Tabletler üzerine
1 1

Bu konuda 91 mesaj var

Martta  ipad air 3 tanıtılacakmış. Ipad alacaksanız , biraz beklenebilir. Ne özellikle geleceği hakkında sadece tahmin var. Pro daki gibi ses sistemi olacağı ve 4k ekran kullanılacağı söyleniyor. Ses sistemi vardır ama 4k şüpheli bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 9.7 iPad Pro aldım klavyesi ile birlikte, yakında kalemini de almayı düşünüyorum, gayet memnun kaldığımı söyleyebilirim. Zaten gayet hızlı vs, de klavyeyi tahminimden daha fazla kullandığımı belirteyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iyiymi o  ama öncelik olarak bir windows tablet düşündüm. Klavye ,kalem vs ile kullanılacaksa windows daha avantajlı görünüyor bana. başka markalar da Surface benzeri modeller çıkardılar , hangisi nasıl bir fikrim yok.

Bunu da aklımda tutayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Surface Book 2 'nin resimleri görünmeye başlamış. İlki çok ilgi çekti ama sorunları daha fazla yer buldu haberlerde.  İyi denemeydi açıkçası. 

Reklam işini de deniyorlar , olmuyor gibi .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam ben de 128 GB aldım, klavye deneyimi güzel, henüz iOS 10 kurmadım ancak akıcılık, multitasking işinin gerçek çok görevliliğe benziyor oluşu çok iyi geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yeri gelmişken bende bir tane ipad mini 2 var.geçen ocak ayında düşme sonucu ön cam örümcek ağı gibi oldu ve o zamandan beri o halde yatıyor.Servis ekran değişimi için yüksek bir meblağ istemişti ve bende o paranın üstüne koyar yeni alırım diyerek yanaşmamıştım ama ne tamir ettirebildim nede üstüne koyup yenisi alabildim.Alibaba sitesinde satılıyor ekranlar ama kuzenimin motorola atrix telefonu için gönderilen farklı model ekran olayından sonra orasına sıcak bakamıyorum.tr sınırları içerisinde uyguna nasıl halledebiliriz bu işi ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cepfix'le ilgili güzel şeyler söylüyordu kullanan bir arkadaşım, ama onların da çok ucuza yapacağını sanmam.

AliExpress'de çok yüksek puan almış adamlardan satın alabilirsiniz. Farklı model çıkarsa da onaylamazsınız, parayı iade alırsınız. Benim başıma geldi, parayı iade aldım.

Alternatif olarak Letgo/sahibinden'de falan ekranı sağlam ama arızalı cihaz satanlara bakılabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@kronus

Paypal uçtuktan sonra o para iadesi falan işleri uğraştırabilir. Tamir için de en mantıklısı herhalde Kadıköy'de bolca bulunan tamir noktalarından birisini ziyaret etmek olacaktır. Cepfix'in hizmetleri kaliteli ancak fiyat avantajı pek yok. Yine de web sitesinden teklif çıkartıp bir bakmakta fayda var. Ben daha önce kullandım ve çok memnun kaldım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ankara bu tamir noktaları açısından sıkıntılı ve pahalı gibi geldi.İstanbula yolum düşerse bu işide aradan çıkarayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cepfix olayını hatırladım bu mesajı okuyunca. Dokunmatiği tamir edildikten sonra yerinden çıkan ipad miniyi gönderecem bakalım. Dokunmatik sağlam ama adam gibi yapıştıramamıştı önceki servis. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

anandtech tablet tavsiyeleri vermiş .

http://www.anandtech.com/show/9771/best-tablets

Huawei MediaPad M3

Samsung Galaxy Tab S2 9.7"

Düşünülebilir. Tab s2 'nin oled ekran olması tercih nedeni. MediaPad m3 de iyi görünüyor ama 8' . 10' tercih ediyorsanız , o modelde çözünürlüğü düşürmüşler. Ekranı büyütüp çözünürlüğü düşürme kararını kim veriyorsa kafa iyi herhalde.

Windows tarafında Surface Pro 4 düşünülebilir. Core3m modeli pasif soğutuluyormuş, performansı da iş görür amacına göre. 

ipad air 2 ve ipar pro malum zaten. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cepfix benim ipad i reddetti geri gönderdi 55 tl de kitledi. Neyse artık iş bulalım bir tane tablet alacam eve genel kullanımlık. iPad olur muhtemelen. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tablet alacaksanız ilginç bir durum var. Belki özel fiyatlandırma , belki doların henüz yansıtılmamasından , şu anda bazı modeller Türkiye'de daha ucuz.

http://www.samsung.com/us/mobile/tablets/galaxy-tab-s2/sm-t813nzkexar-sm-t813nzkexar/

https://www.amazon.com/gp/product/B010OTG3BQ/ref=ox_sc_sfl_title_5?ie=UTF8&smid=ATVPDKIKX0DER&th=1

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-t810-glaxy-tab-s2-19-13-ghz-3-gb-ram-32gb-disk-97-cam-and502-20559.html#genel-bakis

Ipad Air 2 de şu anda daha ucuz yurtdışından almaktan.

Windows tablet istiyorsanız Huawei matebook da indirim var.

https://www.amazon.com/Huawei-Signature-128GB-Intel-MateBook/dp/B01FWIJ690/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1479643412&sr=8-6&keywords=huwai+matebook

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Apple belki de stok yüzündendir bilemem ama genel olarak dolar artışını geç yansıtıyor, daha önce de benzer bir durum olmuştu (tabi bu kadar ciddi devalüasyon yoktu orası ayrı mesele)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok