• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Mono

Member
 • Content count

  375
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Mono last won the day on April 29 2016

Mono had the most liked content!

About Mono

 • Rank
  Tainted Soul
 • Birthday 10/13/1981

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor
 • Yaşadığı yer
  istanbullsh!t

Recent Profile Visitors

554 profile views
 1. Sola baktın serbest, sağa baktın serbest. İlerlemeye başladın aynı esnada tekrar sola baktın gelen var... Aşırı hız felakettir.
 2. Yedek parça fiyatları uçmuş Leon'un iki farı 16bin küsür lira. Daha çok görürüz böyle olayları.
 3. P Smart 2019? 1600 civarı olması lazım.
 4. Büyük geçmiş olsun hocam. Bahsettiğiniz gerçekleşme şekli itibariyle işin sonunda size maddi olarak bir külfet doğma ihtimali yok diye düşünüyorum.
 5. Afedersiniz ama bokum final bölümünden daha güzel...
 6. İkinci sezonda Qarth kapısında savurduğu tehdit gerçeğe dönüştü işte. "Burn cities to the ground" Dany hep buydu "a true Targeryen". Westeros'ta yabancı görülmesi, iki ejderha ve ordusunun yarısını kaybetmesine rağmen sevilmemesi, zehirleniyor olması (son bölüm açılış sahnesi, Varys) mevzuyu hızlandırmış olabilir.
 7. Xiaomi Mi Dome ya da benzer bir kamera ile belli açılar arasında hareketli çekimi YouTube'da canlı yayınlayıp, akıllı televizyonda YouTube uygulaması ile bu yayını izlemek istiyorum. Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse makbule geçer.
 8. 120 km/s'de patlayıp parçalanan sol ön lastik, sonuç araba pert 130 km/s'de patlayan sol arka lastik, sonuç yeni lastik Lastik önemli neticede neredeyse dört avuç içi kadar alan ile yere temas ediyoruz, şakaya gelmez...
 9. Yeni 508 gelsin onun fiyatına bakıp sıfır alır mıyım almaz mıyım karar vericem ben. Olmadı 2011 Astra'yla hayata devam, nerde trak orda bırak... 2000 motor ya da üstü bir kendime bir devlete alamam, kusura bakmasınlar.
 10. Valla sınıf, tasarım, fakir Mercedes'i lafları falan bir kenara 45 Amg versiyonu bugüne dek kullandığım en zevkli otomobildi. Hala o hissiyatı unutmuş değilim.
 11. Ben yaklaşık iki senedir Turk.Net abonesiyim. Bir defa sıkıntı yaşadım o da TurkTelekom kaynaklıydı. Kota yok, alt yapının kaldırdığı hızı da veriyor. Aylık 65 tl ödüyorum. Müşteri hizmetleri kısmı sıkıntılı, şahsa ulaşamıyorsun, epostalara cevap veriyorlar. Kabaca böyle.
 12. Korhancım acil şifalar dilerim. Geçmiş olsun...
 13. Michelin Alpin (2 ya da 3) ile 2 sezon, Nokian WR D2 ile 3 sezon, Nokian WR D4 ile 3 sezon, Continental TS850 ile de şimdilik 1 sezon kullandım. Gürültüyü ve yağmurlu havada yol tutuşu yazlık lastiklerle kıyaslıyorum tabi ki. Yazlık lastiklere göre gürültü rahatsız edecek kadar yüksek. Yağmurda tutuş vasat, fren mesafesi ise iyi benim kullanımıma göre diyelim. Bir de bu kıyaslamaları ses yalıtımı ve yol tutuşu pek de iyi olmayan Astra H ile yaptığımı da söylemem gerek (Alpin hariç, o Volvo S40 ile idi).