CandleGarden

CHW
 • Content count

  1,162
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

CandleGarden last won the day on October 2 2018

CandleGarden had the most liked content!

About CandleGarden

 • Rank
  Doomed

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor

Recent Profile Visitors

830 profile views
 1. Spin Doctor Seçimlerden sonra bir partinin bazı kadroları yenilenecekmiş, bence sana ihtiyaçları var
 2. Amazon'dan alırsam, hem de fiyat insaflı olsun dersem şöyle bir şey var: https://www.amazon.com/Mayflash-Arcade-Fight-Android-Switch-NEOGEO/dp/B00QM7JUMY/ref=sr_1_6?keywords=mayflash&qid=1555277503&s=gateway&sr=8-6#customerReviews 800 TL civarına geliyor.
 3. Bu oyun için: https://www.hepsiburada.com/hori/playstation-4-aksesuarlari-c-60004080 (pek mi ufak bilemedim, fiyatı da bu ufaklık için çok değil mi?) https://www.hepsiburada.com/sparkfox-universal-arcade-fightstick-atari-oyun-kolu-siyah-p-HBV000007TYNU (kalite nasıldır acaba, ilk defa duydum?) https://www.hepsiburada.com/hori-real-arcade-pro-n-hayabusa-playstation-4-ps-3-pc-p-HBV00000E3B7X?magaza=HORITR (birde bu var, tamam iyisin güzelsin ama o nasıl bir fiyat be güzelim) Ben klavye veya joypad ile oynamayı pek beceremiyorum ve daha önemlisi zevk almıyorum. Var mı başka önerisi olan?
 4. Klavye hala tek el galiba?
 5. Senede 3.8 M$ gibi. https://naibuzz.com/much-money-linus-tech-tips-makes-youtube/
 6. Bu herifi seyrettim naklen. Öyle bir hack ki, jumpmaster oydu ve biz yere jet hızıyla ulaştık. Adam muhtemelen haritadaki herkesi görüyor çünkü hiç durmadan hep ilerliyor ve herkesi tek tek buluyor. Tüm atışlar headshot ve ayrıca normalde örneğin 5 saniyede boşalan şarjör bu herifte 2 saniyede falan boşalıyor. Raporlasam ne olacak, adam 2. seviye, 20 saniye sonra yeni hesap açar
 7. Herifte speedhack dahil bilimum cheatler vardı.
 8. Çoluk çocuk yokken gidip kaptan olarak dönsen çok iyi olurdu. Arabanın da kralına binerdin
 9. Hepimizde var; yaşlılık belirtileri
 10. Onu diyince aklıma Brawl in cell block 99 geldi.
 11. Teşekkürler, benimki de 23 70 45/45/45 miş çok yakınmış aslında. Demek benimki de TFT central değil.
 12. Aynı marka model olsa bile her monitör için kalibrasyon farklı oluyor deniyor. Ben galiba TFT Central'dan bulduğum bir tane (ICC profile) kullanıyorum ama doğru mu yapıyorum yoksa hiç ellemesem daha mı iyiydi bir fikrim yok açıkcası. @jackjoker kullandığın dosyayı paylaşabilir misin?
 13. 144 TL, rakıya fazla abanmadan bir kişinin balık restoranındaki akşam yemeği
 14. 102 değil de 144 versek Kombat Pack diyor, değer mi dersin @Narcissus? The premium edition of Mortal Kombat 11 comes with the base game, plus the Kombat Pack. The Kombat Pack will get you six new DLC playable characters released over time, a week of early access to DLC characters, seven exclusive character skins, and seven exclusive sets of gear. During a recent panel at C2E2, NetherRealm confirmed that Shang Tsung is one of the six playable characters included in the Kombat Pack. If you pre-order a physical copy of the game, you'll also receive a Mortal Kombat 11 official steelbook.