satılık Satılık i7 2600K/Asus p67 Sabertooth/4x4gb crucial/corsair h80i
1 1

Bu konuda 7 mesaj var

Selam arkadaşlar sistemimi güncelleyeceğim için satılıktır.

i7 2600k faturası ve kutusu var garantisi bitti. 4,5ghz ile ilk günden beri sorunsuz kullanıyorum 1,320v ile, stok fan mevcut değil malesef.

Asus P67 sabertooth b2 rev. Kutusu faturası var garantisi bitti. 1 Usb slotun da ile sorun vardı(forumda konusu mevcut) garantiden yapıldı sorunsuz kullanmaktayım.

4x4gb Crucial Ballistix Tactical Tracer w/LED(mavi/turuncu ledli modeldir) 1866 mhz CL9 vatan bilgisayardan alındı garantisi devam ediyor kutusu bir kitin var diğerinin yok.

Corsair h80i su soğutma, garantiden 2 kere 0 ile değişti(birisinde led arızalandı diğerinde plastik rekorlar çatlamıştı) kutusu faturası var garantiside olması lazım(5 yıldı sanırım)akşama  netleştireceğim faturasına bakıp şuan sorunsuz durumda.

Fiyat olarak 4 parçaya 1250 lira düşünüyorum tabi ki gene bizim foruma özel :) Turuncu foruma konuyu açmadım bir süre burada satılmaz ise açacağım yabancıya gitsin istemiyorum.

Eğer istenirse tanıdığım üyelere(yada onların kefil olması ile) kargo ile gönderimi yaparım test eder sonra havalesini yapabilir.Aksi durumda önce havale sonra ürün gönderimi şeklinde alışverişi gerçekleştirmeyi düşünüyorum.

Şimdilik parça olarak satmayı düşünmüyorum.

Kargo ücreti alan arkadaşa aittir.

Merak ettiğiniz birşey yada fiyatla /ürünle vs ilgili yorumları çekinmeden yapabilirsiniz :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler :)  turuncu foruma 1500 den koymayı planlıyordum eh tutturmuşum demek ki ortalamayı.Bakalım umarım bizden birine gider yoksa malum yerde uğraş dur.

Takas için yazmamışım ama nakit yerine taksitli almak isteyen olursa söyle olabilir;

Asus ch6 hero veya r7 1700 yurtiçi olması sartı ile taksitli bir yerden alabilirsiniz, farkını vererek takas edebiliriz :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kaça sattınız merak ettim, ben de yazın çok benzer bir sistemi sattım da baya ucuza verdim gibi geldi şimdi sizin fiyatı görünce, gerçi dolar daha uçuşa geçmemişti o sıralar :)

geri alacağım sistemimi sizin fiyata göre :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12.05.2017 at 15:19, stardust said:

kaça sattınız merak ettim, ben de yazın çok benzer bir sistemi sattım da baya ucuza verdim gibi geldi şimdi sizin fiyatı görünce, gerçi dolar daha uçuşa geçmemişti o sıralar :)

geri alacağım sistemimi sizin fiyata göre :D

O sistemi ben aldım :) Geri de vermem :D 

stardust and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok