Here Drive iOS için de çıkmış
0

Bu konuda 8 mesaj var

Ücretsiz ve offline navigasyon desteği veren mükemmel uygulamanın androidden sonra ios versiyonu da çıkmış. İndirin mutlaka. Diğer tüm uygulamaları çöpe atarsınız o kadar diyim. Windows phone kullanıcıları bunun keyfini sürüyor ne zamandır. Siz de sürün. ben indirdim gayet kalite.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsettiğiniz android için olan uygulama bu mudur? Güzele benziyor fakat 4.1 ve üstü istiyormuş. Benim telefonda 4.0.4 var. Acaba benzer güzellikte bir uygulama önerebilir misiniz? Google'ın kendi uygulaması pek iş görmüyor da. Teşekkürler!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uygulama güzelmiş sağlasın Densha, fakat karşılaştırmadım ama Yandex in navigasyonunda birşey aradığımda bulduğum yeri bunda bulamadım. Arayüzü falan kesinlikle yandexten daha iyi. Trafik bilgisini istanbula gidince test ederim heralde o konu hakkında birşey söyleyemiycem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

haritayı offline kullanma yönüyle daha hoş oluyor bu

yandex de öyle bişi yapsa kullanırız neden kullanmayalım. şehir şehir indirme olayı var yandexte ama

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yandex de öyle bişi yapsa kullanırız neden kullanmayalım. şehir şehir indirme olayı var yandexte ama

Şehir şehir de olsa haritaları indirip, Yandex'i de offline sesli navigasyon uygulaması olarak kullanabiliyor muyuz?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şehir şehir indirtiyor ama sanırım aynı anda tüm şehirleri bir anda hafızada tutmuyor. Bazı kısıtlamaları vardı diye hatırlıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbul için konuşuyorum çoğu adres güncel değil, hatalı ya da yok. Trafik bilgisi yandex kadar etkin değil. Bi süre sonra kıvama gelince kullanılabilir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok