TV Yükseltici Platform
0

Bu konuda 17 mesaj var

TV standımı 65" TV alacağımı düşünerek alçak yaptırtmıştım ancak 55" alınca biraz küçük ve aşağıda kaldı tv :mrgreen: tv'nin altına koyup tv yi biraz yükseltebileceğim bir platform önerebilen olur mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bana 65" aldırdın, babanların evde 60" var "insanın gözü çabuk alışıyor, mutlaka 65" al" dedin. şimdi gitmiş kendine 55" almışsın. bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu evladım ?

oled falan almış ol bari @TiesTorN

ps: üstteki mesajını yeni gördüm, aferin yani lcd televizyon aldın demek 4 bin lira verip.

Güven TV'lerde indirim yaptrıtmadı mı, yoksa yüzün mü kalmadı artık bütün beyaz eşları bayilerin bile aldığı fiyattan daha ucuza aldıktan sonra ? :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

babamlarda da 55 var olm 60 nerden çıktı...

65lerin kaliteli olanlarında fiyat uçmuş durumda o yüzden bulaşmadım, hele ki oled... bir kaç seneye oledlerin fiyatı düşer o zaman 65 oled çakıcam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, RFID said:

tam aradığım şey aslında da, 55" tv'ye göre olanı yoktur sanırım, bunlar çok küçük...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, TiesTorN said:

babamlarda da 55 var olm 60 nerden çıktı...

65lerin kaliteli olanlarında fiyat uçmuş durumda o yüzden bulaşmadım, hele ki oled... bir kaç seneye oledlerin fiyatı düşer o zaman 65 oled çakıcam.

benim aklımda 60" kalmış nedense, bana zorla 65" aldırdığından olabilir, neyse artık hayırlı olsun. üstteki mesaja ekleme yaptım. Film/dizi arşivi lazımsa geleceğin yeri biliyorsun :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında var birkaç video izlemiştim youtubeda ama şimdi bulamadım. Ülkemizde varmıdır bilemiyorum amazon tabanlı bakmak gerekli, birde reddit e başlık açılabilinir ilham için, sonra yaptırılabilir sanayide.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

neyse ayrı bir başlık açtım bunun için, diğer konuyu saptırmayalım...

3 minutes ago, RFID said:

Aslında var birkaç video izlemiştim youtubeda ama şimdi bulamadım. Ülkemizde varmıdır bilemiyorum amazon tabanlı bakmak gerekli, birde reddit e başlık açılabilinir ilham için, sonra yaptırılabilir sanayide.

nasıl bir şey istediğimi çok iyi biliyorum aslında da nerede yaptırılabilir onu bilmiyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 minutes ago, TiesTorN said:

bu duvar aparatı değil mi? ben masa üzerinde yükseltecek bir aparat arıyorum :)

doğru düzgün linki açıp bakmamışsın bile.

baksaydın duvara değil, TV ünitesinin arka kısmına monte olduğunu görürdün. minik dikkatsiz...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 minutes ago, TiesTorN said:

linki açıp bakmasam ne olduğu hakkında yorum yapamazdım heralde kazma kardeşim.

tv ünitesinin arkası yok bende direkt duvara yapışık :)

Hocam duvara cak gitsin o zaman Vesa uyumlu bir stand ile. Altina da duvar renginde bir kablo kanali bitti gitti...

hakancez tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 minutes ago, hakancez said:

Hocam duvara cak gitsin o zaman Vesa uyumlu bir stand ile. Altina da duvar renginde bir kablo kanali bitti gitti...

duvara da çakamam, ünite arkasında dekoratif tahta var duvar boyunca uzanan. tam iki ucu boklu değnek durumu yaşıyorum :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok