Sebil önerisi?
2 2

Bu konuda 9 mesaj var

Uzun zamandır aklımda olan sebil konusunda harekete geçmeye karar verdim hatunun da alalım demesiyle :) Kullanan var mı? Nelere dikkat etmek lazım? Marka-model önerisi, şundan al pişman olmazsın tavsiyesi var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tavsiye istersen hocam; elektrik tüketimi düşük sessiz çalışan çelik kazanlı (koku yapmaz) sebilleri tercih et derim..

cemaydin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, RFID said:

Uğur al geç hocam. Çok para vermeyin bence.

uğur'un su sebili de ucuz değil, 562TL...

10 saat önce, cemaydin said:

Tavsiye istersen hocam; elektrik tüketimi düşük sessiz çalışan çelik kazanlı (koku yapmaz) sebilleri tercih et derim..

çelik kazan banko zaten, gizli damacanalılarda da kazan var mı acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Su sebiline para vermeden önce su aldığınız firma ile görüşün. Ben yıllardır ofiste sebile para vermiyorum. Bir damacana su alacağıma iki damacana alıyorum, sebili firma veriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ZvAnA abi onu ev için yaparlar mı sence? Bizde 3 tane damacana var. Neredeyse her hafta 2 tane damacana alıyoruz eve, bir tane de takılı kalıyor pompaya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Her firma yapar mı onu ya hangi firma Zvana sizin. Sebil var ama çok eskidi zortlucak yakında haftada 15-20 damacana alıyorum ben dükkana bana vermeleri lazım :D 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi bilmiyorum her firmada durum nasıl ama su aldığınız yerin ağzını bir yoklamak lazım. Ben bizim ofisteki firmayla çok uzun senelerdir çalışıyorum her seferinde iki damacana alıyorum sebili de bırakıyorlar.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 saat önce, Enyalios said:

Her firma yapar mı onu ya hangi firma Zvana sizin. Sebil var ama çok eskidi zortlucak yakında haftada 15-20 damacana alıyorum ben dükkana bana vermeleri lazım :D 

Bizim hastanede haftalık 4-5 tane kullanıyoruz, 1 sebil bıraktılar. Yalnız dikkatli olun, çok adi birşey getirmesinler, baştan anlaşın, koku yapanlar temizliğe gönderilse de o koku geçmiyor. Hatta içinden yosun bile çıkabiliyor bir süre sonra.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok