fortuneteller

Member
 • Content count

  259
 • Joined

 • Last visited

About fortuneteller

 • Rank
  Tainted Soul

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

760 profile views
 1. bildiğimiz bir çok filmin karışımı. İzlemeyen bir şey kaybetmez. Ama akıcı film o da bir gerçek. 1 dk sıkılsam ben de bırakırdım ama 1 dk boşluk bırakmıyor. Hamlet uyarlaması olduğunu bilerek izlediğim için beklentim düşüktü. Mitolojik, dini ritüeller bence güzeldi. Ama herkese göre değil
 2. Bir kısım çok beğendiğini söylüyor bir kısım da kötülemede dibi bulmuş. Yorum bekliyoruz
 3. tabii ki sonuçlanmıyor
 4. 2. Sezon onayı aldı. Apple tv dizilerinde bir kalite oluyor. Netflix gibi çok dalgalı değil.
 5. Ben daha izlemedim ama netflix'de The Lincoln Lawyer'ın dizisi çıkmış. 2011 yılında filmi Matthew McConaughey'in oynadığı filmi çekilmişti. Filmi hukuk draması olarak güzeldi. Dizideki ana karakter Michael Haller, Bosch dizisindeki dedektifin üvey kardeşidir.
 6. 3. seoznu beğenmemiştim. Bu sebeple 4. sezonu yeni izledim. 4. Sezonda Billy Bob Thornton çok iyi oynamış gerçekten.
 7. Bosch dizisi spinoff olarak devam ediyormuş. Bugün ilk sezonu çıkmış. İlk seri bence çok iyi polisiyeydi.
 8. Tokyo Vice da güzel diziymiş.
 9. Boîte noire (Black Box). Güzel bir gerilim filmi. Bu tür filmleri özlemişiz. https://www.imdb.com/title/tt10341034/
 10. Severance. Güzel bir dram, bilimkurgu. İlk başta biraz rahatsız etti ama çabuk alıştım. https://www.imdb.com/title/tt11280740/ Slow Horses. Sıfır beklenti ile başlayınca çok sardı. İngiliz dizilerini sevenler kaçırmasın https://www.imdb.com/title/tt5875444/
 11. 38'den 52 oldu fiyatı
 12. Ben uzun süre altınbaş içiyordum. Denemek için Doğuş Gurme almıştım. Çok beğendiğimden 7-8 aydır Doğuş Gurme içiyoruz. Şiddetle tavsiye ederim. Bergamotlu ve aromalı çay içemeyen biriyim.
 13. Don't Look Up bence son yılların en iyi filmi. Tam bir modern zaman eleştirisi. Post Truth çağını iyi anlatmış. Gerçi biz 20 yıldır bu durumun içinde yaşadığımızdan Türk insanında pek etki uyandırmayabilir.
 14. The Trial of the Chicago 7 https://www.imdb.com/title/tt1070874 Senarist ve yönetmen Aaron Sorkin imiş bittiğinde gördüm. Valla böyle bir konuyu nasıl bu kadar akıcı anlatabiliyorlar bazen hayret ediyorum.
 15. Amma Boys reklamı yapıldı Prensip olarak DC, Marvel dizisi izlemeyen biri