uydu alıcı tavsiyesi
1 1

Bu konuda 10 mesaj var

uydu alıcılar konusuna yabancıyım, kardeşimin yeni evinde uydu anteni var. ona bir uydu alıcı bakıyoruz ama nasıl birşey almalı bilemedik. çift tunerlı olanı var, mini modelleri var, kartlı olanları var. kartlı olanlarda ileride digitürk veya d-smart almak istenirse sadece kart ile çözülebiliyormu, bir avantajı olur mu? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uydu alıcı konusunda çok kasmanın bir manası yok. Herhangi bir alıcı iş görecektir, tomarla masraf yapmaya gerek yok derim. Mini hd modellerden alın kullanın. Digitürk için falan modül vs olayları zaten digitürk kullanacaksanız adamlar cihazınıda veriyor sözleşmeli kullandığınız süreç boyunca. Diyebilirsiniz o zaman 2 cihaz olmayacak mı diye ? E o zaman zaten digitürkte de bir kaç kanal dışında aynı yayınlar var.

Kurgu ne olacak tabi oda var ? Hotbird' tü Astraydı vsdi diye kapsamlı uydular üzerinden yayın izleme gibi fantezileriniz varsa o zaman çıta yükselecek biraz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Digiturk eskiden kartlı modellerde kullanılabiliyordu, ancak artık buna izin vermiyormuş (teknosa'nın yalancısıyım) normal bir alıcı alıyorsanız, mini hd olanlardan, akıllı kurulum özelliği olandan alın yeterli. Eski alıcılarda devamlı kanallar frekans değiştirir ayarlayamazdım, next'in mini basit bir modelini aldım, kendi kuruyor, güncelliyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Digitürk cherqes'in dediği gibi 4-5 yıldır kartlı üyelik satmıyor. Anca kendi digitürk cihazlarıyla kullanabiliyorsunuz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

başlığı hortlatayım

bana da HD uydu alıcısı lazım. evdeki nalları dikti. istediğim sadece 2 özellik var:

• HD olsun :) (HDMI girişli tabii ki)
  • kanalları biraz seri değiştirsin

USB falan zırt pırt beni alakadar etmiyor (uydu alıcında USB ile ne yapılıyor onu da bilmiyorum)

ya da gidim şunu alim: http://www.vatanbilgisayar.com/goldmaster-micro-hd-atlas-tkgs-turksat-kanal-guncelleme-sistemi-hdmi-usb-.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Annem kanal gecis hizindan biraz sikayet etmisti ama ben genel olarak begendim yinede diger cihazlarla farkini hic bilemiyorum TV izleyen birisi degilim haftada 1,2 anca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok