İnternetten online dizi izlerken takılma sorunu?
0

Bu konuda 10 mesaj var

Arkadaşlar online 45 dakikadan oluşan bir diziyi izlerken son 38. dakikadan sonra dizide donma ve takılma sorunu yaşıyorum. Farklı sitelerdede aynı sorun oluyor. VPN veya VPN'siz farketmiyor. Chrome eklentilerden flash sürümü 2 ayrımı etkin diye kontrol ettim tek bir güncel sürüm kullanmakta. İnternet kotasında sıkıntı yok,hız stabil. Sıkıntının çözümü nedir?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son zamanlarda bende de aynı sorun vardı fakat vpn ile sorunu aştım. Hangi firmayı kullanıyorsunuz VPN için?

Ben ücretsiz DotVPN kullanıyorum. Üstüste aralıksız izleyince sanırım chrome'dan kaynaklanıyor.Tekil izlemelerde sıkıntı yok ama seri izlerseniz oluyor.Sebebini anlıyamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bedava bir servis olduğu için olabilir belki. ZenMate'te ilk çıktığında mesela hızlıydı kesintisizdi, kullanıcı sayısı arttıkça bedava serverlar dolmaya başladı ve iyice bozdu. Ben Ipvanish'ten alıyorum servisi ve istanbul lokasyonlu bir serverdan bağlanarak kesintisiz izleyebiliyorum. Normalde paralı bir şirket fakat "ufak bir bug" :) ile bütün serverlara erişimim var. Özelden paylaşabilirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bedava bir servis olduğu için olabilir belki. ZenMate'te ilk çıktığında mesela hızlıydı kesintisizdi, kullanıcı sayısı arttıkça bedava serverlar dolmaya başladı ve iyice bozdu. Ben Ipvanish'ten alıyorum servisi ve istanbul lokasyonlu bir serverdan bağlanarak kesintisiz izleyebiliyorum. Normalde paralı bir şirket fakat "ufak bir bug" :) ile bütün serverlara erişimim var. Özelden paylaşabilirim.

Anladım. Ama sonuç olarak sizde bu problemden muzdaripsiniz. İnternet sitesinin yoğunluğundan da olabilir belki. Bakalım forumdan birileri sonuç çıkarırsa bizde sebepleniriz artık :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır değilim. Free VPN'lerde çok fazla yoğunluk olduğu için takılmalar yaşanıyor ama IPvanish kullandığımdan beri kesintisiz izleyebiliyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok