PlayStation Muhabbetleri...
1 1

Bu konuda 254 mesaj var

4 saat önce, NoFlyZone said:

Adamlar FC 24'ü 2 haftadır 2,900'e satıp bu hafta Plus'a ekleyerek güzel keriz silkelediler..

Futbola ilgim sıfır olduğu için, benim açımdan boş geçen bir ay olacak :)

Bir de benim gibi hem Plus hem EA Play aboneliği olanlar için, zaten EA Play'e eklenecek oyunları Plus kapsamında vermeleri pek anlamlı olmuyor. Geçenlerde F1 2024'te de aynı şey oldu. Oyun önce EA Play'e eklendi, 1 ay sonra Plus'a geldi. Ee ne anladık o zaman bu işten?

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, Najaz said:

Futbola ilgim sıfır olduğu için, benim açımdan boş geçen bir ay olacak :)

Bir de benim gibi hem Plus hem EA Play aboneliği olanlar için, zaten EA Play'e eklenecek oyunları Plus kapsamında vermeleri pek anlamlı olmuyor. Geçenlerde F1 2024'te de aynı şey oldu. Oyun önce EA Play'e eklendi, 1 ay sonra Plus'a geldi. Ee ne anladık o zaman bu işten?

EA play aboneliğine de öküz gibi zam yapmışlar.. 40 küsür olan şey 210 a falan çıkmış yanlış görmediysem.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
50 dakika önce, NoFlyZone said:

EA play aboneliğine de öküz gibi zam yapmışlar.. 40 küsür olan şey 210 a falan çıkmış yanlış görmediysem.. 

Evet öyle oldu. Hatta ben zamanında uyarmıştım, "Fiyatlar uygunken 5-6 yıllık alın; yarın 1 senelik aldığınız fiyata 1 aylık alamayacaksınız" diye. Dediğim gibi oldu; 250 TL'ye 1 yıllık abonelik alabiliyorken şimdi aylık aboneliğe 210 TL istiyor EA.

rammstein and Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok