79 liraya İç Dış Deri Ayakkabı
0

Bu konuda 8 mesaj var

http://urun.n11.com/klasik-erkek-ayakkabi/pedro-camino-klasik-100-deri-6-model-11-renk-secenegiyle-P162571388

hatta ürünler içerisinde tabanı kösele olan modellerde var, Takım elbiseli bir işiniz varsa bence düşünmeyin bile. 75 liraya 10 lira kuponum da vardı kargo dahil 70 liraya geldi. Daha öncesinde bu markadan almıştım, çok kaliteli çıkmıştı. Görüp alınca size de haber vereyim dedim.

Not: ürünü az önce aldım, yani elime geçmedi henüz, orjinal mi yada defolu mu diye teyid veremem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Deri mi dediniz :D

Loafer ve wingtip olan casual, business casual olarak takım elbiseden bağımsız rahatlıkla giyilebilir. Güzel ayakkabılara benziyorlar ama sürekli giyip, dayanıklılığına bakmadan net bir şey söylemek mümkün olmaz elbette...İhtiyacım olsa bir çift alıp denerdim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bir arkadaşım da almıştı; çok ekstra kalite olmasa da mağazalarda rahatlıkla 150-200 bandında fiyat çekilen ayakkabı kalitesine sahipti benim gördüğüm; tabii denemek lazım...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Intel'in şu TIM muhabbeti yüzünden bile deli gibi AMD Ryzen'e geçecek OC manyağı adam da olacaktır. Gerçi Ryzen'in o konuda nasıl olduğunu bilmiyoruz henüz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Intel'in şu TIM muhabbeti yüzünden bile deli gibi AMD Ryzen'e geçecek OC manyağı adam da olacaktır. Gerçi Ryzen'in o konuda nasıl olduğunu bilmiyoruz henüz.

Bu mesaj neden buraya karıştı? 75 liralık ayakkabıdan hayır beklemek ile AMD'den hayır beklemek aynı zihniyet de ondan. Hatta ayakkabının iyi çıkma ihtimali daha yüksek AMD'ye göre.

wazzap and Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ayakkabı bugün geldi, ben siyah açma deri altı kösele ayakkabıyı almıştım. Ayakkabı gerçekten dört dörtlük, bu paraya bu kadar kalın kösele tabanlı deri ayakkabı gerçekten mümkün değil. Önceki işim ayakkabı imalat sanayi üzerineydi, 5 yıl çalıştım ve bu fiyata bu kaliteyi bulmuşsanız mutlaka alın diyorum.

Mr.Smith and OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok