• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

fortuneteller

Member
 • Content count

  171
 • Joined

 • Last visited

About fortuneteller

 • Rank
  Tainted Soul

Profile Information

 • Cinsiyet
 1. S02E07 çok iyi bölümdü.
 2. ilk sezonu izlediğimde yazdım mı hatırlamıyorum. Counterpart güzel dizi. İlk sezonu 2018 başında gösterilmişti. Şu anda 2. sezonun ortasında.
 3. Akbabanın 3 Günü filminin diziye uyarlanmış hali. Çocukken filmini de beğenmiştim. (Three Days Of The Condor) Sharp Objects benim de izleme listemde. Malum yaz fazla dizi izlenmiyor. Önceliği Castle Rock'a verdim. Benim için iyi haber. 2.sezona şans veririm. Aynı konu uzasaydı izlemezdim.
 4. Valla ilk sezon ilgi çekici başladı ama bağlandığı yeri sevmemiştim. 2. sezonu nasıl uazayacak pek aklıma yatmadı.
 5. Castle Rock güzel başladı.
 6. Genelde böyle abartılı aksiyon filmlerini sevmem ama bunu beğendim. Eğlenceli filmdi.
 7. Guardians of the Galaxy'nin ikincisi de güzel ve eğlenceliydi.
 8. Linke tıkladım. 1 vermişim. Ama filmi hatırlamıyorum
 9. Hızlı zaman geçişlerini belirtecek bir şeyler olmalı. Dothrakiler nasıl geldi Highgarden'a, öyle süpriz saldırı için. 7. sezon kitaptan ayrıldığı için mi böyle özensiz.
 10. Shot Caller Hapishanede geçen güzel bir suç filmi. Başrolde kingslayer var. http://www.imdb.com/title/tt4633690/reference
 11. King Arthur'u ben de beğendim. Görseli gayet iyiydi. Guy Ritchie'de tarzını yansıtmış. Duymayan varsa 6 filmlik bir seri olacak deniyordu. Göreceğiz devamı gelecek mi?
 12. Going in Style'ı beğendim. Eğlenceli ve vakit geçirtiyor. http://www.imdb.com/title/tt2568862/reference
 13. Ben de 4 bölüm izledim. En zayıf bölüm 2.siydi. Diğerleri daha iyi.
 14. Öncelikle dizide gizem dozu yüksek ama aksiyonu az. Ben de ilk sezonda izlerken ağır gelmişti. ilk sezon diğerlerine göre yavaş. yalnız diğer sezonlarda da çok hızlı akmıyor.
 15. Bu filmi 1-2 yerde okumuştum belki beklenti ile izlediğimden pek beğenemedim. Ben 6 verdim imdb'de. vakit geçirmek için fena değil ama fazlası yok. Bu filmi izledim. Gerçi çok klasikti ama doğasıi atmosferini beğendim. Serinin iyi takipçisi değilim ama bir öncekine göre bence iyi olmuş. Hepsini hatırlamasam da en sevdiğim Rio'da geçendi.