Tabletler üzerine
1 1

Bu konuda 91 mesaj var

@@Executioner ona güncelleme geliyor olması lazım. 6.0 görünüyor gsmarena'da.

Xiaomi'nin windows tabletinin bir de docking station benzeir klavyesi varmış. $15 gibi çok düşük bir fiyatı var.  Bir de kalem varsa  o zaman tam olur. Kalemsiz windows tablet eksik kalır. 

Kalitesini görmek lazım tabii bir de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam tabletler genel olarak artık ilgi çekmiyor desek daha doğru olur. 

En azından bu forumda yana yakıla tablet peşinde koşan pek kalmadı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben iPad Mini Retina ile çok mutluyum. Gün içerisinde bilgisayarı hemen hiç açmıyorum. Hatta çantasını bagajdan bile çok nadir çıkartıyorum. Tüm işimi Logitech klavye ile birlikte kullandığım tabletten görebiliyorum. Taşınabilirlik, boyut ve kullanım rahatlığı ile beni çok memnun ediyor. Seyahat sırasında da Netflix ve Spotify ile multimedia ihtiyaçlarımı da fazlasıyla görüyor. Bir de otel odasındaki TV'lere bağlamanın kolay bir yolunu bulursam (hiç araştırmadım, herhalde vardır) o zaman eksiksiz hale gelecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam tabletler genel olarak artık ilgi çekmiyor desek daha doğru olur. 

En azından bu forumda yana yakıla tablet peşinde koşan pek kalmadı. 

Herkesin kullandığı tablet işini görüyor herhalde. Mesela Ipad Air kullanıyorum, donanım upgrade etmeyi sevdiğimden değiştireyim dedim ama yeni bir model alsam bir getirisi yok. Air tablet olarak yetiyor.  

Surface gibi hyrid bir cihaza geçerim ancak.

Yalnız Apple 'ın 2016 tablet satış rakamları beklenenden iyiymiş. Unutulmuş bir kategori değil yani. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben iPad Mini Retina ile çok mutluyum. Gün içerisinde bilgisayarı hemen hiç açmıyorum. Hatta çantasını bagajdan bile çok nadir çıkartıyorum. Tüm işimi Logitech klavye ile birlikte kullandığım tabletten görebiliyorum. Taşınabilirlik, boyut ve kullanım rahatlığı ile beni çok memnun ediyor. Seyahat sırasında da Netflix ve Spotify ile multimedia ihtiyaçlarımı da fazlasıyla görüyor. Bir de otel odasındaki TV'lere bağlamanın kolay bir yolunu bulursam (hiç araştırmadım, herhalde vardır) o zaman eksiksiz hale gelecek.

Hocam otel odalarındaki tvlerde HDMI varsa 

http://www.apple.com/shop/product/MD826AM/A/lightning-digital-av-adapter

Daha ötesi yok. Appletv taşımak istersen de aslında bi gen2 appletv alıp 2. el onunla da idare edebilirsin ama gen2 ler pahalı olabilir hacklenebildiği için. gen3ler ucuza bulunabilir bir ihtimal. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@SkyWarrior

Apple TV yada farklı bir elektriğe takılacak cihazla falan işim olmaz. O kablo fena değilmiş, son zamanlarda gittiğim otellerde HDMI olmayan TV var mıydı hiç dikkat etmedim ama muhtemelen çok sık denk gelmem. Bu kablodan bir tane alayım da atayım çantaya en iyisi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok