Computex 2017 - Yeni Oyuncaklar
0

Bu konuda 9 mesaj var

Yeni Intel işlemciler ve Yeni X299 çipsetli anakartlar öne çıksa da, açıkçası beni pek heyecanlandıramadı intel...

MSI'in Gaming X tasarımından gına gelenlere yeni ekran kartı soğutucu tasarımları ilaç gibi gelebilir.

Jay'in standları gezdiği video:

EVGA'nın yeni oyuncakları:

Asus'un full presentasyonu:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ABIT EPOX DFI hep belli bir alanda kaldıklarından  zorlu dönemlerde kayıplarla budandılar mali olarak, Sonunda battılar gittiler adı kaldı dilimizde.

Fuar'da cicili bicili bir sürü şeyler çıkardılar ama yine hep pahalı oyuncaklar. Zenith aldınmı yanına 1000$'lık işlemci üzerine nerdeyse o kadar ram koymak icap eder, Freesync'li NB desen oda aynı dünyada yer alır, kimbilir kaç para. Her sene fuarlar ufuk açarken fiyat etiketleride aynı ölçüde boy gösteriyor.

Max-Q zımbırtısının duyurulması  ve Ryzen'li NB'lar gerçekten ilgimi çeken iyi duyuru oldu, gerisi hayal alemine giriş:mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/31/2017 at 4:18 PM, stardust said:

EVGA'dan anakart nasıl bir iş olur acaba, becerebiliyorlar mıdır acaba Asus ve MSI gibi...

Zamaninda EVGA N680i SLI anakart kullandim. O donemlerin cok iyi anakartlarindandi fakat garip sorunlari vardi. Rev1 idi benimki belki ondandir ama OC yapinca mouse ile alakali sikinti oluyor ve mouse sapitiyordu. Fakat sistem intel burn testleri falan 24 saat araliksiz tamamliyordu. Sanirim o anakart serisi sorunluydu. Sonra da pek duymadim EVGA'dan anakart

o koydugun dfi anakarti ben kullanmistim. Cok efsane anakartti. Daha sonra abit ile birlikte nedense dfi da piyasadan koptu. DFI in anakartlari ozellikle Extreme OC yapanlar icin cennet idi. 

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok