[PS4] Bloodborne
0

Bu konuda 91 mesaj var

Bu Rom the vicious(?) Spider in allah belasini versin :). Dungeon da cikti karsima g.t kadar yerde kapismaya calisiyorum tepeme surekli kaya atiyor. Oyunda en azindan yayla gibi yerde kacarak kapisiyorduk. Coop aradim ama bulamadim. Isimiz var Rom la.

Hikayeyi yanliz tam cozemedim. Bir kac teori okudum ama yinede tatmin olmadim. Senin okudugun guzel bir teori var mi ? Paleblood a kimse bir aciklama getiremiyor zaten. Sehir neden boyle delirmis vs. Demons souls ta boyleydi gerci ama insan merak ediyor :)

Abi sen kac level dasin ? Dungeonlari birlikte yapariz belki ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

120 küsür olması lazım. Romla dungeonda kapışırken o sütunların arkasına geçmen lazım. Başka yolu yok. Çok kaynak harcamak istemiyorsan save al bosstan önce yükle. Örümcekleri kes,dal. Örümcekleri kes,dal. Başka yolu yok maalesef.

Beraber dungeon yapmak zor. İki kişinin de daha önce o dungeonı açmış olması lazım. Bir de saat tutması lazım tabi. Ama vereyim Bloodborne oynadığım hesabın mailini sana. 

Makaan ile ortak dijital aldık,ayrı hesapta o.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde dün geceden sonra 2 trophy kaldı. 1i zaten 3 tane unbilical cord u alınca açılacak diğeride dungeon'ın sonunda Yharham Queen ile kapışınca. 

Hocam ben şuan 122 leveldayım sanırım. Levellarımız aynı yani bence dungeon da zil çalsak birbirimize düşeriz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle basit değil o Dungeon'da zil işi. Sen beni online görürsen mesaj at,bir de dungeon'ı söyle veya onun kodunu. 

Bir dungeon'a girmek için 1-Açan kişinin onu public yapması veya private yapıp şifre koyması lazım (2. kısmı tam bilmiyorum)

2-Girecek olan kişinin daha önce en az 1 kere o dungeon'ı oluşturmuş olması lazım. 

Ancak o şekil birinin dungeon'ına girebiliyorsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İkinizden başka bu oyunu oynayan yok mu yahu? Resmen IRC gibi yazışıyorsunuz.  :lol:

Bu arada oynarken Twitch ile falan yayın yaparsanız haber verin de izleyelim. ;)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kamera vs. lazım onun için. Haliyle yok öyle bir olay. Ozan'ın da oynuyor olması lazım ama Whatsapp'tan buraya yazmaya vakit kalmıyordur. Bir de LP oynuyor göya da hala 2. boss'u geçecekti 1000 yıl önce.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kamera olmadan oynadığın oyunu yayınlayamıyor musun PS4 üzerinde?

LP'nin oynadığı oyunu da çektiği videoyu da izleyesim yok. TS'de savunduğu adamlardan sonra kendisini mazinin güzel hatıraları arasında bırakmayı tercih ettim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Olmaması lazım. Araştırmadım açıkçası. LP'ye kızdın whatsapp'ı bıraktın olmadı. N+1 yılın başında yazıyor adam zaten. Geçen de Murat bana kızıp bırakıyordu. Birine kızıp gruptan çıkmayın. Adamı ignore edin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O Queen için gereken bir dungeondayım. 2. katı bitirdim. Vallahi sabır işi,sağlık yarıya iniyor,cursed dungeon. Birçok vuruşta direk oneshot oluyorsun. Boss vs. nerdeyse kusursuz oynamak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cursed Defilement a bende başladım bugün. Layer 1 bossta heralde 8 kere falan öldüm. 2 vuruşta alıyor

edit: aha 9.da geçtim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

5 kere coop a adam bulmama rağmen cursed d. chalice layer 2 boss u geçemiyorum. tek vuruş ta indiriyor neredeyse.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe ben bitirdim onu. Bir trick yok maalesef. Dövüş öncesi save yedekleyip,kaynak bitince saveden geri yükleyip denemek lazım. Asıl en son Amygdala geliyor,o ayı daha çok uğraştırıyor. 

Yine de şu fena değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Abi allah aşkına yardım et şu cursed dungeon da kafayı yicem ben :)

bu dungeon tamamen bitince queen ablaya ulaşmak için çok uğraşıyor muyuz ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Onu bitirince 2 dungeon kalıyor. Nasıl yardım edeyim 2 gündür oynuyorum ben dürteydin :)

Dikkatli dikkatli gideceksin işte yok bir trick. Bir de sanırım o köpeği kesince dungeonı bitirmeden diğerine geçebilirsin. Son bossa kadar kasmana gerek yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 20 dakkadır köpek için coop arıyorum ama yok :). Bu haftasonu benim zamanım yoktu artık denk gelirsek. Zaten dungeon da nasıl denk getiricez onuda tam bilmiyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dungeon'ı open yapacasın.  Arayan bulabilecek yani. İçindeyken de zili çalacaksın. Ama en rahatı şu bloodborne.wiki.fextralife.com sitesinde paylaşılan dungeon etiketleriyle oyuna girip oradan aramak. Onu da yapmak için bir kere dungeon'ı senin üretmen lazım ki sen onu yapmışsın zaten. Gir o kodla oradan ara co-op partneri.

Bu arada Prey Slaughtered. Çaktım platini,gömdüm Bloodborne'u.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok