• Announcements

  • Mr.Crunch

   Altyapı Değişikliği İhtimali.   10/31/2019

   https://www.cursedhardware.com/topic/3469-lisans-ücreti/ Ücretli altyapıyı, ücretsiz kullanıyorduk, mevzu çıkma ihtimali çıktı.  O yüzden anket açtık.

CandleGarden

CHW
 • Content count

  1,254
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

CandleGarden last won the day on June 13 2019

CandleGarden had the most liked content!

About CandleGarden

 • Rank
  Doomed

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor

Recent Profile Visitors

1,084 profile views
 1. Biri size bu üçünden istediğini seç dese (ama sadece bu üçü, max, pro veya başka marka değil) hangisini tercih ederdiniz? iPhone 11 en yeni onu biliyorum. Hatta bunu ya bu aslında XR2 ama apple artık buna XR diyor diye yorumda gördüm. XR ile boy, ekran, kasa çok şey benziyor. XS is XR'dan biraz daha küçük (6.1 vs 5.8 galiba) ama XR (ve 11) LCD iken bu OLED ve daha yüksek PPI. Böyle bakınca sanki XR eleniyor gibi ama az daha büyük, pil kapasitesi biraz daha iyi 11 mi, yoksa XS mi tercih ederdiniz?
 2. 2019 toplam oto satışı 330bin cıvarında olacakmış. Bu çıktığı yıl 175bin satacak diyorlar. Yani Reno, Fiat, VW nin 2019 toplam satışında %50 daha fazlasını tek başına satacak diye planlanıyor.
 3. Ben de geçen Cuma izledim. Yani fena olmamış, hele 8'e göre süper (de çıta yerlerde). Azcık spoiler geliyor... Bir anda ortaya çıkan hepsinde deathstar silahı olan bilinen uzayın en büyük filosu gibi saçmalıklar, benim daha önce hiç duymadığım absürd force kullanımları falan yine :rolleyes: etkisi yaratsa da fena değildi film. Daha detaya gerek yok.
 4. "Pleasure delayer" diyelim biz ona. Eğer önem verdiğim bir diziyse ben de bir bölüm izleyip, o bölümü sindirmeyi, bölümle ilgili review/reaction videosu seyretmeyi, biraz yorum okumayı severim. Hem atladığım noktaları hem de bilmediğim detayları öğrenir, bir sonraki bölümü daha bir donanımlı olarak izlerim ve daha çok zevk alırım. Normal bir diziyse, (mesela şu günlerde bu benim için Ozark) günde 2-3 bölüm izlerim.
 5. "Ekşi sözlük bir siki beğenmeme timi" burada da vücut bulmuş anlaşılan. Bir de LOTR'un beyaperde uyarlamasında nasıl Tom Bombadil olmaz diye ortalığı yıkan, ama onları kurtaran Arwen değildi!! diye filmi itin götüne sokan tayfa vardı. Mantık baya benzer.
 6. https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonomi/android-telefonlarda-google-uygulamalari-krizi-resmi-aciklama-geldi-5511183/
 7. Bende Henry biraderimizin witcherdaki tüm hareketleri (stunt) kendisi yapabilmesi ve uzun çekimlerde sakatlanmaması için uyguladığı çalışm programının videousunu paylaşayım bari https://www.youtube.com/watch?v=tSzlgybdkFA&t=321s
 8. X-Wing'in 3 versiyonu olduğunu bilmiyordum.
 9. Arkadaş biz bunu aldığımızda "32', gsync süper fiyat diye" bundan kaç ay önce 3500 mü 3700 mü ne vermiştik
 10. İşte bu gerçekten çok iyi bir indirim.
 11. ANC vs. bilmem ama az Hepsiburada'da, N11'de . Xiaomi Airdots bluetooth kulaklığı 130-140 TL'ye veriyorlar.
 12. Mutfak için 50 inch Hayırlı olsun.
 13. Durumumuz da vardı ama yine de okumadım. Çok uzun amk!