Ucuz PSN Oyunu için Hong Kong PSN Hesabı Açmak (Coppermine)
0

Bu konuda 10 mesaj var

Gençler böyle bir yöntem bulmuşlar ve de kredi kartlarımız sorunsuz çalışıyormuş. Hemen bir hesap açıp onu primary yaptım. Türk PSN indeks hesabımı da primary yaptım. Böylelikle HK PSN üzerinden aldığım oyunları kendi hesabımda oynayabilecekmişim. Fiyatlar arasında ciddi fark var (1 HK Doları = 0,3 TL yaklaşık) Türkçe çıkmayacak oyunları bu şekilde almayı düşünüyorum. Hatta kardeşlik de yapılırsa oyunlar ciddi ucuza gelir.
Belki kullanmak isteyen olur diye buraya da yazayım dedim. 
Not: hesap açtım ama henüz oyun satın almadım, ama donanımhaberde bolca satın alan var.

Oyun fiyatlarını merak edenler için :

https://store.playstation.com/#!/en-hk/home/games

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merak edenler için söyliyim ben şu ana kadar; Bloodborne, GTA5, Project Cars aldım ve hiçbir sorun yaşamadım oyunlarde ne online da nede başka birşeyde. Normalden ucuza geldiği içinde baya mutluyum. hele bloodborne 99tl ye mi ne geldi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de actim bir tane. Enpara kartimi tanittim, alisveris yapmadim ama henuz.

Aral yuzunden Iskandinav ulkeleri kadar para oduyoruz oyunlara, boyle seyleri herkes yapsin akillansinlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olay halen oluyor mu? NHL 16 alacağım ama 269 TL fiyat çıktı karşıma. Endonezya yada Hong Kong PSN hesabı açsam, oyunu oradan alsam kendi TR Plus hesabımla oynayabiliyorum herhalde.(Endonezya hesabı PS4 primary hesap olacak herhalde)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benimde tr psn üyeliğim bitti ne tavsiye edersiniz hong kong veya endonezya psn hesabı açsam mı değer mi bu harekete ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şaka maka bu konsol işi de iyice yan yattı, çamura battı dolar falan da artınca, PC'de iyi kötü yine uygun fiyatlar oluyor ama konsol aldı yürüdü, Endonezya'ya üyelik falan nedir ya gerçekten, nelerle uğraşmak zorunda kalınıyor böyle.

Griffon and kronus beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu forumda cogu insan ayda 1-2 oyun alsa koymayacak ekonomik duzeyde.

Ama fiyatlar, bolgeler arasi farklar oyle sacma ki insan aptal yerine koyuldugunu dusunuyor. O yuzden yok etiyopya psnmis, yok oradan buradan key bulmaymis ugrasiyoruz. 

Hamso and Griffon beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok