Mono

Member
 • Content count

  362
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Mono last won the day on April 29 2016

Mono had the most liked content!

About Mono

 • Rank
  Tainted Soul
 • Birthday 10/13/1981

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor
 • Yaşadığı yer
  istanbullsh!t

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. 120 km/s'de patlayıp parçalanan sol ön lastik, sonuç araba pert 130 km/s'de patlayan sol arka lastik, sonuç yeni lastik Lastik önemli neticede neredeyse dört avuç içi kadar alan ile yere temas ediyoruz, şakaya gelmez...
 2. Yeni 508 gelsin onun fiyatına bakıp sıfır alır mıyım almaz mıyım karar vericem ben. Olmadı 2011 Astra'yla hayata devam, nerde trak orda bırak... 2000 motor ya da üstü bir kendime bir devlete alamam, kusura bakmasınlar.
 3. Valla sınıf, tasarım, fakir Mercedes'i lafları falan bir kenara 45 Amg versiyonu bugüne dek kullandığım en zevkli otomobildi. Hala o hissiyatı unutmuş değilim.
 4. Ben yaklaşık iki senedir Turk.Net abonesiyim. Bir defa sıkıntı yaşadım o da TurkTelekom kaynaklıydı. Kota yok, alt yapının kaldırdığı hızı da veriyor. Aylık 65 tl ödüyorum. Müşteri hizmetleri kısmı sıkıntılı, şahsa ulaşamıyorsun, epostalara cevap veriyorlar. Kabaca böyle.
 5. Korhancım acil şifalar dilerim. Geçmiş olsun...
 6. Michelin Alpin (2 ya da 3) ile 2 sezon, Nokian WR D2 ile 3 sezon, Nokian WR D4 ile 3 sezon, Continental TS850 ile de şimdilik 1 sezon kullandım. Gürültüyü ve yağmurlu havada yol tutuşu yazlık lastiklerle kıyaslıyorum tabi ki. Yazlık lastiklere göre gürültü rahatsız edecek kadar yüksek. Yağmurda tutuş vasat, fren mesafesi ise iyi benim kullanımıma göre diyelim. Bir de bu kıyaslamaları ses yalıtımı ve yol tutuşu pek de iyi olmayan Astra H ile yaptığımı da söylemem gerek (Alpin hariç, o Volvo S40 ile idi).
 7. O mesele çözülmedi mi hala yahu?
 8. Geçmiş on yılda ortalama yıllık 10k km. ile kış lastiği tecrübem, 1. Yazlıkların ömrünü otomatikman uzattığından sök-tak dışında masrafsız 2. Yağışsız soğuk hava ve kuru asfaltta fren mesafesi tehlikeli uzun 3. Yağış+soğukta şart 4. Hemen tümünün yağmurda tutuşu vasat/vasat altı 5. En sessizi bile gürültü Eyyorlamam bu kadar
 9. Türk'ten alma, Alman'dan al ikinci eli. 1 milyon km'de olmayan herhangi biri işini görür ilk otomobil için. 2008'de Belçika'dayken İngiliz bir subaydan 450 euroya aldığım 300 küsür bindeki 93 model Audi 100'ü on aya yakın sorunsuz kullanmıştım. Aynı marka model o dönem Türkiye'de 15bin liraydı. Control Technic denen nane hala düzgün işliyordur zannediyorum, o yüzden Avrupa'daki ikinci el kafa karıştırıcı değil. Kolay gelsin.
 10. 2016'da Star'da yayınlanan 46 Yok Olan'ı izlemeye başladım. Türk usulü Dr. Jekyll & Mr. Hyde uyarlaması denebilir. İlk bölümün başı hariç hiç fena değil. Erdal Beşilçioğlu çok iyi, bir iki iyi oyuncu daha var. Genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim.
 11. Nmax 125 ya da Nmax 155 + tüm ekipman 20bini bulmaz.
 12. Dün 100 liralık mazot aldım zamdan etkilenmemek için 100 liralık mazotla bir hafta öncesine göre 50 km daha az yol gidebiliyorum. Sıyırdık iyice.
 13. Pejonun 307 fiyaskosundan bu noktaya gelmiş olması taktire şayan. Zannediyorum PSA Pejoyu üst sınıfa Alman abilerin kulvarına taşıyor. 3008'in içine girdiğimde bu ne biçim Pejo bildiğin Audi kalitesinde demiştim. 508 de gayet alınası bir araba olmuş.
 14. Geçmiş olsun Ties. Umarım bu son olur ve sen de keyifle canavarı kullanmaya devam edersin.