CandleGarden

CHW
 • Content count

  1,429
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

CandleGarden last won the day on October 14 2021

CandleGarden had the most liked content!

About CandleGarden

 • Rank
  Zeitgeist

Profile Information

 • Cinsiyet
  Bilinmiyor

Recent Profile Visitors

2,103 profile views
 1. Ben de seyrettim Don't Look Up'ı ve oldukça beğendim.
 2. Sinema'da ve evde seyrettikten sonra notum 6/10. Detaylar spoiler içinde
 3. Ben sinemada gideceğim Cuma günü. HBO olduğu için evde de seyrederim daha sonraki günlerde
 4. Evde kapağını açmıyorum diyebileceğim bir PS4 var. Oğlan baba bunu satalım, Series S alalım diyor. Aslına bakarsanız öyle demesinin sebebi de 1-2 oyun, onlardan hevesini aldıktan sonra Series S'in de pek yüzüne bakılmaz. Ama daha kaç yıl yeni konsol çıkmaz, gamepass ile beraber Series S alınır mı, ne dersiniz? Bir de alırsak nereden almak lazım? İthalatçı garantili mi yoksa resmi distribütör mü?
 5. "Odatv'nin akaryakıt sektörü temsilcilerinden öğrendiğine göre, benzine 69 kuruş, motorine ise 1 lira 13 kuruş zam gelmesi bekleniyor."
 6. Ekim ayı ortasında Tucson'u 515'e aldım (daha önce yazmıştım). Kasım başında fiyatı 550 yaptılar. Sonra Hyundai pek yapmadığı bir şey yaptı ve Kasım 20 gibi fiyatı 605 olarak güncelledi. Aralık başında da 744'e çıktı fiyat. Tabi bayilerde araç olmadığı olanı da galericiler kaptığı için sahibinden de fiyatlar 810-850 arası. Bunların kimisi sıfır ama kimisi de 3000-5000 km olduğu halde bu fiyat. Ben vakitli satın aldığım halde bile diyecek söz bulamıyorum. Arkadaşım eşine bir yıl kadar önce X1 almıştı, en boşunun fiyatı milyonu geçmiş bu ay.
 7. Geçenlerde Carrie-Anne Moss ve Keanu Reeves'in filmle ilgili konuştukları bir video izledim. Carrie-Anne çekimlerden önce filmle ilgili üç teorim vardı, yakınından bile geçememişim diyordu.
 8. Participation reward, SJW, sharing is caring falan filan
 9. Benden 315'e aldıkları aracı önce 345'e satışa koymuşlardı, 3-4 gün sonra da 356'ya güncellemişlerdi. Sıfırını aldığım bayi ile bugün görüşürken kesin satılmıştır dedi. Gerçekten siteye girdim ve araç artık yok. Hatta daha önce bir sürü Tucson olan sitede toplam 2 Tucson kalmış. Yani 1 aydan daha kısa bir sürede 315'e aldılar ve bir daha güncellemedilerse 356'ya sattılar, 41'de onlara kaldı.
 10. S5 Max candır.
 11. Bu durumda napıyoruz gençler? Bu kurla yeni sistem toplamak gibi bir delilik yaparsak intel tabanlı mı topluyoruz?
 12. Bana bugün yolladılar. Hem eğlenceli hem de biraz üzücü https://www.youtube.com/watch?v=ACUjMNDSrgY
 13. Bu 2021 olanı yine çok kötü değil. Önceki 2017 model olan tam bir odundu, ona kıyasla fersah fersah ilerlemişler Geçenlerde daha önce VW grubu kullanan bir arkadaşım da eşine Hyundai aldı. Bir kaç gün önce "abi şunun multimedyasını bana bir göster, VW'den sonra bana çok karışık geldi" dedi.
 14. Yeni aldığım Tucson'da carplay var (eskisinde yoktu) ama onu da sadece kablolu olarak yapmışlar. Kablosuz şarj özelliği bile varken bunun kablolu olması saçma olmuş ve hiç pratik değil. Bir arkadaşımın da kullandığı carlinkit adlı ürünü aldım. tr.aliexpress.com/item/33046274480.html Telefon takılan yere bunu takıyorsunuz, bir kere eşleştirdikten sonra artık kendi bağlanıyor. İlk eşleştirmede biraz uğraştırdı (araç direkt telefonun kendisini görüyordu daha önce eşleştiği için vs.) ama halletim. Çok fazla deneyimleme şansım olmadı ama çalışıyor