TIDAL Hi-Fi 4 aylık deneme aboneliği; 1,99 TL
0

Bu konuda 9 mesaj var

Tidal Hifi 4 ay 1,99 TL / Tidal Premium 4 ay 0,99 TL.

Daha önce deneme üyeliği kullanmış hesaplar da fırsattan yararlanabilir.

Premium: https://offer.tidal.com/campaigns/5dc98ca6e58e8000108fe9ce/products?geo=TR&campaignId=5dc98ca6e58e8000108fe9ce

Hifi: https://offer.tidal.com/campaigns/5dc98f76e7618e0017843783/products?geo=TR&campaignId=5dc98f76e7618e0017843783

Najaz tarafından düzenlendi
Squall and Chandos beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu denemek istiyorum ama yeni hesap açıyorum. Free trial ile başlayıp, onun üstüne bunu alamıyoz mu? yeni hesap açınca direk CC istiyor start free trial'a bassam bile

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben free trial başlattım. CC bilgilerini girdim. Sonra hemen cancel ettim. 27 aralıkta bitecek HiFi kullanım.

Sonra @Najaz'ın linkten girip subs'ı uzatayım dedim ama you are not eligible for this offer dedi. Sanırım zaten free trial olduğumdan.

fakkkk detttttt...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 dakika önce, ObiWan said:

ben free trial başlattım. CC bilgilerini girdim. Sonra hemen cancel ettim. 27 aralıkta bitecek HiFi kullanım.

Sonra @Najaz'ın linkten girip subs'ı uzatayım dedim ama you are not eligible for this offer dedi. Sanırım zaten free trial olduğumdan.

fakkkk detttttt...

Farklı bir hesap & kredi kartı ile deneyebilirsin Obi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Salla, biraz denedim, bir kaç çok bildiğim parçada falan. Benim ekipman ve kulaklarla farka algılayamadım. Başka bir zaman artık :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de durum aynı. Hissedilir hiçbir fark yok Spotify ile aralarında. Ya kulaklar ya da ekipman yetersiz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Mono said:

Bende de durum aynı. Hissedilir hiçbir fark yok Spotify ile aralarında. Ya kulaklar ya da ekipman yetersiz. 

Zamanında uygun fiyata LG Hi-fi plus usb dac almıştım. Cep telefonu üzerinden Tidal uygulaması & LG dac & Etymotic HF5 kulaklik ile denedim; Spotify'la aralarında hissedilir derecede fark var.

Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok