The Grand Tour
0

Bu konuda 24 mesaj var

İşte bu ya özlemişim.

Top Gear yeni sunucular ile olan ilk bölümünü şöyle bir 5 dk izleyebilmiştim kusacaktım. Zaten şutladılar o elemanı da.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bbc'de kafaları hangi duvarlara vursak seçimleri başlamıştır heralde.

ef sa ne !

geri döndüler, 718'in zamanı görünce bir heyecan aldı yine beni...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1-2-3 alıştırma dersek, 4 ve 5. bölüm ile Top Gear zamanlarındaki geyiğe geri döndüler.

Bazı diyaloglar doğal değil, senaryodan okunduğu çok belli olsa da, yine de benim için vazgeçilmez bir program.

Bizim forumda gerçekten bu kadar az mı ilgi çeliyor yoksa millet izliyor da herhangi bir paylaşım mı yapmıyor merak ediyorum.

Bir anket açalım bakalım.

screen%20shot%202016-11-15%20at%2015.34.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanirim hala bazi insanlar "araba programi" diyerek izelmiyordur, ne kacirdiklarinin farkinda degiller :)

Hemen hic anlamamam, ilgilenmem arabalarla, motor sporlariyla vs. TV tarihinin en iyi programi Top Gear'dir benim gozumde.

Yeni programin yalnizca ilk bolumunu izledim, daha yorum yapmak icin erken.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

işte Top Gear tadını birden yakalamak kolay olmadı onlar için çünkü kendileri bir röportajında söyledi, BBC'nin avukatları Top Gear'ın konsepti tıpatıp aynı kopyalanmasın diye akbabalar gibi üstlerinde uçuşup durmuş.

Top Gear'a tehlif hakkı kayıtlı aklıma gelen bazı bölümler:

• En başta Stig, bildiğiniz üzere bu kadar popüler olunmasında Stig konseptinin yeri büyük.
  • Star in a Reasonably-Priced Car
  • Cool Board
  • News bölümünü bile aynı yapamadılar farkındaysanız, "conversation street" demişler ama o bölüme henüz kimse alışamadı. eski doğallık yok muhabbetlerinde, senaryodan okudukları bariz belli.

yani formatı benzer tutup, bu kadar başarılı olan bölümleri kopyalayamamak bir anlamda ellerini kollarını bağlamıştır muhakkak. bu yeni konsepte biraz daha ısındıklarında daha bomba bölümler göreceğiz.

henüz "clarkson arabayla - hammond&may toplu taşımayla" yarışlarına bile girmediler.

doğal olarak relieant robin gibi efsane bölümler beklemek lazım artık, ben hayatımda ne izlediğime -cem yılmaz fln dahil- ne de okuduğuma kahkaha atıp gülmemişimdir, özellikle tek başıma iken hiç o havam yoktur, ama bunun gibi bölümler izlerken tabiri caizse altıma sıçmıştım gülmekten:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kaçırdığını bilmiyorsun yahu, acayip geyik bir program.

Benim arşivde ilk sezon (1992)'den itibaren çekilmiş bütün Top Gear bölümleri var. 

Gelecekte umarım çocuğuma araba zevki konusunda ders olur diye saklıyorum.

Bir de bunları söyleyeceğim:

no American carsGermanItalian... or the occasional English

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha çok special bölümlere ağırlık vermeleri lazım. Yeni çıkan arabalar, bu arabaların pist süreleri falan benim ilgimi hiç çekmiyor. Onu herkes yapıyor, internette aynı arabanın 1536 farklı incelemesi var zaten.

Böyle komik şeylerle eğlenceli şeylerle gelsinler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok