Avast sonrası bilgisayarın çökmesi?
1 1

Bu konuda 14 mesaj var

Selamlar,

win8 sistemim dün avast ı sildikten sonra acılmamaya basladı.

Detaylıca acıklamam gerekirse dün avast ın trial versiyonunu kullanıyordum, süresi bitti bir hafta önce.

Bende silmeye üsendim duruyordu, dün ilginc bir sekilde yüzde 90 cpu yiyip bilgisayarı kitlemeye kalkınca restart cakıp ucurdum avastı. Ardından internette herhangi bir sayfaya girmeyi denedigimde sertifikanız uyumsuz demeye basladı. bende dedim restart atıyım düzelir.

düzelmedi, win8.1 in diagnose ekranı acılıyor sonra bisi yapamadık diyip kalıyor. 

Format atmayı göze aldım ama format atmadan kurtarabilmemin bir yolu varmıdır ki diye sorayım istedim.

(Bu arada konuyu nereye acıcagımı bilemedigim için buraya actım, yanlıssa mazur görün)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hayret avast genelde pek sistemi göçertmez ama kesin bir şey söylemek zor tabi ben dün sıkıntıdan avastın free versiyonunu sildim avira kurdum bir süre avira kullanacağım yıllardır avast kullanırım sadece bir kere sistem dosyalarına virüs muamelesi yaptı o da 4-5 sene önceydi  ama olabiliyor bir şekilde olmuş neyse geçmiş olsun 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Windows 8'de Windows Defender yetersiz mi kalıyor? 3. parti antivirüs yazılımı kullanmanıza gerek yok Windows 8'de; Windows 7'de de MSE aynı işi görüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

acıkcası windows un kendi verdigi antivirus e hic güvenmedim,

system restore yapmaya calısmıstım ama olmamıstı, bende daha 2-3 haftalık pc, cok bisi kurulmadı diyerek formatlamıstım direk

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

avast free çok iyidir son testlere göre 1 numarada free bir yazılıma göre çok iyi bir sonuç ben yıllarca sorunsuzca kullandım arkadaşlarıma da her zaman öneriyorum 

oAJ73R.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben de avast kullanıyodum ve öneriyodum ama sağ altta zırt pırt çıkan reklamları çok baydığı için sildim gitti... windowsun kendi av'sini kullanıyorum artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yapmayın, etmeyin. Ben hayatımda Avast kadar dandik, sistem sömüren, kurması dert, kaldırması çok ayrı bir dert antivirus programı görmedim. Ofiste bedava diye kurardık eskiden, mikip atardı pc'leri. Antivirus kullanacaksanız ücretli bir ürün kullanın. Yani adı çıkmış dokuza inmez sekize Norton'un 7-8 yıldır Norton 360 olarak verdiği yazılımı versiyon 3.0'den beri kullanıyorum, çok memnunum. Her sene de 3 pc'ye kadar lisanslı olan bir kutu alıyorum uygun fiyata kafam rahat. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Demekki diğer ücretsizler nasıl kimbilir o zaman. Çünkü Trend micro ve norton 360 gibi ürünlerin hep ücretli versiyonlarını kendi şahsi pc'lerimde kullanırken ofisteki pclerde hep avast kullandım ve resmen eziyet çektim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

avastı yıllardır hem arkadaşlarımın bilgisayarlarına kurdum hem kendi bilgisayarımda kullandım defalarca da kurup kaldırmışlığım var sebebine gelince arada antivirüs değiştiriyorum hani birinin bulmadığı şeyler varsa öbürü bulsun temizlesin diye sonra genelde hep avasta dönüyorum neyse bir kere bile sistem çökertmedi benimde tecrübem olumlu ceptelefonundan tablete ve pc den laptopa kadar her yerde avast var   

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok