• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Chandos

Member
 • Content count

  207
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Chandos last won the day on July 26

Chandos had the most liked content!

About Chandos

 • Rank
  Tainted Soul

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

422 profile views
 1. İndirim yapıyorum. İstediğim fiyatı 650 TL. olarak güncelliyorum.
 2. Tam satılmıştır diye foruma girecekken... bir forum anomalisi ve fenomeni olarak Najaz happens! Şaka bir yana o kadar yazışma sonrasında iptal edemezdim. Apple TV satılmıştır. Bu başlığa ilgi gösteren herkese teşekkür ederim.
 3. @Atrin Şansızlığa bakar mısın? Saat farkıyla kaçırdın. Bu sabah turuncu forumdan birisiyle anlaştık. Eğer son anda bir vazgeçme durumu olmazsa yarın kargolayacağım. Havaleyi bekliyorum. Çok isterdim bizim foruma gitmesini...
 4. Sistemi güncellemekten şimdilik vazgeçtiğim için satıyorum. Hiç kullanılmamıştır. Kutusu ve kutu içeriği eksiksizdir. 14.06.2019 tarihli Hepsiburada faturası bulunmaktadır. Aldığım fiyata satıyorum. İstediğim fiyat 685 TL.dır. https://www.msi.com/Motherboard/B450-TOMAHAWK
 5. Apple TV için satış devam etmektedir.
 6. ROG Xonar Phoebus Solo satılmıştır. Apple TV rezerve durumundadır.
 7. Apple TV 4. Nesil 32 GB (MGY52LL/A) - 600 TL ROG Xonar Phoebus Solo - 350 TL. Fiyatlar güncellendi. Edit: Açtığım başlığı editleyemediğim için böyle yapmak durumunda kaldım.
 8. Merhaba, Apple TV 4. Nesil 32 GB (MGY52LL/A) Ürün ABD'den alınmıştır. Garantisi yoktur. Hiç kullanılmamıştır. Orjinal kutusu ve kutu içerigi ile birlikte gönderilecektir. İstediğim fiyat 700 TL.dir https://www.apple.com/tr/shop/buy-tv/apple-tv-hd/32-gb https://everymac.com/systems/apple/apple-tv/specs/apple-tv-4-4th-generation-siri-remote-2015-specs.html ROG Xonar Phoebus Solo Garantisi yoktur. Güncelleme sonrası ihtiyacım kalmadığı için satıyorum. Orjinal kutusu ve kutu içeriği ile birlikte gönderilecektir. İstediğim fiyat 450 TL.dir. https://www.asus.com/Sound-Cards/ROG_Xonar_Phoebus_Solo/
 9. @wazzap Ben de reddit üzerinden takip ediyorum. Teşekkür ederim. BIOS çıktıktan sonra bir adet Ryzen 5 3600 alırım artık.
 10. Beş hafta önce Ryzen 5 3600 ile kullanırım diye MSI B450 Tomahawk anakart aldım. Henüz işlemciyi almadım. Son durum:
 11. Beurer BC 80 : https://www.hepsiburada.com/beurer-bc-80-dijital-tansiyon-aleti-p-SGBEURER657086 Kullanımı ve taşınması kolay bir cihazdır.
 12. Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 sonrasında bunu da aradan çıkardım. Bir Baldur's Gate 3 kaldı. 2020, oyuncular için güzel bir yıl olacak.
 13. Isp: Uydunet Hız: 100/5 MBit Kota: Yok (Akşam 7'den geceyarısına kadar downlad 25 Mbit) Ücret: 99 TL (KabloTV, sinema kanalları vs. dahil)
 14. Biraz önce bağlandım. Herhalde dün gece sunucularda bir sorun falan vardı. Şimdi sıkıntı yok.
 15. Bu da yalan oldu...