Tucker 48, Sinclair ve yol olmuş yenilikçi araçlar
0

Bu konuda 18 mesaj var

Tucker okudğum kitapta geçiyor. Kİtabın kahramanı vosvos kullanıyor, içi geçiyor Tucker 'ı görünce.

Yenilikçi özellilkleri varmış. Nedir işin detayı, arkasındaki oyunlar?

48-Tucker-DV-10_MB_w01.jpg

Sinclair ismi bilgisayar dünyasında aklımıza geliylr. Ancak bir de elektrik araç üretmiş , tutmamış.

article-1326823-01FD44E10000044D-596_634

Bunlar gibi başka yenilikçi özellikleri olan ,yok olan araçlar var mı?

ResetButton tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

63-75256-dodge-deora-card-1428436998.jpg

Radyasyonun etkileri bilinmiyormuş.

maxresdefault.jpg

Ford-Nucleon1.jpg

1962+Ford+Seattle-ite+XXI_02.jpg

Ford's second atomic car entry was unveiled on April 20, 1962 at the Seattle World's Fair. The showcar contained a lot of pipe-dream technology that has become commonplace today, including interactive computer navigation, mapping and auto information systems, and it featured an interchangeable fuel cell and bodywork. One technology that didn't make it from concept to reality was its power source: a compact nuclear propulsion device. The car also featured six wheels for enhanced traction and fingertip steering, neither of which seem to be catching on today, either.

Bu da güvenli olması için tasarlanmış.

63-75255-red-ace-1959aurora-100113-14284

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12.09.2017 at 20:38, 4x4 said:

Tucker: The Man and His Dream

Tucker'in üretilmesi ile ilgili çok güzel bir film.

filmi izledim. güzel film. teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o araci gordum ben belgesellerde cok elestirilmistir falan ama ben batyildir.sibirya karinda kisinda gidicek kar buz bitince camur havalar daha isininca bataklilta ve suda gidebilcek baska nasil bir arac dusunuyorsun palet olmuyo iste

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

keh553vceksz.jpg

Bunu antartic te kullanmak için tasarlamışlar. Ancak oraya gittiğinde karda  tutunamadığı görülmüş. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/18/2017 at 10:17 PM, ResetButton said:

keh553vceksz.jpg

Bunu antartic te kullanmak için tasarlamışlar. Ancak oraya gittiğinde karda  tutunamadığı görülmüş. :)

bu lastiklerin kar üzerinde bir işe yaramayacağı belli zaten ilk bakışta, tasarlayan mühendis nasıl anlamamış ki :lol: bunu tasarlayan mühendis kör olmuş heralde...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ResetButton Bende bu countach in uzaktan kumandalı oyuncağı vardı küçükken.. Vector W8 i de turbo sakızdan çıkan kartlarından hatırlıyorum.. 

Bizde bulunan kartlar arasında en yüksek max hız ve beygir gücüne sahip olan araç oydu o yüzden abimle oynarken en iyi kartlardan biriydi hey gidi hey.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok