amazon-HDD
0

Bu konuda 14 mesaj var

%50'ye yakın miktarlarda indirim var. Mesela http://www.amazon.com/gp/product/B00TKFEEBW/ref=s9_psimh_gw_p147_d0_i1?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=desktop-1&pf_rd_r=1YZV6Q68WN0HHM6NQQ0F&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=2079475242&pf_rd_i=desktop direk dikkat çekiyor. Bayağı yavaşmış yorumlara göre ama sadece depo için bence gayet iyi fiyat.

Hamza beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de depo amaçlı harddisk almam lazım yeni bir tane. Çok iyi oldu bu, teşekkürler haber için. Umarım yarın, öbür gün falan bitmiyordur bu kampanya.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

100 dolar üzeri  %20 gümrük alınmıyor mu?

75€ üzerine alınıyor, o günün kuruna göre hesaplanıyor $ karşılığı, yani $ olarak sabit bir değerde olmuyor her zaman.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Niye diye sormıcam, kesin vaktinde seagate hdd almışsındır o da bozulmuştur... :lol:

Elektronikte olayın şans işi olduğu milyon kere söylenmiştir... Hangi markayı alırsan al ertesi gün bozulabilir. İmzadaki seagate hdd sittin senedir sorunsuz çalışıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük bir data merkezinin (bulut hizmeti veren bir firmaydı galiba) kullandığı disklerle ilgili bozulma istatistiği vardı, hatta burada da paylaşılmıştı, işte orada seagateler epey kötü durumda görünüyordu, ondan sonra ben de olsam mesafeli dururdum seagate' e. tabi ki şans faktörü de her zaman var işin içinde.

Ekleme: Şu konudaki tablo.

http://www.cursedhardware.com/index.php?/topic/240-seagate-3-tb-diskim-bozuldu/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O konuyu ben açmıştım.. İki tane diskim bozuldu,biri internal biri external ikiside seagate idi. Ama bugüne kadar aldığım Western Digital'lerde hiç kötü tecrübe yaşamadım. Dünyadaki son disk üreticisi olmadıkça seagate'den bende uzak dururum. Quantum gibi büyük disk üreticilerini alan bir firmanın disklerinin böyle hayal kırıklığı olması üzücü..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Niye diye sormıcam, kesin vaktinde seagate hdd almışsındır o da bozulmuştur... :lol:

Elektronikte olayın şans işi olduğu milyon kere söylenmiştir... Hangi markayı alırsan al ertesi gün bozulabilir. İmzadaki seagate hdd sittin senedir sorunsuz çalışıyor.

Iki seagate imin ikiside ayni sekilde bozuldu,(click of death) diger 3 tane wd diskler hepsi calisiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok