Mono

Member
 • Content count

  441
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Mono last won the day on September 4 2020

Mono had the most liked content!

About Mono

 • Rank
  Tainted Soul
 • Birthday 10/13/1981

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor
 • Yaşadığı yer
  istanbullsh!t

Recent Profile Visitors

2,040 profile views
 1. @Whooosh, eğitim kaza yapmanızı engeller mi diyorum ben hocam? Eğitimin faydalı olacağından, hayat kurtarabileceğinden bahsediyorum. O kadar eğitimi/deneyimi olmasına rağmen Barkın bile gitti diyorum. Hiç eğitimle bu kadar kendine güvenme, ben oldum artık dediğin anda hesabı keser diyorum. Daha ne deyim? Hepinize kazasız, belasız sürüşler.
 2. Tam da bu sebepten mümkün olduğu kadar çok senaryoya hazır olmak için eğitim şart hocam. Belki bu senaryoya hazır olmayı sağlamaz ama gerçekleşme olasılığı çok daha yüksek yüzlerce senaryoya hazırlayabilir.
 3. Koca Barkın gitti hocam demeyin böyle. Ben oldum dediğin anda hesabı kesen bir meret bu. Eğitimin sonu yok.
 4. Kinguin'e baktınız mı?
 5. İşlem yoksa Skoda'nın işçiliğini sorgulamak lazım...
 6. Hem yaptığınız işten keyif alın hem de iyi kazanın. Hayırlı uğurlu olsun.
 7. Yeni nesil BMW'ler için aftermarket tampon işine girmek lazım
 8. Geçtiğimiz hafta sonu için online olarak Enterprise'dan kategori B sınıfı dizel otomatik hatchback (Clio, Polo, i20 vs) bir arabayı Feneryolu'ndaki şubeden teslim alıp, ev adresimden geri teslim alınacak şekilde kiraladım. Cumartesi sabahı 08:30'da şubeye gittik 09:10'da Hyundai Accent Blue ile geldi görevli Araba 85bin km'de, dışı kirli, içi kısmen kirli, sağ arka çamurluk sanırım taksiye sürtmüş çizik dolu, sol ön lastik inik, depo dolu değil... Uzatmayayım 09:30'da Acıbadem şubesinden 4100 km'de pırıl pırıl bir Corolla Hybrid alarak ayrıldım. Arabayı teslim aldığımda trip 740 km'deydi, ortalama tüketim de 5.4'tü sıfırlamak o anki sinirle aklıma gelmedi. 700 km'lik otoban kullanımı sonunda tüketim 5.1'e inmişti. Şehir içi bu araba 4 litre anca yakar. Donanım olarak da epeyi doluydu. Adaptif sürüş sistemini sollamalarda bazen şaşırıp yavaşlaması dışında beğendim. Şerit takip sistemi uzun süre handsfree sürüşe izin vermemesine rağmen gayet başarılıydı, viraj falan dönebiliyor. Daha önce kısa süreliğine de olsa Tesla Model S ve Porsche Taycan gibi ulaşılmaz elektrikli arabalar kullanmış ve bayılmıştım. Tabi ki bunlarla kıyaslanmaz ama ilk defa hybrid kullanma şansım oldu ve gayet olumlu bir deneyim yaşadım. Gayet alınabilir bir araba yapmış Toyota. Listeye ekledim vakti geldiğinde değerlendireceğim.
 9. Aynı ayakkabının 41, 43, 45, 47 numarası gibi görünen arabalardan sıkıldım ben. S Class mı A Sedan mı belli değil. Audi başlattı bunu yatacak yeri yok...
 10. Apart'ın linkteki dört hoparlör ve amfiden oluşan setini almıştım 3 sene kadar önce 70 m2/40 kişilik restoranda kullanmak için. Uygun fiyata ortama üstü güzel bir ses sistemiydi. Eğer kablo çekilebilecekse bu tarz hazır bir çözüm de düşünülebilir. https://www.infomusicshop.com/apart-kucuk-kafe-seslendirme-paketi
 11. Piyasaya yeni girecek MercedesGLB'leri, Skoda Kamiq'leri galericiler kapar, Skoda Scala gümrükten geçer geçmez filo kiralama firması hepsini alır... Bu iş nereye varacak bilemiyorum.
 12. 406bin, galericiler bayilerde stok bıraktıysa tabi https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-mercedes-benz-queen-s-auto-mercedes-benz-new-glb-200-831729544 550bin altına GLB yok şuan
 13. Ben yeni kasa diye düşünmüştüm Aynı kasaysa bilemedim...
 14. Fakir Techofit tartı aldım 89 liraya Teknosa'dan. 12 kişi hafızalı, vücut analizi yapan ilginç bir alet. Diyet yapan biri için tercih nedeni olabilir bu özellikleri.