Titanfall 2
0

Bu konuda 5 mesaj var

Bunu da alıp kış indirimi olayını kapattım. Source kullanmasından bir miktar çekincem vardı ama oyunu karşımda görünce grafik seviyesi yeterli geldi. Grafik demişken bu arada Insane seviyesinde 7.5 GB grafik kartı hafızası kullanıyor oyun.

Şimdilik tek kişilik senaryoda bir miktar ilerledim o da kötü değil aksiyon bakımından. Oyunun aksiyonu yerinde. Daha multiplayer moduna bakma imkanım olmadı ancak o da review skorlarından farklı değildir.

Multiplayer kısmını görmeden de daha fazla yorum yapmak istemiyorum ama şimdilik gördüklerimi beğendiğimi belirtebilirim.

Tek GTX 1070 ile ki artık klasik oldu, SLI çalışmıyor, 3440x1440 zorlamıyor çok oyun. Zaten bir de şöyle bir güzellik var, çözünürlük için FPS hedefi belirliyorsunuz ve oyun kendisi dinamik olarak ölçeklendirmeyi değiştiriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende alacaktim ama ona zaman kalmaz mumkun  degil.

Overwatch var, divison var. Bunlardan bf1 oynayamiyorum ona bile zaman kalmiyor.

Almak isteyen varsa cdkeys de 22 dolar oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nevet ya bende amazon.de sepetine süper ucuz olduğu için ekleyip almıştım.. Multisine girmeden single ını bitiriim diye başladım ama BF1, overwatch, rise of tr, quantum break, sfv, heroes 6, vs vs derken bitiremedim.. Multi oynıcak olursan haber ver Tolga abi 2 noob oynarız.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de sipariş verdim amazon.de'den bugün, 24,69 euro'a geldi (https://www.amazon.de/gp/product/B01E5LFVY4/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8), yanına bir de Dishonored 2 söyledim o da 20,98 euro tuttu (https://www.amazon.de/gp/product/B00ZQXCXC4/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8), kargo da bedavaya gelmiş oldu böylece. Multisinden çok single'ı için aldım ama Titanfall 2'i. (En azından şimdilik...)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Titanfall 1 150 200 saat civarı oynadım kendi adıma oldukça memnun kaldım diyebilirim.

Ancak yukarıda arkadaşların dediği oyunlar arasına girmesi zor özellikle tanıdığım herkes overwatch

ve bf1 oynarken. 

Bu arada Tolga abinin yazısından anladığım senaryo modunun gelmesi güzel olmuş. Çünkü birinci oyunda yapılan 

grafik tasarımı senaryon modu ile güzel bir şekilde taçlanabilirdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok