[PS4] Bloodborne
0

Bu konuda 91 mesaj var

4. bossu da hallettim bugün. Grand Cathedral de olan boss. 

Bloody bişi sorucam şu silah (http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Ludwig%27s+Holy+Blade) sende bu videodaki yerdeki kasadan çıktı mı ?

Bende çıkmadı o kasadan 20.000 soul da vermek istemiyorum değip değmediğini bilmeden. Değer mi sence bu silaha kullandın mı hiç ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ana silahım o artık da o kasadan çıkmadı parayla aldım. 20k belli bir yerden sonra para değil. Lakin şöyle diyeyim,benim gibi Kirkhammer'dan geliyorsan geçiş yapmaya gerek yok pek. Ama Balta kullanıyorsan bir dene bunu sevebilirsin. Ben boşuna aynı tip iki silaha yatırım yapmış gibi oldum. Gerçi ilk iki çeşit upgrade taşı belli bir yerden sonra bollaştığı için çok önemli değil,hepsini deneyebilirsin ama saçma oldu benim biraz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kirkhammer'ı alıp beğenmemiştim. o yüzden buna çok sıcak bakmıyorum.

hocam sen oyunda nerelerdesin ? Grand Cathedral'da ki boss u öldürdükten sonra ormana mı girdin yoksa başka bir yere mi ?

ormana giden yolun tam tersi istikametindeki bir yere gittim ben. 2 tane hunter vardı geçtim ilerledim büyük bir odaya girdim tepeden bir el aldı öldürdü beni :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oraya değil tam tersine gideceksin. Sen öldürdüğün bossları söylersen daha rahat olur aslında. Ben bayağı ilerledim. Şu anda Nightmare denen bir yerdeyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam öldürdüğüm bosslar: Cleric Beast, Father Gascoigne, Blood-starved Beast, Vicar Amelia, en sonda Witch of Hemwick'i öldürdüm.

Şimdide forbidden forest a girdim ilk lantern i yaktım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamdır. Forbidden forest doğru yol. O elin öldürdüğü yere sonradan gideceksin. Lakin şu var. Orada bir yolun sonunda (Vicar Amelia'yı öldürüğün yere yakın),bir kapı var şifre soran. Vicar Amelia'yı öldürünce arkadakı şeyi inceleyince şifreyi veriyor. O kapıya girebiliyorsun. Sonrası neydi bilmiyorum lakin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Anladığım dediğin yeri hatta kapıyı açtım ama nereye götürüyordu o kapı hatırlamıyorum :)

bizim hunters dream in oyundaki esas yerini buldum. hunters dream direk replika imiş. güzel detaylar koymuşlar gene oyuna ben çok sevdim oyunu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda esas sonu görmek için 3 tane umbilical chord yemek lazım en son dövüşten önce. Biri o bulduğun yerde,birisi gerekli bir boss fightta. İki tanesi de gizli yerlerde,youtube'dan bakarsın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan 1 tane buldum ben, hemen yesem sıkıntı olur mu :)

Forbidden forest çok karışık. Heryer birbirine benziyor valla yılanlardan bıktım tıs tıs tıs sesleri ile gezmekten.

Hocam armor olarak forbidden forest ta ne önerirsin ? hatırlıyor musun hangisini kullandığını?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam yorumun nedir oyun hakkında bitirdikten sonra ? Deamon souls, dark souls vs ile karşılaştırınca ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow of Yharham 3'lüsü ile karşılaştım. 6. saniyede öldüm sanırım :). Biraz okuyarak gidiyim oraya fakat yolu hatırlamıyorum çok karıştı kafamda izlediğim yol.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Abi arıyorum çalıyorum zili kimse yok forbidden forest ta. bulamayınca insgiht ıda geri vermiyor ki gittiği ile kalıyor. kafayı yicem geçemiyorum boss u

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kırıcam kolu televizyonu yemin ederim lanet olsun bu shadow of yharham lara. birde mutasyon geçiriyorlar belli süre sonra veya canı azalınca. 6 kere insight harcadım 1 kere bile gelen olmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Npc var mı diye bir bak hocam googleda,bazı bosslardan önce npc summonlar var dark souls gibi.

Yeni patch geldi,reload sürelerini düşürmüşler.

Insight olayını çok takma 50 insight ile geziyorum şu anda ng+ olarak. Pek harcayacak birşey yok.

Bloody beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gece sistem ayarlarına girip network ayarlarını kurcaladım. Benim ayar "local" imiş onu worldwide yapınca bir cengaver buldum bana yardım edecek. Sağolsun onun sayesinde indirebildim shadow of yharham üçlüsünü. bir sonraki bölge biraz korkuttu bu gece girmemeye karar verdim. hele o akrep gibi olan npc zorladı her vuruşum 35-50 damage verdi. silahlarımın hepsini denicem bakalım hangisi zarar vericek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bloody, bu Iosefka yı ben Rom the V.. Spider ı öldürmeden önce ziyaret ettim ve bir anda bana saldırınca öldürmek zorunda kaldım. şimdi wiki yi okuyunca öyle yapmayıp spider ı öldürdükten sonra gitseydim o One third of unbilical cord alabilecekmişim ondan neyse kaçırdık. Bunu yaparak oyunu zora falan mı soktum ? birde şu ana kadar 1 tane bulabilim bu göbek bağlarından. inventory de use seçeneği var. kullaniyim mi bunu napiyim dursun mu ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hypogean gaol a gidip orada ağlayan bir kız vardı onun kanını aliyim dedim ama hunters dream den gitmeye çalıştığımda function unavaible diyor. ay kırmızı ya döndü. wiki okumaktan kafam bulandı noluyor oyunda çözemiyorum şuan bir türlü

edit: rom u öldürdükten sonra arianna dan cord u almak imkansızmış. ng+ zaten kesin yapıcaktım ama şuan kaçınılmaz oldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3 tane değil 4 tane cord var oyunda. Birini kaçırırsan diye. O kanların önemi yok. 1. umbilical cord oyunun son bossu Mergo's Wet Nurse'de. 2.'si Abandoned Workshop'ta.

Blood starved beast'in ölmüş olması lazım bunun için.

3.'sü Iosefca'nın kiliniğinde. 

4.'sü Ariana'da.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Old Workshop'takini aldım zaten. Güneş kırmızı olduğu için Arianna dakini alamam, Iosefka dakini de alamam çünkü Ron Spider ı öldürmeden öne gittim kadın hostile olup saldırdı bana rune çıktı içinden. Yani geriye 1 tane kaldı oda final boss taymış senin dediğine göre :). Neyi kaçırıcam şimdi oyunda ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ekstra bir son kaçıracaksın,platin için bir tur daha oynaman lazım yani.

Sen o aya maya bakma. Bende Arianna bayağı geç doğurdbosstan

WEt Nurse'den sonra yedeklemeyi unutma savei. İki sonu tek oturuşta halledersin,eğer cordları üçlersen hepsini tek seferde halledersin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pazar günü oyun bitti, Bloody sayende o göbekbağları olmadan görebileceğim 2 sonuda gördüm save dosyasını yedekleyerek. Oyun cidden güzel ben Dark Souls u beğenmemiştim Demon Souls'tan sonra ama bu tam DS gibi olmuş. Eksikleri tabikide var ama çok güzel oyun olmuş.

Mesela DS'ta +lı silah yapmak zordu ilk belli bir seviyeye kadar normal + lı giderdi sonra değişik moonligh chunk vs olurdu ki onlarıda çıkarmak zor olurdu. Bunda +10 dan sonra gitmemesi biraz kötü olmuş. Bloodgem lerle modifiye ediyoruz ama yinede o havayı vermedi bana.

NG+ zormuş bu arada. +10 Ludwigs Blade resmen sopa havasında. İlk 2 boss u hallettim şimdi Central Ward a gelip Old Yharham kısmını açtım. Aynı zamanda Dungeon olayına girdim. şuan Depth 2 P li bir dungeon ın Root undayım. %100 yapmak için sonuna kadar gidip Queen Yharham ile kapışıcam birde tüm Hunter Tool larını almak için bir dungeon daki beast claw lazım.

Güzel oyun. Demon souls tan sonra dark souls u beğenmemiştim umarım bunun 2.si çıkarsa gene sony exclusive olur ve çok değiştirmezler

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok