B&O BeoPlay H6 | Schiit Lyr | Audio Technica W1000x | Gemini hsr-1000
1 1

Bu konuda 8 mesaj var

Kulaklık ve kulaklık ekipmanlarının suyunu çıkarmıştım. ekipmanları iyice azaltma niyetindeyim. forumdan head-fi ya ilgi duyan varsa hepsi de tavsiye edeceğim ürünler,

B&O BeoPlay H6 beğenerek kullandığım. bugüne kadar denediğim en iyi taşınabilir kulaküstü (kafaüstü değil.) kulaklık. yalıtımı konforu çok iyi. 04.07.2015 tarihinde alınmış. garantisi devam ediyor faturası kutusuyla temiz şekilde gönderilecektir.
ofiste kullanmak için almıştım bu işi de çok iyi yapıyor fakat neredeyse hiç kullanmadım. elim hep kulakiçine gidiyor. ürün camel rengidir. türkiye satış fiyatı 1400tldir. sıfırdan farksız ürün için istediğim fiyat:  800TL

http://www.apple.com/tr/shop/product/HB992ZM/A/bang-olufsen-h6-kulak-üstü-kulaklıkları

920Ayk.jpg

Schiit Lyr hybrid tube amp : hd850 Audeze lcd2 gibi kulaklıkları alma niyetiyle bunları sürebilecek bir amfi elde bulunsun diyerek aldım. ama bu sevdadan vazgeçtim. he400s & ifi nanodan yukarısında gözüm yok. nefsime hakim olmayı başka hobilere kayarak sağladım. clear.png tertemiz sorunsuz ekstra tubeler ile birlikte vereceğim. detaylar ve fotoğrafları ilk fırsatta ekleyeceğim 950TL

Audio Technica W1000x:
tertemiz sorunsuz 100saat kullanılmadı bile, kutulu faturalı garantili. sıfırından farksız. ekstra he500 padi ile yaptığım mod ile göndereceğim. detaylar ve fotoğrafları ilk fırsatta ekleyeceğim 1250TL

Gemini hsr-1000 : takasla elime geçti sıfırdan farksız durumda. kutusunda, taşıma çantası da mevcut. kablosunun jelatini bile üzerinde. kulaklığı budget overear arayanlara tavsiye ederim. bu fiyata pişman olmazsınız. satıldı

Logitech g35 gaming kulaklık : ilk sahibiyim. detaylar için sayfasına bakılabilirsiniz direk logitech.com üzerinden sipariş vermiştim. kulaklık son 1.5 senedir hiç kullanılmadı. ondan öncesinde de 200saati ya var ya yok. steamdeki gameplay süremden biliyorum. clear.png multiplayer battlefield bad company 2 oynarken surround desteği ile konumlama gerçekten çok başarılı idi. mikrofonu çok kullanışlı. kendi üzerinde ses kartını barındırıyor. oyun için güzel bir çözüm. temiz sorunsuz. kutusu da olmalı (hiç atmam.)satıldı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Schit Lyr bende de var. Yüksek güç isteyen kulaklıklar için çok iyi bir amfi. Ben çok memnunum tavsiye ederim.

Ayrıca pre-amp olarak da kullanıyorum.

Keşke ben alırken (1.5 sene önce) böyle bir ilham olsaydı, ABD den gelmesini beklemezdim.

KaraSinek beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Atrin merhaba Hocam,

akşam eve gidince göndereyim, özetle linkteki camel rengi, kutusunda faturasıyla beraber eksiksiz. sıfırdan farksız durumda sigara vs içilmedi, -> şurada kutu ve içeriği gözüküyor. http://pixeljunk.dk/beoplay-h6/ *bu arada 2.bir kulaklığın takılabildiğini de bu linkten öğrendim. güzelmiş :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@KaraSinek Tamamdır bekliyorum. Ürün çok efsane. Apple Store da denemiştim oldukça etkilenmiştim ama fiyatından dolayı hüzünlü hüzünlü bakarak uzaklaşmıştım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

vay b&o'da o fiyata ürün var mı bilmiyordum. en son bir tv'sinin haberinde 200.000 (yazıyla iki yüz bin) euro'lardan bahsediliyordu. 20 bin de olabilir tabii ama 20 bin bu mesajı o kadar etkili kılmaz  :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@analog B&O için düşüncelerimi yıkan bir ekipman bu. gereksiz abartı fiyatı olur, parasını haketmez, görseli önplanda olan ürünler üreten bir marka imajı vardı bende.  bu ürünün fotoğrafını ilk gördüğümde, ne güzel kulaklıkmış, ama 100liralık çalan bir kulaklığı1500liraya satarlar diye düşünmüştüm. dinlediğim anda çok yanıldığımı farkedip almam arasındaki süre çok uzun olmadı. :)

analog beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok