iceice

Member
 • Content count

  279
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

iceice last won the day on May 7 2018

iceice had the most liked content!

About iceice

 • Rank
  Tainted Soul

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

623 profile views
 1. Bende de astra var. Apple Carplay ile kullanıyorum. Arabanın en çok kullandığım ve en sevdiğim özelliği bu. Kullandıkça bu özellik olmayan araba artık kullanamam diyorum, o kadar net. En çok kullandığım uygulamalar navigasyon, spotify ve whatsapp.
 2. O araba o fiyatlara gidiyorsa iyi ama anladığım yeni araba da aynı kasa. Makyaj var mı bilemiyorum ama aynı kasa almak için araç değiştirmek gereksiz diye düşünüyorum. Ama fiyat farkı cazip tabi, yani 20-30bin lira farka yenileniyorsa gerçekten yapılabilir.
 3. 1080p televizyonda çok şey kaybedilir mi? Ben onu düşünüyorum.
 4. Sanırım burası doğru. BMW 320D satarken de aynısını yapıyorlardı. 1,6 benzin ile 2,0 dizel motor vergisiz fiyatları aynıydı. Mercedes için de aynısı geçerliydi o zamanlar. Vergi avantajını kar maksimizasyonu olarak görüyorlar.
 5. Oyun süresiz olarak ücretsiz değil mi? Yani şimdi alsam sonra da bedava indirip oynayabileceğim. Steam'deki gibi yani.
 6. Böyle bir şeyi şirketler kendi arasında yapsa öyle davalar olur, öyle cezalar verilir ki o biçim. Ülkeler yapınca birşey olmuyor işte.
 7. Valla araba yatıyor. Tüketim sıfır. Akü bitmesin diye bir dolaşmak lazım
 8. Bundan önce doğalgaza indirim gelmesi lazım. Enerji fiyatları doğalgaz endeksli. Bildiğim kadarıyla doğalgaz fiyatları da aynı oranda düşmüştür. Bundan birkaç seneki petrol düşüşünde Botaş rekor kar yapmıştı. Çıkarken çıkıyor ama düşerken düşmüyor meret.
 9. Günlük volatilite çok yüksek olduğundan kademeli indirim yapmaları normal bence.
 10. Haber gelmiş. 60 kuruş civarı düşüyor. https://www.ntv.com.tr/ekonomi/benzin-ve-motorine-buyuk-indirim-geliyor,XWKho52TT0uaQ1k6Wf7Vyw
 11. Ön kısım E serisine hiç yakışmıyor doğrusu,çirkinleşmiş.
 12. Birileri yeni BMW 4 serisini mi bekliyordu. Sürpriz mi bilemiyorum : https://www.bmwblog.com/2020/02/05/breaking-2021-bmw-4-series-coupe-photos-leak-ahead-of-official-reveal/
 13. En azından fabrika yerini söylediler fakat fabrika da öyle hemen yapılabilecek birşey değil. Sadece inşaat kısmı değil bunun zemin etüdü, mimari çalışması, makineleri, istihdamı gerekiyor. Fabrika alanı deniz kıyısında bir bölge ve düz bir alan. Çok fazla beton kazık gerekiyor. 2 yıl iyimser bir süre fakat başlarlarsa elbet bitecektir. Bursa'da yaşıyorum, gelişmeleri geçerken gözle takip edebilirim sanırım.
 14. Bagaj konusunda litre hacim değil de taban alanına bakılmalı bence. Birkaç sene almayı düşündüğüm BMW 1 serisinin bagajı küçük olduğundan vazgeçmiştim. Teknik özelliklerden bakıyorsunuz litre olarak tamam, metreyle ölçtüğümde Astra H'dan küçük çıkmıştı. BMW 95x80, Astra H 105x80. Bebek arabası işin içine girince bu değerler önemli oluyor maalesef. Sevdiğin arabadan vazgeçiyorsun bir anda. Zaten büyük araba sevmiyorum, sınırda olsun bari. Sıkışıyoruz bir şekilde.
 15. Evet birleşme için imzalar atılmış birkaç gün önce. FIAT için iyi olacaktır. Tofaş'ın durumu ne olacak acaba. Belki yeni işler gelir.