Call of Duty: Infinite Warfare komedisi
0

Bu konuda 9 mesaj var

Adamlar resmen pcdde oyuncu tabanini bolmusler, kutulu alanlar steamden alanlarla oynayamiyormus :)

Activision bu sefer kendini asmis tebrikler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım Microsoft'un Store'undan alanlar da Steam'den alanlarla oynayamıyormuş.

Bu haberler doğruysa muhtemelen oyunu o kadar boktan yaptılar ki satılmasın da ortaya çıkmasın diye bir uğraş içine girmişler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yok artık lebron...  :lol:

muhtemelen steamden kurtulmak istiyorlar ama bir yandan da en çok satış steamden olduğu için bırakamıyorlar. ikilemde kalıp böyle bir saçmalık yapmış olabilirler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun 120 fps calisiyor  ama genede surekli igrenc bir input lag ve stuttering var.

Sesler desen insanin sessiz oynayasi geliyor o derece kotu.

Oyun bastan asagi cop ..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

xbox da senaryoyu 2 saat kadar oynadim bana o kadarda çöp gelmedi.

gerçek infity ward in yaptigi mw3 den sonra herhangi bir mw oynamamistim. script oynanisi kıralım diye silah loadout secimi koymuşlar.(belki oncedende vardi) ara videolarida uzun tutmuşlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 1 saat dayanabildim ve kaldirdim oyunu.

Ayarlar ultrada lowda olsa, cozunurluk 1080p de 4k da olsa her zaman garip bir stuttering var. Konsolda belki duzgundur bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet single sürekli hoolywood filmi tadında aksiyon değil. bölüm aralarında karargah türü bir yere girip düşmanlarımıza, bölümle ilgili raporlara filan bakabiliyoruz. bence bu seriye artık bir ara versinler assasins creed tarzı. şu haliyle 60 dolar edecek hiçbir yanı yok. oynayanda yok artık galiba eskisi gibi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

senaryo sonunda çıkan credits kısmı çok iyi olmuş. bazı firmalar credits in sonuna birşey koyuyorlardı bu farklı olmuş. karakterler oyun boyunca biraz sığ kalsada sonunda harbi duygulandırdı...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok