• Announcements

  • Mr.Crunch

   Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

   Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

CandleGarden

CHW
 • Content count

  1,198
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

CandleGarden last won the day on June 13

CandleGarden had the most liked content!

About CandleGarden

 • Rank
  Doomed

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor

Recent Profile Visitors

876 profile views
 1. https://www.youtube.com/watch?v=cOJWwFwKd_k
 2. https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonomi/tvde-gumruk-vergisi-kaldirildi-5144583/ Böyle bir şey olmuş, etkisi olur mu bilinmez.
 3. Katılmıyorum. Bu filmde bir ve iki kadar güzel. Zaten imdb puanları da baya yakın. Üçü arasında hangisi daha güzel zevk meselesi bence. Filmlerin yönetmeni zaten ilk filmden beri aynı
 4. Geçmiş olsun. O ifadeyi ben de çok beğenmedim.
 5. BG2'den 100 yıl sonra ve D&D 5th edition kurallarıyla olacakmış.
 6. Larian hakkını vererek yapabilirse efsane olur.
 7. Bir yıla yakın oldu OLED kullanıyorum. Hiçbir şekilde özel bir dikkat göstermedim, hiçbir şey de olmadı. Şöyle bir şeyler yapmadıktan sonra yeni modellerde etkisi olacağını pek sanmıyorum.
 8. Abicim deli misiniz komple
 9. Adam filmlerde yaptığını gerçek hayatta da yapabiliyor
 10. ISP: Superonline Hız: Fiber - 24Mbps / 5Mbps Kota / AKN: Yok Fiyat: 89₺
 11. Final çok kötü değildi, asıl oraya geliş kötüydü. D&D malesef hikayeyi düzgün şekilde anlatmayı beceremedi. Veyahut hem kendileri hem de oyuncular artık sıkıldıkları için haldur huldur aceleyle finale koştular resmen. Belki de sonucu biliyorlardı ama arayı nasıl dolduracaklarını bilemedi mallar. Sonu tam fan service olmuş ama. Eğitimini bile tamamlayamamış arch maester, fanlar seviyor diye high garden ve master of coin olan Brann (tahtın Iron Bank'e olan borcunu kerhaneler ile ödeyecek herhalde), Davos çok çekti diye herhalde master of ships... Aegon Targaryen / Jon Snow evet bildiğin harcandı. Belki nightking'i ona öldürtseler, Dany'i Arya'ya öldürtebilirlerdi (artık istediğiniz yüzü size seçin). Yine Kral olmazdı belki ama hiç olmazsa sevdiği kadını öldüren adam değil de Wildlinglerle kendi isteğiyle yaşamaya giden adam olabilirdi. Bu arada kesinlike sonu lost'tan kötü değildi. Sonu lost kadar kötü biten bir şey yapmak imkansız.
 12. Konuyu çok bilmem ama bu "rare earth elements" denilen elementler elektronikte çok fazla kullanılıyor ve neredeyse tamamı Çin topraklarında diye biliyorum. Merak ediyorum, Çin ne zaman ABD'ye "Size de rare earth element yok" madem diyecek?
 13. https://www.donanimhaber.com/intel-ve-Qualcomm-da-Huawei-ye-yonga-satisini-durduruyor--110973 İşler daha da karışıyor. Galiba baktılar Huawei bu hızla Apple ve ABD uydusu G. Kore'nin markalarını, kimisi hızlı kimisi yavaş, piyasadan silecek, en iyisi biz bu tehlikeyi sonlandıralım dediler.