CHW Klavye Fare, Mouse Pad Genel Başlık
2 2

Bu konuda 260 mesaj var

On 08.03.2018 at 09:46, ResetButton said:

Logitech G700S kullanıyorum. Aslında memnunum ama pil ömrü çok kısa  ,sürekli şarj etmem gerekiyor. 

G602 Lag-Free Wireless Gaming Mouse 'a geçersem doğru tercih olur mu? Gördüğüm tek eksik wheel de freespin olmaması.

https://www.amazon.com/gp/product/B00E4MQODC/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A2D6O8U4XOTC9L&psc=1

G700S almıştım, pil ömrünü gördükten sonra kablosuz görünümlü bir kablolu mouse olduğunu anladım. Hemen sahibinden de sattım, G602 sipariş ettim yerine, çok memnunum pil ömründen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

G700S'den sonra G602 'i karşılaştırarak kullanıyorum. 

Bence hassasiyette önemli fark yok. 2500dpi max. G700S'te de 2000'de kullanıyordum zaten .  

Ergonomi olarak 700S biraz daha iyi. Tuşların yerleşleşimi ve sayısı da biraz daha konforlu. FreeSpin 'i kaybetmiş oldum, o da çok kullandığım bir özellikti. Tuşların basma hissi 700S'te daha iyiydi.

Ancak pil ömründen kazandım. 700S'in en büyük sorunu bu, nerdeyse her gün usb kablosunu bağlamak gerekiyordu. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

EVGA 'dan ekranlı klavye çıkıyor.

https://techreport.com/news/33477/evga-z10-keyboard-has-a-screen-for-stats#1073944

Logitech 'in var böyle ekranı, ona destek sınırlıyken bunun şansı az. 

Logitech G602 'e geçince epey rahatladım pil açısından , daha hiç şarj etmedim.  Tek eksik G700S'te free scroll vardı, çok pratik bir özellik. Bunda yok . Pil ömrü uzun yeni bir model çıkana kadar idare edeceğiz artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran olması her zaman iyidir. Oyunlar destek vermese de olur. Benim Logitech G13'te her daim Aida64 verileri görünür durumdadır. İşlemci, ekran kartı sıcaklıklar dışında, o anki download, upload hızı vs. bir sürü anlık değeri bu tip ekranlardan takip etmek oldukça kullanışlı oluyor. Logitech önce G15 sonra G19 ile bunu iyice öteye taşımıştı, epey de tutulmuştu ama mekanik bir versiyonu çıkmadığı için zamanın gerisinde kaldı. Bence evga'in bu klavyesini tercih edenler de mutlaka olacaktır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sacma sapan bir cep telefonu alip ekrana tum bu verileri gosterme imkani var bazi yazılımlar ile. Daha esnek bir tercih değil mi bu yontem

hakancez tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evet logitech arx dediğiniz şeyi sağlıyor. Öyle ekstra telefonu olan, hakan hocamın dediği gibi bir uygulamaya gidebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ati ekran karti kullananlar icin Link var alternatif. Bayağı bir bilgiyi telefon üzerinde gösterebiliyor olması lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, hakancez said:

Ati ekran karti kullananlar icin Link var alternatif. Bayağı bir bilgiyi telefon üzerinde gösterebiliyor olması lazım.

Telefon da olur ama o bir süre sonra pratik olmuıyor. Onu ayrı açıp kapamak gerekiyor. 

Bu basit lcd sürekli açık klavyenin üzerinde . Ben ya download/upload u açık bırakıyoru. Çok pratik oluyor, monitor kapalıyken de görebiliyorsun. YA da Aida64 ile her türlü veriyi yerleştiriyorum, o da güzel oluyor. Bazen bir fan duruyor haberin bile olmuyor, arada ısılara bir göz atmakta fayda var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dun otomasyoncuda gordum trackball kullaniyordu. eski bir microsoft modeli. biraz kullandim bayaa baya hosuma gitti.

aranizda trackball kullananlar varsa tavsiyeleri alalim :icon_yell:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok