Need For Speed - Rivals
0

Bu konuda 7 mesaj var

Selamlar,

Hayatımda gördüğüm en kötü oyunlardan. Mantığını da anlamadım, oynanış da kötü. Kesinlikle uzak durulması gerekiyor. 

PS4'te hala düzgün tek bir oyun yok. DriveClub'ü çözemedim, bende PSN Plus versiyonu var, bazı bölümlerde verilen arabayla geçmek imkansız. Full sürüm alınca başka arabayla da o bölüm oynanıyor mu, o önemli... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo naptın abi, nfs nin nerdeyse tüm oyunları çöp zaten undergroundlardan sonra :D bi de most wanted fena değildi sanırım...

şimdi yeni çıkacak olan underground ile toparlamaya çalışcaklar gibi ama bence yine çöp olcak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo naptın abi, nfs nin nerdeyse tüm oyunları çöp zaten undergroundlardan sonra :D bi de most wanted fena değildi sanırım...

şimdi yeni çıkacak olan underground ile toparlamaya çalışcaklar gibi ama bence yine çöp olcak.

Ulan uyarsaydınız ya, yazdım bir başlıkta, kimse cevap vermedi :D 

Abi bu kadar kötü oyun mu olur, yok, dayanamıyorum :) Bir de, ya tamam polis yakalıyor mesela, tekrar başlatmak da uzun sürüyor. Hay... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Most Wanted cok iyi oyundu. Underground'lardan daha iyidi bence.

Ya ortada iyi oyunun formulu hazir varken adam gibi oyun yapmayi becememek, ust uste fos oyunlar cikarip durmak da ayri bi yetenek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim icin Nfs3-4 HP2 ve U2'nin yeri ayridir. Most Wanted beni pek sarmadi ama U2 fenaydi.

Ben yeni oyundan umutluyum. Yeni motor, iyi grafikler, yeni araclar ve modifikasyonlar varsa bence yeter. Fazlasini istemiyorum, U2 remake olsun kâfi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok