iceice

Member
 • Content count

  310
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

iceice last won the day on May 7 2018

iceice had the most liked content!

About iceice

 • Rank
  Tainted Soul

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

828 profile views
 1. Resmi bağlayıcılık var mıdır bilemiyorum ama gireceksin bu tampon üretme işine modele göre alternatif özel tasarımlarda tampon üreteceksin. Deli gibi satar. BMW ile başlarsın köşeyi dönersin
 2. Normalde SUV tarzı araba sevmem ama Cupra Formentor'u tasarım açısından çok beğendim. Hybrid modeli biraz pahalı olacak gibi ama fiyat/performans olarak o daha iyi bir seçenek. En azından görüntünün yanında güç de iyi olur. Leon da o fiyatla çok cazip. Ya Leon veya Formentor diyorum ben. Passat yaşlı işi, BMW çirkin, A3 ve Golf gereksiz pahalı.
 3. Hali hazırda bir monitörünüz varsa veya monitör alıp hem monitör amacıyla kullanayım, hem de TV amacıyla kullanayım derseniz dediğiniz mantıklı. Fakat sadece TV görevi için monitör ve diğer parçaları almak gereksiz dağınıklık, hiç gerek yok bence.
 4. Öncelikle hayırlı olsun. Eski arabalar daha çok kıymete bindiğinden ve ikinci el alım-satım piyasası hızlı olduğundan işinizde gelecek var, risk az görünüyor. Müşteri potansiyelinizi bilmiyorum ama bu al-satçılar üzerinden iyi para gelir sanırım.
 5. Bak bu ekleri çıkardık fiyatı da bu sayede 20-30usd düşürdük falan dese anlayacağım da fiyat da yükselmiş 800usd olmuş. Yeni telefon ile yeni şarj cihazı almam lazım. Eskiyi anne, baba, çocuğa veriyoruz veya satıyoruz. Eski şarj da ihtiyaç zaten. Telefon güzel ama 10.000 tl civarı olacak fiyatı. 6S ile devam maalesef. En azında şimdilik güncellemeleri alıyor, buna da şükür.
 6. Hayırlı olsun. Ampülü takmak zor oldu mu acaba? Videoda bir sürü kablo, konnektörü oraya sıkıştırdılar ondan sordum. Kabloların uzun vadede sıcaktan zarar görme ihtimali olabilir gibi sanki. (Bende de aynı araç var)
 7. Bende de astra var. Apple Carplay ile kullanıyorum. Arabanın en çok kullandığım ve en sevdiğim özelliği bu. Kullandıkça bu özellik olmayan araba artık kullanamam diyorum, o kadar net. En çok kullandığım uygulamalar navigasyon, spotify ve whatsapp.
 8. O araba o fiyatlara gidiyorsa iyi ama anladığım yeni araba da aynı kasa. Makyaj var mı bilemiyorum ama aynı kasa almak için araç değiştirmek gereksiz diye düşünüyorum. Ama fiyat farkı cazip tabi, yani 20-30bin lira farka yenileniyorsa gerçekten yapılabilir.
 9. 1080p televizyonda çok şey kaybedilir mi? Ben onu düşünüyorum.
 10. Sanırım burası doğru. BMW 320D satarken de aynısını yapıyorlardı. 1,6 benzin ile 2,0 dizel motor vergisiz fiyatları aynıydı. Mercedes için de aynısı geçerliydi o zamanlar. Vergi avantajını kar maksimizasyonu olarak görüyorlar.
 11. Oyun süresiz olarak ücretsiz değil mi? Yani şimdi alsam sonra da bedava indirip oynayabileceğim. Steam'deki gibi yani.
 12. Böyle bir şeyi şirketler kendi arasında yapsa öyle davalar olur, öyle cezalar verilir ki o biçim. Ülkeler yapınca birşey olmuyor işte.
 13. Valla araba yatıyor. Tüketim sıfır. Akü bitmesin diye bir dolaşmak lazım
 14. Bundan önce doğalgaza indirim gelmesi lazım. Enerji fiyatları doğalgaz endeksli. Bildiğim kadarıyla doğalgaz fiyatları da aynı oranda düşmüştür. Bundan birkaç seneki petrol düşüşünde Botaş rekor kar yapmıştı. Çıkarken çıkıyor ama düşerken düşmüyor meret.