400 lira civarı ikinci el ekran kartı.
0

Bu konuda 10 mesaj var

Ati 6850 yerine Nvidia çipli ekran kartı almayı düşünüyorum.Bu paraya ne alınır.Az daha artırıp daha güçlü kart mı alınır bilemedim.Eski kartı satsam 400 - 500 lira maksimum para veririm heralde.Tek oynadığım oyun haftada 2 veya 3 sefer Diablo 3 ayda bir falanda NFS Most Wanted.

Çift 205BW monitörüm var.1680 1050 çözürlükleri var.Ekran kartının performansı benim işlerime yettiği halde ilk aldığımdan beri sevemedim.Değiştirip kurtulayım istiyorum.

Bu yaz 24 veya 27 inç full hd ince kenarlı monitörlere geçerim heralde.

Eskisi kadar takip edemediğimden dolayı siz ne derseniz benim kararım o yönde olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

760 yerine 670' i tercih ederdim ben. 670 performans olarak 760' ı dövüyor, ama teknoloji farklarını çok bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

670 le 680 arasında 100-150 liralık fark olmadığını düşünüyorum.Olsa olsa %10 luk performans farkı vardır.

670 mantıklı geldi.İlanlara göz atayım en iyisi.

Teşekkür ederim hepinize..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam isterseniz, kutu ve içeriği tam garantisi 16 gün önce bitmiş temiz(toz var tabi, ama fiziksel herhangi bir müdahale olmadı macun değiştirmek vs) 2gb gigabyte gtx 680 verelim.(dhw da açmıştım belki hatırlayan arkadaşlar olabilir)

Kart referans tasarım tam modeli "gv-n680d5-2gd-b"

dh trollerinden sonra 3 aydır satmaktan vazgeçmiştim.

450 lira bana uygun size de uygunsa  :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Referans soğutucunun performansı ile 3 fanlı model arasında ne kadar fark olur bilmiyorum.Kasa içi 6 tane harddisk olunca deli gibi ısınıyor.Fiyat gerçekten çok uygun ama biraz daha verip daha iyi soğutmalı olanı daha mantıklı geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam referans soğutucu sizin kasada daha verimli çalışır. Zira blower tipi fan, kasa içindeki sıcak havayı da tahliye ediyor. 3. parti soğutucular heatsink üzerindeki ısıyı doğrudan kasanın içine dağıtıyorlar ve işlemci dahil diğer bileşenlerin de ısınmasına sebep oluyorlar.

450 TL'ye bence bu kartı kaçırmayın derim.

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pci kart takılı o yüzden önü kapanabilir o yüzden 3 fandan biri en azından verimli çalışabilir diye düşünmüştüm.Denemeden görmek zor olacak sanırım.Şehirdışındayım pazartesi olsun eve bir döneyim biraz ölçüp biçeyim.Fanın kapanmayacağına emin olursam alayım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok