Xbox Muhabbetleri
0

Bu konuda 15 mesaj var

Diğer başlığa özenip bunu açtım. Özellikle Game Pass'ciler buraya gelsin.

Bugün GTAV geri geliyor Game Pass'e. Tekrar oynayasım var. Ama Outriders yükledim, hoşuma gitti, şu an onu oynuyorum. Grafikler epey güzel, akıcı oyun genel olarak. Mühtiş diyemem ama işte Destiny + GeOW + The Division gibi birşey. Co-op zevkli olabilir.

Bu FPS boost olayı da çok güzel oldu. Oyun koduna dokunmadan, DirectX seviyesinde FPSi artırmış MS. 1-2 denedim, epey güzel çalışıyor. Şimdilik liste şöyle sanırım:

Screenshot 2021-04-08 at 21.46.22.png

stardust, JardeL, emre666 and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@kronus aslında Gamepass'te olan ve 60+ FPS destekleyen oyunların bir listesini yapabiliriz. Misal son güncellemeyle, Obsidian'ın harikulade RPG'si The Outer Worlds'e de 60 FPS desteği gelmiş. Ben hemen aklıma gelen birkaç tane oyunu yazayım.

1. Forza Horizon 4
2. Forza Motorsport 7
3. Star Wars - Jedi Fallen Order
4. Star Wars - Squadrons

5. The Outer Worlds
6. Battlefield 1
7. No Man's Sky
8. Outriders
9. Desperados 3
10. Fallout 4
11. Destiny 2
12. Rage 2
13. Wolfenstein - Young Blood
14. Gears 5
15. Doom Eternal
16. Halo serisi
17. Titalfall 2
18. Rainbow 6 - Siege

Najaz tarafından düzenlendi
kronus beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 saat önce, stardust said:

Bunlar sabit 60 fps mi yoksa 60 fps'ye kadar çıkabiliyor mu ?

Listeye yazdığım oyunların tamamı 4K@60FPS çalışabiliyor. Bazı oyunlarda 120FPS seçeneği de var; ama o zaman DRS devreye giriyor ve bazen çözünürlük 1440p'ye kadar düşebiliyor.

Xbox'la beraber 2K@165Hz Freesync bir monitör kullandığım için, VRR desteğinin de sayesinde FPS'de ufak tefek dalgalanmalar yaşansa bile hissetmiyorum.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, SEP said:

MS Türkiye garantili 5.999₺

1 yıl kadar önce aynı firmadan 7000 TL'ye Series X almıştım. 1 yılda alım gücümüz nereden nereye gelmiş.

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
48 minutes ago, Najaz said:

1 yıl kadar önce aynı firmadan 7000 TL'ye Series X almıştım. 1 yılda alım gücümüz nereden nereye gelmiş.

bize niye söylemedin, biz de alır idik. o eskimiştir artık ben seni ondan aldığın fiyata kurtarayım, sen yepyeni, gıcır gıcır series s al.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 dakika önce, wazzap said:

Bu hediye etme muhabbetini kapattılar sanırım, 3 aylık görünüyor sadece.

Şimdi kontrol ettim var gözüküyor. Microsoft Store uygulamasında Live Gold olarak ama yapın sayfasına girdiğinizde sol altta hediye simgesi var tıklarsanız 3 ve 6 ay seçeneği çıkıyor. Ben yaklaşık 2 ay önce bu şekilde 36 aylık Game Pass Ultimate sahibi oldum.

livegold.png

Omfs tarafından düzenlendi
ekran görüntüsü eklendi.
wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/11/2022 at 0:41 PM, stardust said:

bize niye söylemedin, biz de alır idik. o eskimiştir artık ben seni ondan aldığın fiyata kurtarayım, sen yepyeni, gıcır gıcır series s al.

Sonunda dar gelirli simülasyonundan kurtulup ekran kartı almadın mı? Neden XBOX falan gibi ezik işlere meyilleniyorsun?

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, Pablo 'Definitive' Vader said:

Sonunda dar gelirli simülasyonundan kurtulup ekran kartı almadın mı? Neden XBOX falan gibi ezik işlere meyilleniyorsun?

halkın arasına karışmak istiyorum :lol:

ps: şaka bir yana, taksitle alınabilecek, ilgi duyabileceğim her türlü elektronik eşyayı almaya çalışıyorum bu aralar.

yıl sonu dolar 22 lira. YTD.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 hours ago, stardust said:

halkın arasına karışmak istiyorum :lol:

ps: şaka bir yana, taksitle alınabilecek, ilgi duyabileceğim her türlü elektronik eşyayı almaya çalışıyorum bu aralar.

yıl sonu dolar 22 lira. YTD.

Yıl sonu olur mu yada ne zaman bilmiyorum ama ben 30 TL seviyesi bekliyorum. Kullanmayacağım ürünler yerine döviz alıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok