Lg tv video app
0

Bu konuda 7 mesaj var

Selam,

Lg televizyon üzerindeki video uygulaması oldukça başarılı fakat bir file sunucudan mkv okurken alt yazıları okumuyor. İşin ilginci ise direk usb'den takarsanız hiçbir sıkıntı olmuyor :) Sizin video oynatmak için kullandığınız farklı bir app var mı acaba ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evdeki sunucuya kurduğum "Plex Media Server" aracılığı ile DLNA üzerinden sorunsuz olarak .mkv ve altyazıları oynatabiliyorum LG Smart TV üzerinde  :8

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lig tv APK olarak gördüm ilk başta yanilmisim. :D

Hcm DLNA türü severler kullanırken eğer altyazı mkv ye gömülü ise altyazı görebiliyor sunuz. Ancak film altyaziyi aynı adlı iki farklı dosya olunca DLNA sunucuda altyaziyi goremiyorsunuz. Plex konusundan emin değilim ama DLNA protokolü böyle galiba. Eğer ftp sunucu üzerinden dosya okuyup açabiliyor sa APK o zaman altyazı acilabiliyor. LG tvm yok ama bendeki media player böyle çalışıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lig tv APK olarak gördüm ilk başta yanilmisim. :D

Hcm DLNA türü severler kullanırken eğer altyazı mkv ye gömülü ise altyazı görebiliyor sunuz. Ancak film altyaziyi aynı adlı iki farklı dosya olunca DLNA sunucuda altyaziyi goremiyorsunuz. Plex konusundan emin değilim ama DLNA protokolü böyle galiba. Eğer ftp sunucu üzerinden dosya okuyup açabiliyor sa APK o zaman altyazı acilabiliyor. LG tvm yok ama bendeki media player böyle çalışıyor.

Dediğim gibi Plex ve LG ile DLNA bağlantıda iki ayrı dosya da olsa sorunsuz olarak altyazı desteği sunuyor TV. LG Smart TV ye özgü bir durum olabilir bilemiyorum ama Plex ile çok iyi anlaşıyorlar  ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bendede benzer sıkıntı var tvye soktuğum usb de alt yazı ve film oluyor. Bunları nasıl başlatcaz sıralamasını söylermisiniz ve hangi appları kullancaz smart tvde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum aynı şeyden mi bahsediyoruz ancak LG Smart Share ile bilgisayarın harddiskindeki mkv uzantılı filmleri ve ayrı altyazı dosyalarını sorunsuz olarak Tv'de izliyorum ben.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok