CandleGarden

CHW
 • Mesaj sayısı

  1.120
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

 • Days Won

  7

CandleGarden last won the day on Ekim 2 2018

CandleGarden had the most liked content!

CandleGarden hakkında

 • Rank
  Doomed

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor

Son profil ziyaretçileri

769 kez ziyaret edildi
 1. Raid yapan ev kullanıcısı var mı hala ya?
 2. Türk Telekom, Vodafone'un gizli 400gb kotasının üzerine "Görüyorum ve arttırıyorum" demiş. Şaşırdık mı? Hayır? Ama BTK biraz tutarlıysa bu tarifeyi onaylamaz.
 3. Ditto What happened? The owner of this website (cdn.videocardz.com) does not allow hotlinking to that resource (/1/2019/02/NVIDIA-TU116-GPU.jpg).
 4. Vay arkadaş, 1440p çözünürlükte 2080Ti bile anca 70 üzerine çıkıyor, üstelik RTX'de kapalı 144Hz monitörüm var, en iyi şekilde faydalanmak için en iyi ekran kartını aldım diyorsun, yok o da yetmiyor
 5. Otomatik modda işte; günışığı varken gündüz farı hep açık, kararınca normal farları yakıyor, kontak kapanınca 10 saniye sonra farları da kapatıyor. Benimki o kadar akıllı/üst bir model olmadığı için uzun far asistanı yok, o da olsa iyi olurdu. Park lambalarını hiç kullanmıyorum, hiç bir aracımda kullanmadım.
 6. Sebebi neydi ki?
 7. Mesafeye göre hasar düşmesi yokmuş mesela bu oyunda. Oyun fena değil ama çok uzaklardan nasıl olduğunu anlayamadığım şekillerde ölmek biraz sıkıcı. Bir de tüm battle royale oyunlarındaki karşı karşıya gelince kim daha iyi zıplıyor ve zıplarken nişan alabiliyor olayı bana iğrenç geliyor. Biraz daha takılalım bakalım.
 8. Aracımı değiştireli 1.5 sene oldu, park lambaları nereden açılıyor bilmiyorum Farlar da hep auto da.
 9. Merak ettim SOL sitesinden baktım. Hiç torrent kullanımı olmadan Aralık'da 320, Ocak'da 233 GB kullanmışım. Biraz yüklensem ben de 500'e çok rahat gelirim demek oluyor. 400gb gerçekten az.
 10. Yok be, insanlar ona tepkili değildir. Kim takar Steam'in hakkının yenmesini. Hatta epic 5-10 dolar ucuza verse en kral epic olur. Ama insanlar steam'e o kadar alıştı ki, steam alacak geçecekti, başka bir yapı ile uğraşmayacaktı, achievment falan her şey bildiği şekilde devam edecekti. Bunun olamayacağına tepkilidir ve hakancez'in dediği gibi süre uzun, 2 ay falan olsa bu kadar patırtı olmazdı.
 11. "Fuck you commy prick, shove your game where the sun don't shine" demek isterdim kendisine ama kim uğraşacak
 12. CD Projekt Red hariç bitmiş oyun çıkartan pek kalmadı galiba.
 13. İlk defa haklı...
 14. copyright ties copyright ties copyright ties