar? Eğer şekil işleri içinse, şaka gibi gece önümüzü görelim diye parasını basıp far alıyoruz şekil ayağına arabayı parçalayıp gidiyorlar. Neyse.
 8. Yazmayı unutmuşuz, anlaştık ve ben aldım bakalım nasılmış z5.
 9. Neyse almaya karar verdim @stardust son fiyat mıdır acaba? Çok pahalı desek işe yarar mı?
 10. Bunu babaya alsak ne kadar gider bir fikri olan var mı? Telefonda pek işi olmuyor genel iletişim işleri için kullanıyor.
 11. @stardust Bence 5 yıl içerisinde kesin gidilecekse ya 2. el düzgün bir şey (çok zor biliyorum) alın ya da direk araba almayın. Çünkü giderken satılmak istenirse acayip zarara uğratabilir, şu ekonomi de gereksiz olabilir, o para gidilen yerde daha iyi araba için kullanılabilir vs. Tabi kendi fikrim kendi hesabınızı en iyi siz bilirsiniz.
 12. Ben o şaka yazısını bu ne ya garip bir şey var burada diyerek baktım da gördüm.
 13. Yapıldı diye biliyorum sanki gece yarısından itibaren geçerliydi.
 14. Genelde bizdeki yakıtlar yanabilme açısından pek iyi değiller ve premiumlar için depolarda son katkıları konuluyor diye biliyorum. Birde yakıtı iyi istasyonlardan almak gerekiyor. Örnek olarak Ankara için, İncek Shell'in sattığı yakıtlar hem benzin de hem de dizel de inanılmaz kötü. Premium alsanız bile motor kafayı yiyor salakça çalışıyor buradan aldığınızda, kendi arabamda ve arkadaşımın 1.4 tsi motorlu aracında gözlemledim. Turan Güneş Shell eh seviyesinde bazen idare eder bazen kötü oluyor depoları temiz değil sanırım. Fakat Dikmen Polisevi aşağısındaki Shell Shell tr'nin kendi işlettiği yer ve ne zaman alsam yakıtları hep iyi çıktı, elimden geldiğince oradan almaya dikkat ediyorum bahsettiğim gibi motorun çalışmasına bu tür durumlar çok etki ediyor, en azından benim(1.5 dci) ve arkadaşımın(1.4 tsi) aracında.
 15. Aaa babamın kullandığı da bundan, direk bu modele bir tavsiye daha.