dünyayı gezen kızın fotoğrafları
16 16

Bu konuda 12 mesaj var

Program işleri olduğu zaman gidiyorum hindistana, tek kelime berbat , iğrenç bir yer. Pislikten ne yemek yiyebilirsin, 5 yıldızlı otelde fare gören arkadaşımda var.

Ties'ın dediği gibi daha kötüsü de vardır ama benim hayal gücümün ötesinde kalıyor artık ...  

Edit : İnsanlar hem evil hem çirkin pis, kusar gibi ingilizce konuşurlar bi bok anlamazsın birde bol bol saçmalarlar ingilizce pratik yapacam bir yabancıyla diye

elleriyle yemek yerler abi varya inanılmaz bir yer yani yatın kalkın şükredin TR için .... 

analog and Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bir milyar adam var abi bir de fakiriyle meşhur, kast sisteminin hüküm sürdüğü, bir ara ingiliz sömürgesi olmuş bir yer. normal gibi sanki. ırkçı değilim ama(!) sarı ırkı ben de pek sevmem bu arada. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hindistana bende gidip gelmekteyim. Genel olarak pis bir yaşam var. Ama yabancı şirketlerin otelleri iyi ve temiz. Meyveleri lezzetli. Yeni şehir kısmı, eski şehir kısmına göre daha iyi.Dünyanın en güzel tapınaklarını ve doğunun mistik yapısını  en iyi öğrenebileceğiniz yerlerden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen hafta Pakistan'da idim. Heralde biraz daha iyisi Hindistan'ın. 

Hindistan'a gitmedim ama uçağa bindiğimde çori çori havasını direk hissesttim :) 

Kültürleri de benzermiş o yüzden yaşamak için berbat yerler. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
16 16

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok