internet yasaklarında yeni gelişme.
2 2

Bu konuda 381 mesaj var

2 hours ago, TheCrow said:

sanal makine alıp ordan işlerini görürsün. oyun oynanmaz ayrı konu ama yasak delmiş de olmazsın (diye düşünüyorum)

Diğer siteler için geçerli olabilir bu ama Telegram ,whatsapp 'ın durumu farklı.  Benim aşmam birşeyi değiştirmiyor, başkalarının da aşması gerek. insanlar anneleriyle,babalarıyla bile whatsapp dan yazışıyor, onlar aşamazlar. Şirketler whatsapp üzeinrn müşterileriyle ileitişim kuruyor, yasak olan bir aracı kullanamazlar göz göre göre . vs vs. 

Üstelik aşmak da yasak olursa, sanal makina ile aşmaya cesaret edemez pek çok kullanıcı, yakalandığında alacağı cezaya değmez .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 hafta önce NordVPN satın almıştım. Yaklaşık 1 hafta önce bağlanmış gibi gözüküp Internet'in tamamen kesilmesi ile sonuçlanan durumla karşılaşmaya başladım. Sunucu değiştirdim, ülke değiştirdim, değişik protocol ve bağlantı şekilleri denedim, help kısmındaki tüm connectivity ile ilgili şeylerin neredeyse hepsini yaptım. Fakat nafile...

turkeyblocks'da 1.1.1.1 DNS'ini bloklandığını gördüm ama VPN'lerle ilgili bir şey yoktu. Bu başlıktaki bir kaç mesajı okudum. Sanırım sıra NordVPN'e de gelmiş gibi gözüküyor. Sırayla hepsine gelecek bu gidişle. Çok yazık, çok...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

VPN servislerini hic neden gostermeye gerek duymadan teker teker engelliyorlar. Gecen sene PIA kullaniyordum bir aralar, tum IP'leri engellenmisti onun da.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok