Path of Exile 2
0

Bu konuda 7 mesaj var

Diablo IV rüzgarı başlamışken tam oyuncuların session pass .vb ödemeler ile yolunmaya başlanacağı tarihlere denk gelecek bir Path of Exile 2 duyurusu gelmiş. Web sitesinde an itibariyle 46 günden geriye sayıyor. Beta gelecek sanırım o tarihte, oyun 2024'de gelecek.

https://pathofexile2.com/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PoE varken bu Diablo fetişini hiç anlamadım açıkçası. Bence biraz nostalji yaşamayı seviyor insanlar.

Spoiler

Küfür etmeyin ben de ederim. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 dakika önce, wazzap said:

PoE varken bu Diablo fetişini hiç anlamadım açıkçası. Bence biraz nostalji yaşamayı seviyor insanlar.

Hide contents

Küfür etmeyin ben de ederim. :mrgreen:

Diablo varken hiç biri yoktu. 

:cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Poe de yeni değil. Diablo tutunca çıkmış bir oyun. Diablo tutmasaydı zaten poe olmazdı. Bir dönem bende oynadım. Şahsen kusacak gibi oluyorum poe oynarken. Şahsen Diablo 4 varken bu sınıfta olabilecek herşeyi de kapsıyorken poe nin yüzüne bakılmaz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 minutes ago, jackjoker said:

Poe de yeni değil. Diablo tutunca çıkmış bir oyun. Diablo tutmasaydı zaten poe olmazdı. Bir dönem bende oynadım. Şahsen kusacak gibi oluyorum poe oynarken. Şahsen Diablo 4 varken bu sınıfta olabilecek herşeyi de kapsıyorken poe nin yüzüne bakılmaz. 

POE 2'nin detaylarına bakmadım, videolarını izlemedim, POE'yi de çok uzun oynamadığım için itiraz etmiyorum. Ancak bu türe değer katan ve keyifle oynanan bir oyun olduğu da bir gerçek. POE 2'yi zaman bulduğumda detaylı inceleyeceğim ve takibe devam edeceğim. Muhtemelen çıktığı gibi oynamaya da başlarım. Blizzard'ın maaşlı elemanı değiliz sonuçta.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 minutes ago, jackjoker said:

Ona bakarsan hiçbir oyun yeni değil. Sonuçta 3D FPS Wolfstein ile çıktı(öyle, di mi?), o olmasaydı şuanda da diğer FPS oyunları olmazdı. :)

Oyunu beğenip beğenmemek kişisel bir şey. Bana da Diablo, PoE vb. izometrik oyunlar hiç hitap etmiyor mesela.

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok