PlayStation Muhabbetleri...
1 1

Bu konuda 248 mesaj var

2 saat önce, Altan Yoklar said:

Bomba oyunlar gelir diye düşündüm ama ps5'te beni ps4'te hissettiğim gibi sürükleyen oyunlar olmadı. Ya da olanlar bana hitap etmedi.

Konsolu ve VR seti "tiko para" alayım?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Najaz said:

Konsolu ve VR seti "tiko para" alayım?

Satabilirim vr seti aslında ileride , ps5 pro gibi bir şey çıkarsa konsolu da satmak gerek aslında da uğraşmak zor geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 4/13/2023 at 14:46, Altan Yoklar said:

Bomba oyunlar gelir diye düşündüm ama ps5'te beni ps4'te hissettiğim gibi sürükleyen oyunlar olmadı. Ya da olanlar bana hitap etmedi.
Ek:O ps4 oyunlarının bir kısmı da ps3 oyunuydu aslında.

Sadece Ragnarök ps5 almak için yeterli bir sebep.

Hatta bırak ps5i  ben oled tv yi bile Ragnarök için aldım diyebilirim.

Şimdi masterpiece oyunların hepsini baştan başlayıp oledde bitireceğim. Bu oyunların hemen hepside ps oyunu..

Bu arada psvr hayırlı olsun oynaman gereken oyunu yazıyorum: Thumper. Boyut değiştireceksin bu oyunda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ragnarok disk 1000 nira , dijital olanı 800 nira. Çok pahalı. Bakayım ikinci eli var mı?
Diskli ps5 aldım daha işe yaramadı sözde ikinci el oyunları ucuza alacaktım.
Thumper 200 lira görünüyor. Onu alırım, uygun şartlarda oynamak lazım anladığım kadarıyla.

12 dakika önce, Squall said:

Sadece Ragnarök ps5 almak için yeterli bir sebep.

Bu arada psvr hayırlı olsun oynaman gereken oyunu yazıyorum: Thumper. Boyut değiştireceksin bu oyunda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 dakika önce, Altan Yoklar said:

Ragnarok disk 1000 nira , dijital olanı 800 nira. Çok pahalı. Bakayım ikinci eli var mı?
Diskli ps5 aldım daha işe yaramadı sözde ikinci el oyunları ucuza alacaktım.
Thumper 200 lira görünüyor. Onu alırım, uygun şartlarda oynamak lazım anladığım kadarıyla.

İndirimleri kollaman lazım birde kardeşlik bul kendine. Thumper indirimde 51 tl idi mesela. Thumper ı kulaklıkla oynaman lazım.

Squall tarafından düzenlendi
Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, NoFlyZone said:

Hanımlar beyler bir şey soracağım..

Bu PS5 box'ın içerisinden çıkan kablo HDMI 2,1 değil mi ?

Evet, 2.1 destekli.

https://blog.playstation.com/2020/11/09/ps5-the-ultimate-faq/

Whichever model you choose, you’ll get:

The PS5 console or PS5 Digital Edition console

One DualSense wireless controller

USB Type-C to Type A charging cable for the DualSense wireless controller

HDMI cable (compatible with Ultra High Speed defined by HDMI v2.1)

AC power cord

Base that allows you to orient the console either vertically or horizontally

Quick Start and Safety guide.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ahali bir şey soracağım..

Şimdi PS5'i yeni aldım biliyorsunuz.. Dualsense alacağım ilave olarak.. Şöyle bi bakındım da seri numarası soran tipler gördüm sağda solda.. 

Bu cihazların sorunu mu var ? Önceki seri sonraki seri falan dikkat etmem gereken bir durum var mı ? Önceki serilerde bir problem mi var ? Alacaksam hangi seriyi almalıyım gibi onlarca sorum var :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, NoFlyZone said:

Eh bu kadarsa çok da bişi yokmuş o zaman. 

Yani denk gelirse yeni seriyi almak daha iyi. Yeni seri biraz daha sağlam. Ama hırsla oyun oynayan ergenler olmadığımız için biz eski seri de olsa kolay bozmayız.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün bi baktım eve gidince; hem PS5 Box içerisinden çıkan hem de ilaveten dün aldığım grey camo kolların ikisi de yeni versiyon çıktı.. FCC'ler A ile bitiyor..

Duvarlara ata ata oynıcam artık :icon_friendship:

Atrin, wazzap and stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aralar PS5 bakıyorum. Oynamak istediğim 2-3 oyun var. GoW Ragnarök, Horizon - Forbidden West ve Last of Us Part II. Ancak oyunlara da para vermek istemiyorum :) PSN hesabında bu oyunlar olup da hesabı geçici bir süre için benimle paylaşmak isteyen olursa, alacağım PS5.

Var mı böyle bir babayiğit? :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS5'i aldım. 1 yıllık da PS Plus Extra abonelik aldım 400 TL'ye. Abonelik kapsamında Horizon - Forbidden West varmış zaten. Temmuz ayında da COD - Cold War hediye ediyormuş. Çok övülen Ghost of Tşuşima falan da var kütüphanede, baya oynanacak oyun var.

Bir de Last of Us Part II %50 indirime girmiş ve 200 TL'ye düşmüş, onu da ekledim kütüphaneye. Böylece 600 TL'ye oyun sorununu çözdüm sayılır. GoW Ragnarök'ü de, şu oyunları oynayıp bitirdikten sonra ucuzlarsa alırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan çok uzaklardayım, Ankara'ya dönüşte kısa üsreliğine düşünebiirim, tabi içinde hesapla birlikte :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS4 kontrolcüsü ps5'te çalışıyormuş.

Fakat oyunun ps4 sürümü olması gerekiyor.

İlginç , bilmiyordum. 

"It takes two" psplus'a geldi , 2 kontrolcü de var.
Çocuğumla oynamayı planlıyordum fakat "boşanmanın eşiğindeki çift" temasını görünce bir acaba dedirtti. 
Hanımla mı çocukla mı oynanır?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS Plus ile ilgili aklıma takılan bir soruyu sorayım...

Oyun kütüphanesinden ilgimi çeken oyunları kendi kütüphaneme ekledim. Bu oyunlardan bazıları "In Library - Kütüphanede" olarak gözükürken, bazıları da "Purchased - Satın Alındı" olarak gözüküyor. PS Plus'taki ödeme geçmişine baktığımda da bu oyunlar için 0 TL ödeme yapılmış olarak gösteriyor.

Şimdi bu "Satın Alındı" şeklinde gözüken oyunlar, kalıcı olarak kendi oyun kütüphaneme eklendi mi? Yani PS Plus aboneliğimin süresi bitse ve yenilemesem, bu oyunları oynamaya devam edebilecek miyim? Yoksa devam eden bir PS Plus aboneliği mi gerekiyor bunun için?

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 24.07.2023 at 10:12, Najaz said:

Yani PS Plus aboneliğimin süresi bitse ve yenilemesem, bu oyunları oynamaya devam edebilecek miyim? 

Tabii ki hayir... 

Ayrica katalog oyunlari icin internet baglantisi da sart bildigim kadariyla... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım olayı çözdüm...

"Satın alındı" ibaresi olan oyunlarla "Kütüphanede" ibaresi olan oyunlar arasındaki fark, XBOX'taki Live Gold - Gamepass ayrımına benziyor.

XBOX tarafında Gamepass kütüphanesine eklenen oyunlar bir süre sonra listeden çıkıyor ve o oyunlara erişim kesiliyor. Ancak Live Gold olarak kütüphaneye eklediğimiz oyunlara, Gamepass listesinden çıksa bile aboneliğimiz devam ettiği sürece erişebiliyoruz.

Sony de buna benzer bir yola gitmiş anlaşılan. "Satın alındı" yazan oyunlar, oyun kütüphanesinden çıksa dahi aktif abonelik olduğu sürece kütüphanede kalıyor. "Kütüphanede" diye yazan oyunlarsa geçici bir süre listede kalıp çıkıyor ve abonelik olsa dahi bunlara erişim kesiliyor.

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

GoW Ragnarök PS5 sürümü %25 indirime girmiş; 600 lira olmuş...

Bir süre daha bu fiyatın altına inmez diyerek sipariş verdim. PS Amerika mağazasında indirimli haliyle 50 dolara satıyor oyunu Sony. Türkiye'den alınca 22 dolara geliyor, yarı fiyatından da daha azına.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok