Taşınabilir şarj cihazı tavsiyesiniz?
0

Bu konuda 16 mesaj var

Evet beyler, biraz da powerbanklarla olan ilişkinizi konuşalım :zuh:

Geçen çok ihtiyacım oldu bu zıkkıma, artık kaçınılmaz olarak bir tane edinmem gerek. Hem slim veya compact olsun, hem 10K+ olsun, hem 2+ port olsun hepsinden de hayvan gibi akım çekebileyim. Laptop dahil her bir şeyi şarj edeyim isterim ama sanırım böyle bir alet henüz yok. Buna yakın ne önerebilirsiniz? 100 TL' nin biraz üstüne çıkabilirim fiyat olarak ama gerek var mı o da ayrı bir soru...

Yoksa...? Yoksa, Mi 10K slim alıp geçeyim mi?

Bir de bu zıkkımı yurt dışından almak da problem, Amazon göndermiyor mesela (random küfür).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mi 10k ' nın pro versiyonu daha fonksiyonel göründü bana; farklı voltaj çıkışları sunabiliyor, type-c vs... TR fiyatı N11 gibi yerlerde uygun, 1-2 içinde gelecektir. Ali' den bir ayda gelmez şimdi. Sanırım bunu alacağım. N11 kuponu lazım şimdi :P.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ZMI , Xiaomi 'nin alt markası mı? 

Bir sürü modeli varmış , 10000 pro iyi herhalde. 

alixpress, banggood gibi sitelerden alanlar var, takipli alınırsa gümrüğe takılmadığını iddia ediyorlar. 

Yalnız Türkiye'den almak ile aradaki fiyat farkı fazla değil gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çift giriş olmasa Asus uda tavsiye edebilirdim 10050mahlık olan modelinden kullanıyorum. 2 seneye yakındır çok iyi performanslı ve prizden şarj ediyor gibi aynı hızda şarj edebiliyor. Tabi Xiaominin ürünleri güncel ve tercih edilme sebebi yüksek ürünler. Xiaomi olarak telefon ve kulaklık sahibiyim hiç bir ürünü üzmedi diyebilirim çok rahatlıkla. Çin' in sonysi diye bir şey dolanıyordu internette o ne yahu öle yandan çakma der gibi diyordumda gerçekten bi sony olmasada çinlilerin en iyi markalarından bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

amazon.de gönderiyor powerbank ları Türkiye'ye bu arada. En azından birkaç modeli gördüm.

Xiaomi ZMI belki local bir model, international sitesinde bilgi yok. 

Xiaomi 'e Sony benzetmesi yapmak için çok erken . 2010 'da kurulmuş bir şirket . Bu kadar kısa zaman nasıl bu kadar yükseldiler o daha ilginç. ilk finans destekçilerinden biri Qualcomm muş bu arada.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon com, co.uk, de sürekli takip ediyorum ama istediğim, güvenebileceğim bir modele rastlamadım. Uğraşmaya gerek yok kasıp, TR' den Xiomi Pro alıp geçeceğim. Kredi kartına daha fazla abanmamak için hesap kesim tarihini bekliyorum.

Bu arada A101' de haftaya 10400 ve 7800 lük cihazları satacakmış yine (2 TL  kadar düşmüş gördüm). Bir tane alıp elimdeki USB girişli led lambaları takıp, elektrik kesintisinde aydınlatma çözümü olarak kullanmayı düşünüyorum. . Şunlardan:

http://www.dx.com/p/usb-mini-6-led-light-pocket-card-touch-control-lamp-black-5-pcs-325773#.WDAXI1yVNMs

Bunlardan bir tane de çantamda taşıyorum. Bir tane de olmazsa olmaz OTG kablosuna takıp olmadık anda süper aydınlatma sağlıyor. 3W olanı da var sanırım. Tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok