Lastik seçimi - Qashqai
1 1

Bu konuda 29 mesaj var

Yaklasik 2 haftadir CrossClimate kullaniyorum... Conti PremiumContact5 ile bunun arasinda kalmistim, 195 65 15 ebatta Michelin Primacy yok cunku... Conti EcoContact3 vardi daha once... CrossClimate secmemde 2 sebep vardi; biri yol sesi ikincisi islak zeminde daha iyi yol tutus... Yol sesi "bence" ciddi anlamda azaldi... PC5 taktirsam ne kadar fark ederdi bilemiyorum tabii... Islak zemin icin de araci islak zeminde daha zorlamadigimdan birsey diyemiyorum... Genel itibariyle memnunum kisacasi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de 1 haftadır Cross Climate'leri kullanıyorum. Aracın üstünde gelen Bridgestone'larla karşılaştırmak doğru mu bilmem ama ses inanılmaz azaldı, yol tutuşunu da şimdilik kuru zeminde deneyimleyebildim. Eskisinden çok daha iyi bir seviyede olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni lastiklerle yaklaşık 2300 km yol yaptım. Şehir dışında, şehir içinde, yağmurda, sıcakta kullanma şansım oldu. Yol tutuş ve sessizliğinden çok memnunum. Yakıt ile ilgili bir değişiklik olmadı. Sonbahar ve kış performansı da buna yakın olursa gayet güzel bir tercih.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok