Nvidia 350.12 sonrası TDR sorunları
1 1

Bu konuda 7 mesaj var

Nvidia'nın 350.12 sürücüsü sonrasında çıkan her sürücüde ben ve birçok kişi Chrome'da gezerken ve özellikle Witcher 3'te kitlenme,siyah ekran ve seslerin devam etmesi,mavi ekran gibi sorunlar yaşıyor.

350.12'de bu sorunların hiçbiri yok. Nette bu konu ile ilgili bir sürü konu var ve konu ile ilgili açıklama yok.

Özellikle 970 ve 980 sahipleri yaşıyor bunu. Custom bios veya Boost clock ile oynayıp çözenler var. 

https://www.google.com.tr/?gws_rd=ssl#q=nvidia+tdr+error&tbs=qdr:m

En son Arkham Knight için sürücü çıkarırlar,belki çözerler dedim. Millet iyice şirazeden çıkmış. Artık kimse AMD,Nvidia'dan kötü driver yapıyor demesin yazıyor hepsi. Aradan bu kadar zaman geçmesi beni de sinirlendirdi. Var mı bu sorunu veya benzerini yaşayanlar,yazsınlar,çözüm bulmaya çalışalım.

https://forums.geforce.com/default/topic/847580/geforce-drivers/official-nvidia-353-30-whql-game-ready-display-driver-feedback-thread-released-2015-06-22-/1/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de ses devam ediyordu Witcher 3'den çıkınca sadece, o da kısa bir müddet. Arkham Knight sürücüsünü yükledim şimdi, çok kısa süreli bir donma da yapmaya bailadı çıkışta. Ancak kiltlenme v.b. yok bende.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız sinirle yazmışsın da AMD de halen kullanıyorum, çoklu ekran kartı düzeneği ile Nvidia sürücü üstünlüğü tartışılmaz. Arkham Knight çıkmadan sürücüsü geldi, misal vermek gerekirse AMD'nin kendi oyunu olan Isolation için Crossfire desteği çok sonra çıktı. Yine böyle böyle örnekleri çoğaltmak mümkün. PC kullanırken de oluyor artık böyle şeyler deyip geçiyorum ben çok çok sinir bozucu şeyler olmadıktan sonra.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yazmadım hocam onu,millet öyle yazmış diyorum. Çok sıklıkla olan birşey değil ama bu driverlarla başladı,çözülmedi,çözülmeyi bırak sorun da daha kabul edilmedi. Default OC'li ürünlerde olduğu gibi bir tahminim var. Benim Strix'te de belli bir OC var sonuçta. Gerçi seninki de aynı ürün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

gtx 580 oc'lu versiyon kullanırken çok yaşadım böyle durumları. 780Ti ile bu tarz bir sıkıntıya denk gelmedim henüz. Lakin tek oyun için çıkan nvidia sürücülerini kullandığımda çift ekran kullanımında hep bir saçmalıklar oluyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende şöyle bir durum var, G-Sync ile overclock uygulaması açınca hele ki Afterburner, kilitlenmeler olabiliyor bazı oyunlarda, bu durumda overclock yapamıyorum istediğim gibi.

Yine G-Sync eskiden sadece oyunlarda aktif oluyordu son üç, dört versiyondur masaüstünde de aktif oluyor. Ben kullanmıyorum ancak kullananlar var, G-Sync ile beraber ULMB aynı anda çalışmıyor, her seferinde G-Sync kapat onu aç yapmak zorunda kalınıyor.

Bu sürücü işi yıllardır her iki marka ile de tam oturmaz bir türlü, bir de hep karışık düzenek kullandığımdan neler nelerle uğraştım her iki marka ürünleriyle de.

Bunlar hep PC kullanmanın getirdiği sorunlar, ne kadar standart getirirsen getir çeşit çeşit girdi olunca bir yerden birşeyler patlak veriyor işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O tdr olayi bsodlar vs olay witcher 3 un 1.06 yamasiyla basladi.. amd 7970 dede var bende, hatta basta ekran karti bozuldu sanmistim..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok