Evince : Hafif ötesi PDF reader
0

Bu konuda 15 mesaj var

Linux kullanıcılarının zaten bildiği bir yazılım ama windows için de varmış. Adobe Reader 11 kullanıyordum DC sürümüne bir bakayım dedim bakmaz olaydım.

Arayışa girdim bunu buldum windows için. Harika tek kelime ile. Windows un kendi readeri de var ama pencere içinde çalışmayınca iş görmüyor. W10 ile işler değişebilir tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sadece PDF okuyayım bir de olan formları doldurayım yeter gereksiz ayrıntıya ve reklama ve hiç kullanmayacağım toolbarlara boğmasın diye düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güzelmiş.

Ben uzun zamandır Foxit PDF reader kullanıyorum ve çok memnunum. Ama bir seferinde şöyle bir sorunla karşılaştım:

Çalıştığım yerden bir doküman geldi, Foxit ile açtım, sorun yok gibi duruyordu. Fakat bir yerde A88 yazıyordu, herhalde model numarası veya bir referanstır diye olduğu gibi kabul etmiştim. Meğer orası A88 değil OFF imiş ve sadece Adobe Acrobat Reader ile açınca OFF olarak görünüyormuş. Biraz baş ağrıttı açıkcası. O günden beri mecburen Adobe kullanıyorum, çok ağır ve gereksiz pek çok özelliği olmasına rağmen. Bu da böyle bir anımdır :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de PDF-XChange Viewer' i kullanıyorum, Abobe' e göre kat kat daha hızlı, resme falan da export etme özelliği var.

Foxit' i de denemiştim ama Adobe gibi hantal gelmişti o da bana.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evince den çok memnundum ancak üzerine el yazısı yazılmış bir formun PDF halini yazıcıdan çıktı almak isteyince, el yazısı olan yerler çıkmadı nedense. Anında Adobe ile denedim ve sorun yoktu. (Yazılı olan yerler mavi renkliydi)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok