iceice

Üye
 • Mesaj sayısı

  204
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

 • Days Won

  3

iceice last won the day on Mayıs 7 2018

iceice had the most liked content!

iceice hakkında

 • Rank
  Tainted Soul

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet

Son profil ziyaretçileri

271 kez ziyaret edildi
 1. İzmir için 4 mevsim lastiğe hiç gerek yok. Acil müdahale basınçlı tüpler lastik yarıldığında işe yarıyor mu acaba, pek zannetmiyorum. Runflat lastik yarılsa da yürüyor. BMW için bayide sorduğumda satış elemanı bir foto gönderdi. Lastik paramparça fakat diri, lastikçiye kadar gitmiş. Tabi tahmini 2 kat fiyat var. Ben de olsam fiyat nedeniyle düşünürdüm. Kendim için araştırdığımda Hankook lastikleri fiyat/performans olarak iyi bulmuştum. Bazı arabalarda üzerinde geliyor, araştırma yapılabilir. Şanslısınız ki lastik ölçüleriniz en çok satılanlar arasında. Hangi kalite lastik olursa olsun 3. sene sonrası yol tutuş çok farkediyor, riskli kullanım yapılmıyor. Çok km yapılmıyorsa çok kaliteli lastik yerine orta düzey lastik kullanılıp 3.sene değişim de yapılabilir.
 2. @TiesTorN bebeğiyle oynarken konuyu tazeleyeyim dedim.
 3. Facia bir tasarım. Arapları falan mı aldılar tasarım yaptırmak için. X7 ile beraber manyaklık devam ediyor.
 4. Yeni 3 serisi Fransız tarzı ön far-tampon çıkıntısı dışında gayet güzel görünüyor. Kaliteyi artırdıklarınız düşünüyorum. Boyutlar da büyümüş. 4 serisi daha sportif, daha güzel olacaktır. 3 ve 4 aynı anda çıkmaz herhalde.
 5. Bohemian Rhapsody izledim dün. Mükemmele yakın olmuş. Biyografi filmi olduğu için beklentim çok yoktu fakat iyi iş başarmışlar. Hiç bir filmi tekrar izleme alışkanlığım yoktur ama bu filme tekrar gidilir. Hele son 15 dakikalık Live aid konseri harika.
 6. 2 ay önce Opel astra k excellence almıştım. Şart özelliklerde butonlu bagaj açma hariç hepsi var. Tam otomatik, gücü de k ndi sınıfında gayet iyi.
 7. Kur artışı nedeniyle firmaların son 4 ayda yeni stok aldıklarını düşünmüyorum. Şu andaki fiyat listeleri kurun tavan noktalarında oluştu. Bu sürede kur biraz geri geldi, ÖTV kademeleri yükseldi. Şimdi bir de ÖTV biraz daha düşüyor. Satışa istekli firmaların %20-25 civarı fiyatı düşürebileceğini düşünüyorum. Yılbaşı sonrası riske girmek istemeyen firmalar kontrollü olarak pek fiyat düşürmez.
 8. Euro kuru artınca bazı firmalar bazı donanımları eksiltmişlerdi, opsiyon olarak koymuşlardı. Amaç liste fiyatını düşük gösterebilmek. Burada da aynı durum mu bilemiyorum.
 9. Uluslararası istihbaratın ne seviyelere gelebileceğini görmek ürkütücü. Dünyanın tamamen online duruma geldiğini düşünürsek bu seviyede bir hack çalışmasının etkisi muazzam boyutta olabilir. Bu keşfi yapanlara da iyi prim verip aferin demek lazım. Devlet seviyesinde yapıldığından nasıl cevap verecekler merak ediyorum.
 10. Fiyatlar USD bazında yükselmiş. Bizim TR/USD yükselişiyle beraber kombo olmuş. IOS'un avantajları, güvenirliği nedeniyle Iphone kullanıyorum. Bozulmadığı sürece IOS desteği bitene kadar kullanırım. Öyle telefonda güncel olayım diye merakım yok. PC tarafında olduğu gibi telefon tarafında da hız konusunda doygunluğa ulaşım var. Artık o kadar sık değiştirmek gerekmiyor. Güncel bir telefon rahat 5 sene gider. Bu arada isimlendirme konusunda Iphone basit ve anlaşılır olurdu. Normal vatandaş modelleri ezbere bilirdi. Model isimlendirmesini iyice karıştırmışlar. Ne yaptıklarını anlamadım, tek tek GSMArena sitesinden baktım farklılıklara.
 11. Bugün kendi aracımı 57500'e sattım. 102500'e dediğim aracı aldım. Dün de araç fiyatlarına fahiş zamlar geldi. Sıfır araç kafasındaydım ama artık çoğu kişi için hayal oldu herhalde. Benim aldığım aracın sıfırı 220K olmuş, e yuh yani.
 12. Teşekkürler. Çok km yapmıyorum ama dizelden sonra benzinli düşünmek zor. DSG'den de çekiniyorum açıkçası.
 13. Araba değişim için fikrinizi almak istedim. Bende zamanında sıfır aldığım 2011 Opel Astra H 1.3 dizel var. 90k kilometrede. 60'a yakın fiyatlara gidebiliyor. Sıfır araba fiyatları uçtuğundan ikinci el 2016 Opel Astra K 1.6 dizel Excellence baktım. Bursa'da 105'e bir tane buldum. 52k kilometrede. Aklımda zaten değiştirmek vardı ama sıfır almak istiyordum. İkinci eller de çok uçmadan alayım dedim, ne dersiniz.
 14. Sabitleme kalktığında başlığı 10 TL'ye giderken olarak değiştirmek lazım.
 15. Eğer fiyat sabitleme iptal edilirse fiyat 8 TL olur herhalde. Ben seçim sonrası iptal ederler diye bekliyordum ama henüz haber yok. Fazla gideceğini zannetmiyorum.