GOG GALAXY 2.0 open beta
1 1

Bu konuda 6 mesaj var

Şu tüm platformları destekleyen Gog Galaxy'nin 2.0 client'ı open betaya girmiş.

İndirdim, Steam, Origin, Epic falan bağladım. Gayet kullanışlı gözüküyor. Her özelliği şu an desteklemiyor mesela steam chat yok ama arkadaşlarını görebiliyorrsun ne oynadığını falan.

Install edilmiş oyunlar otomatik gözüküyor, tüm libraryler gözüküyor. Fakat diğer client'ların da yüklü olması lazım diye bir ibare okudum connect etmesi için.

Looks promising...

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 minutes ago, ObiWan said:

Fakat diğer client'ların da yüklü olması lazım diye bir ibare okudum connect etmesi için.

:1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok severek kullanıyorum.. GOG'da 200 kadar oyunum var, Steam ve Uplay'i de ekleyince mükemmel oldu..

Tek sorunum aynı oyunun birden fazlasını birleştirmeye başladıktan sonra aynı olmayan şeyleri de birleştirmeye başlaması oldu (X-Wing mesela 1993, 1994 ve 1997 versiyonları aynı değil ama tek oyun gibi duruyor..)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 12/10/2019 at 11:42, serseridingil said:

Çok severek kullanıyorum.. GOG'da 200 kadar oyunum var, Steam ve Uplay'i de ekleyince mükemmel oldu..

Tek sorunum aynı oyunun birden fazlasını birleştirmeye başladıktan sonra aynı olmayan şeyleri de birleştirmeye başlaması oldu (X-Wing mesela 1993, 1994 ve 1997 versiyonları aynı değil ama tek oyun gibi duruyor..)

X-Wing'in 3 versiyonu olduğunu bilmiyordum. :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

xbox game pass var bende, sanırım sadece yüklü oyunları görüyor, keşke game pass'e bağlı tüm oyunları gösterse...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok