Amazon 15 Temmuz indirimleri
0

Bu konuda 23 mesaj var

Amazon'un 20. yılı nedeniyle indirimler yapılacakmış. 

Şöyle bir ifade var. 

"Dubbed Prime Day, the retailer is promising a "global shopping event" that will be open to Prime subscribers in the US, the UK, Spain, Japan, Italy, Germany, France, Canada, and Austria. To further incentivize the purchase of Prime subscriptions, Amazon is slashing the price of annual membership to £59 (from £79) in the UK. New customers can sign up for Prime at a discounted price in the UK until midnight July 8."

Prime üyelik Türkiye'den alınabiliyor gibi görünüyor .  Bilgi var mı indirimli ürünleri Türkiye ye gönderip, göndermeyecekkleri konusunda?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam yukarıdaki cümleden "Türkiye'den de prime üyelik alınabiliyor" kısmını nerden çıkardın? Ayrıca prime üyelik bence şu anki gümrük yasalarıyla pek verimli olmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Her hesaba 1 aylik Prime deneme tanimlaniyor. Daha once kullanmadiysaniz aktive edebilirsiniz, ama 1 ay bitmeden iptal etmeyi unutmayin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam yukarıdaki cümleden "Türkiye'den de prime üyelik alınabiliyor" kısmını nerden çıkardın? Ayrıca prime üyelik bence şu anki gümrük yasalarıyla pek verimli olmaz.

Yukarıdaki cümleden çıkarmadım zaten . Almayı denedim , uyarı vermedi. Yukardaki cümleden çıkardığımı , nerden çıkardın?

Haberde sanki bazı ülkelere sınırlı olacak gibi yazılmış. Ancak reddit te gördüm bunu, orda bütün dünyadan alınabileceğini söyleyenler var. Göreceğiz.

Prime 'ı iptal ettiğinde , kullanmadığın sürenin ücretini iade ediyor(muş). Öyle mantıklı oluyor. Alır, indirim süresince kullanır, sonra iptal ederiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Try prime 'ı seçince , 30 gün ücretsiz prime üyeliği veriyormuş. Daha pratik ,

Türkiye ye gönderilmeyen ürünler için borderlinx gibi servisler kullanılabilir ama gümrük sorun olacak o zaman. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yani amazondan alacak olduğum ufak tefek bişileri bugün sipariş vermeyip 15 ini beklememi mi önerir misiniz şuan Türkiyede bulunduğumu göz önünde bulundurarak.. ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende aktive ettim 30 günlük denemeyi. evde olmayacağım için telefondan bakacağım bakabilirsem. avantajlı ürünleri buraya yazarsak iyi olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende aktive ettim 30 günlük denemeyi. evde olmayacağım için telefondan bakacağım bakabilirsem. avantajlı ürünleri buraya yazarsak iyi olur.

Aynen ben de evde olmıcam ondan sordum, dealları falan yazın da bakalım :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

15 'i akşamı veya gecesi takip ederim bir ara. Güzel ürünleri paylaşalım burada. Özellikle birşey aramıyorum , kafama yatan birşey olursa alırım. Kindle i gönderseler o olurdu. 

Bu indirim madem ilgi çekti. Bir tepki versin ilgilenenler . Başka haberler gördüm twitter da, kimse ilgilenmedi herhalde diye paylaşmadım burda. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir liste buldum ama sadece ürünlerin indirime ne zaman gireceğini belirtiyor, şimdilik fiyat göstermiyor.

4:40am PST Türkiye saatiyle 14:40'a denk geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu da fos cikti sanki? O kadar gaz verdiler, antin kuntin seyler indirime girmis.

Birkac oyun ve Astro A50 kulaklik icin indirim bekliyorum, bakalim cikacak mi. Pek umutlu degilim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha erken , ABD saatini düşünmek lazım. 

Kindle modellerinde indirm var ama Türkiye ye göndermiyorlar. Kindle Fire 'da güzel indirm var mesela , onda da Türkiye'ye gönderiliyor görünüyor ama almak için ilerleyince ,hata veriyor. Adamlar hala düzeltmemiş.

SD kardlarda güzel fiyatlar vardı , ama hızla tükeniyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

500gb için iyi fiyat gibi. Kısa vade de benim hdd ihtiyacım artık kalmadı gibi. Artık seneye falan mekanik diski tamamen emekli edelim dersem depo olarak kullandığım 1tb yerine birşeyler bakarım artık. Onun dışında 120gb sistem diski 256gb ta en son oyun diski için aldığım sandisk yeter zaten uzun vade de ssd olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok