Zwilling tencere seti
1 1

Bu konuda 5 mesaj var

Merhabalar, muhtemel markayı duyan çok fazla kişi yoktur ama 1731'de kurulmuş (yani dünyanın en eski markalarından biri) ve özellikle bıçakları ile ünlü kaliteli bir Alman markası.

Şu seti 299 liradan satın almak mümkün, yurt dışı fiyatının 250 euro civarında olduğunu söyleniyor : https://www.morhipo.com/zwilling-nova-9-parca-tencere-seti/16582967/detay

%5Bimg%5D%5B1%5D%5B1%5D.jpg?1658

Sanırım yeni üyelik falan açarak 30 lira daha indirim almak, üzerine bonus monus almak mümkünmüş, detayını bilmiyorum.

Benim şu anki evimde kulplu bardak koyacak yer bile kalmadı ama belki birisinin işine yarar diye paylaşıyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ZvAnA : Arkadaş ben yaşam boyu bıkmışım anakartından ekran kartından bilmem nesinden, ilginç şeyler hoşuma gidiyor hakkaten. Bana son model oem ürünleri getirip kasa toplamam için evime bıraksan 3 ay sonra toplanmamış şekilde geri alırsın, bilişim sektöründe o kadar pozisyonda top koşturmuşum ki en sonunda doymuşum... 

@@iceice : Haklısın, dahası yorumlarda bazıları sapın ısındığını falan söylemiş. 400 yıllık firmanın hata olasılığı pek yok, bu ürünler fırına girebilsin diye yapılan bir şeymiş. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ürünleri arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım daha öncelerde farklı markaların ürünlerinide kullanmıştım ama hiç kullanmadığım bir markaya acemi olarak bana kaliteli kullanışlı geldi.bilhassa içindeki litre ibareleri beni çok mutlu etti emin olun tşk ederim.

Böyle yorum yazanın sonra bir yıldız vermesi :2no: 

kHanTW beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok