HD Torrents davetiyesi arıyorum.
1 1

7 posts in this topic

Çok sinsi bir şekilde, ufak ufak ratio hilesi yapsam da yıllar sonra yakalanmayı başardım.

hdtorrents.PNG

Çok yoğun kullandığım bir site olmasa da, bazı şeyleri bulmak açısından şahane bir kaynak.

Ekmeğimden olmuş gibi hissediyorum kendimi, davetiyesi olan varsa 1 dal alırım, hemen hileye başlamayacağım :zuh:

Hazır konusu açılmışken, stardust'tan sonra elinde fazladan varsa ben de yancı olabilirim. :)

İki arkadaş ortak kullanıyorduk aynı anda abanınca banlanmış hesap.

@stardust hangi program ile fake yapıyorsun?

1 hour ago, omertocarlos said:

Hazır konusu açılmışken, stardust'tan sonra elinde fazladan varsa ben de yancı olabilirim. :)

İki arkadaş ortak kullanıyorduk aynı anda abanınca banlanmış hesap.

@stardust hangi program ile fake yapıyorsun?

mRatio, hem de o kadar az ve o kadar düşük hızla, ve çok leech edilen dosyalara yapıyordum ki... 4 sene sonra nasıl anladılar çözemedim.

bu arada senin invite yolladığın torrentleech hesabını kullanıyorum hala, çocuğum gibi seviyorum onu, öz-hakiki upload yapıyorum oraya :D

Bazı dosyalar için uploadı kapatın sadece uploaderlar yapsın gibi vıcı vıcılar var ondan ban atabiliyorlar. Belki de bu yakalama mevzularını geliştirdiler diyeceğim ama mratio direk ram de dahi sisteminde olan utorrent bilgilerini clonelayıp kendini tanıtıyor.

Torrentleech'e seedbox almıştım bir aralar ama o dahi ratio'mu düzeltmeme yetmedi. Seedbox ın süresi bitti fakat profilimde halen seedbox kullanıyor ibaresi var o yüzden istediğim hızda uploadı bassam bile mratio'dan sıkıntı çıkmıyor :)

Bana şu mesaj geldi;

Subject: WARNING !!!
You have received a 1 week warning from jirro because: Invited cheater stardust.

Edited by ZvAnA
rammstein likes this