Araç için film / perde / güneşlik / koruyucu
0

Bu konuda 6 mesaj var

Selam arkadaşlar,

Geçtiğimiz cam filmi yasak furyasında malum ceza yeme riski falan derken cam filmlerini sökmüştüm. Şimdi yaz geldi aslında çok güneşte araç kullanmıyor olsamda muhtemelen ramazan sonrasında haftasonları falan gezme muhabbetleri başlar biraz. Kısa mesafelerde belki pek hissettirmesede saatlik üzeri seyirlerde güneş faktörü rahatsızlık vereceğini düşünüyorum.

Bu durumda camlara film çektirmek tabi opsiyon ancak daha ucuza bir çözümle halledilir mi deneyen aktif şunu kullanıyorum tavsiye ederim dicek arkadaşlar bekleniyor. 20-30lira aralığında satılan cam filmlerinden alıp kendim uygulamayı bile düşünüyorum ne kadar başarılı olur tabi bilemem. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Deathknight, ben en son muayenede hafif koyu olan filmle rahat geçmiştim 1 ay kadar önce. Gördüğüm kadarıyla simsiyah olmadığı müddetçe herhangi bir uygulama yapmıyorlar. Önceki araçta hafif koyu olan filmler çok etkili değilmiş yalnız onu anladım. Özellikle benim araçta şu anda arka camlar ciddi anlamda karanlık ve ışığın direkt vurduğunda oluşan ısıtıcı etkisi bariz daha az, ufaklık arkada çok memnun hayatından. Yani çok açık film yerine daha koyu bir ton tercih edilmeli. Ucuz seçenek olarak cama statik olarak yapışan filmler satılıyordu bir ara, hala varsa onlar denenebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 6/1/2018 at 10:18 AM, Deathknight said:

Selam arkadaşlar,

Geçtiğimiz cam filmi yasak furyasında malum ceza yeme riski falan derken cam filmlerini sökmüştüm. Şimdi yaz geldi aslında çok güneşte araç kullanmıyor olsamda muhtemelen ramazan sonrasında haftasonları falan gezme muhabbetleri başlar biraz. Kısa mesafelerde belki pek hissettirmesede saatlik üzeri seyirlerde güneş faktörü rahatsızlık vereceğini düşünüyorum.

Bu durumda camlara film çektirmek tabi opsiyon ancak daha ucuza bir çözümle halledilir mi deneyen aktif şunu kullanıyorum tavsiye ederim dicek arkadaşlar bekleniyor. 20-30lira aralığında satılan cam filmlerinden alıp kendim uygulamayı bile düşünüyorum ne kadar başarılı olur tabi bilemem. :P

Benim arkadaş yapsın sana kalitelisinden. Llumar var, American film B+ gibi markalar var onda bildiğim kadarıyla. Ceza yemiyorsunuz şu ara, o kesin. Fiyat alabilirim istersen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kalite peşinde falan değilim aslında normal şartlarda güneşin rahatsız etmeyeceği birşeyler yeter zaten, fiyat fikir vermesi açısından fena olmaz. Ceza yiyecez diye orijinal filmleri söktük şimdi ceza gibi film taktırmaya para harcıcaz gibi olacak. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

selam ObiWan,

ben de yaptırmayı düşünüyorum. arkadaşınızın iletişim bilgilerini verebilir misiniz? Görüşmek isterim. Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 6/22/2018 at 10:49 PM, snc-tr said:

selam ObiWan,

ben de yaptırmayı düşünüyorum. arkadaşınızın iletişim bilgilerini verebilir misiniz? Görüşmek isterim. Teşekkürler.

Selamlar, mention olarak taglenmediği için maalesef bu mesajı çok geç gördüm. Bir süredir arkadaşımla görüşemiyorum maalesef, dükkanın akıbetini de bilmiyorum ama dışarıdan açık gözüküyor. Zannetmiyorum ama hala lazımsa yine de zorlayabilirim şartları.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok