Planet Earth 2
0

Bu konuda 12 mesaj var

ilk bölüm yayınlandı. 

360 derece video da çekilmiş. GearVR olanlar daha keyifli deneyebilir. 

BBC dünyanın en eski TV,Radyo yayıncısı  , her yenilikte en öndeler, dünyaya nasıl yayın , habercilik yapılır, belgesel çekilir öğretmeye devam ediyorlar. 

Vergi ödeyen vatandaşlarının tüm bu yayınlara ve arşive ulaşma hakkı olması da yine devlet kurumunun nasıl çalışması gerektiğini öğretiyor dünyaya.

Batının her politikasını eleştirebilirsiniz ancak bu yönüne de hayran kalmakta geri kalınmaz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

çok iyi gerçektende.Bende yılanların mahallesinden sağ çıkan iguana reyiz'in videosunu paylaşacaktım ama işyerinde youtube engelli.O görüntülerde BBC nin bir belgeselinden alınma galiba.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

6. bölümü de izledim şimdi.

işin garibi kedim de bütün bölümleri gözünü kırpmadan benimle birlikte izledi, çok entellektüel ve genel kültür sahibi bir hayvan. normal filmlere ve dizilere bakmazken belgesel oldu mu kaçırmıyor.

bence gayet güzel olmuş, mümkünse bulabileceğiniz en yüksek kalitede bir kopya ile ve büyük ekran televizyonda izlemeye çalışın. bilgisayar ekranında izleyip yazık etmeyin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk blue rayi bitirdim bende. (ilk 3 bolum vardi icinde) Adalar, daglar ve ormanlar.

1080p olmasina ragmen izledigim pek cok 4k filmden daha kaliteliydi goruntu, 4k sini hayal bile edemiyorum. 

Cok muthis olmus bence cok begendim.

Yarinda ikinci diski izleyecegim.  :icon_dance:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kimse 10 yazmamış zaten de, puanı nasıl bir televizyondan ve hangi kalitede izlediğinize göre değişebilir diyelim.

bunun görsel yönü ilk planet earth'a göre daha üstün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok